Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:34 04.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Тема Толерантност  
Автор MlAZMATlK (troll)
Публикувано08.05.10 02:29







Тема Re: Толерантностнови [re: MlAZMATlK]  
Автор V.Grig ()
Публикувано10.05.10 09:01



Още първия коментар е направо квинтесенция на идеята за толерантност в българските условия.



Те такива идиоти може и да ме накарат да започна отново да пуша и то демонстративно, само дето моята нетолерантност е към високия акциз ...

Винаги съм се чудел на блестящата проява на интелект показвана от войствените непушачи с логиката "Пушачите ме тровят във всяко едно заведение" ... добре де, ако изляза на военен полигон по време на артилерийски стрелби, кой ще е виновен за последствията - Президента като главнокомандващ, артилериста или аз?"

Редактирано от V.Grig на 10.05.10 09:05.



Тема Re: Толерантностнови [re: V.Grig]  
Автор lvaylo (PC Service)
Публикувано10.05.10 20:14



Напротив, акцизът не е висок. Според мен трябва да се вдигне още. Кутия цигари трябва да е поне 10 лв. Също глоба за разпространение на цигари без бандерол да е от порядъка на 20 000 евра, при второ нарушение затвор от 3-5 години при трето, разстрел.
Така ще живеем един по достоен живот с голям бюджетен излишък на гърба на нещасните душици - пупачите. Като не могат да откажат цигарите да пълнят бюджета хехе





Тема Re: Толерантностнови [re: V.Grig]  
Автор ognen_kon ()
Публикувано11.05.10 10:47



Ти ще си си виновен! И едните и другите ще са на едно мнение.





Тема Re: Толерантностнови [re: lvaylo]  
Автор ognen_kon ()
Публикувано11.05.10 11:20



Кутия цигари - 10 лв., глоби и пр. . А, алкохола (всички домашни казани), дрога...? Всеки хванат...напил се, напушил се и т.н. да бъде разпнат?
Ако на този бюджетен излишък се надяваш да живееш достоен живот - жалко за теб.
Нещастни душици и в трите сфери има бол...(но те са болни ). Това не е гаранция, че няма да те надживеят - няма безгрешни - няма светци...
Само 17% от умиращите са в следствие на цигарите. Алън Кар...? От какво умря след като беше отказал цигарите.............?



Тема Re: Толерантностнови [re: ognen_kon]  
Автор lvaylo (PC Service)
Публикувано11.05.10 17:50



Абе колкото и да дрънкаш, щом вдигат акциза, значи има защо. На никой не му пука дали ще пукнеш от цигарите или не, пука им да даваш кинти за да си ги купуваш - искат ти парите, за здравето ти не им дреме. Разбираш ли на къде бия


Никой не каза, че ще живея повече от пушачите. Аз самият съм пушил 10 години сериозно, по кутия на ден. Пуших до преди 1 месец по кутия за 5-6 дена, но това няма значение. Така че не ритай срещу системата не обсъждай кой и как разчита на тия пари, щом искат да ти ги вземат, значи има защо




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.