Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:26 30.05.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Мислянови  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано18.01.10 19:04



от утре да спра да пуша, обаче само при тази мисъл и ме хващат лудите, ама пък съм си навила на пръста та ще се пробвам.
Имам едно отказване преди години с табекс, ама беше за супер кратко та не се брои.
Кажете ми като откача за цигара, какво да правя, нещо, някаква занимавка да не мисля...че ще падне ядене ясно, но поне след 2-3 месеца ще си възвърна старите кила, нали? Щото ако нещо много започна да качвам одма съм си пропушила


И кажете, от раз ли да ги спра или лека полека?
тенкю
ПП Забравих да питам, ако спра цигарите ще мога ли да си пафкам трева от време на време?
Любовта започва с усмивка, увеличава се с целувка и завършва със сълза.

Редактирано от !!Фakличka!! на 18.01.10 19:05.



Тема Re: Мислянови [re: !!Фakличka!!]  
Автор mini_zala (veselqk)
Публикувано18.01.10 19:46



Поздравление за решението.

Какво да Ви кажа? Бих Ви предпоръчал да прочетете книгата на Алън Кар "Не пуша вече!", след което сама ще разберете какво трябва да се правите (абсолютно нищо). Аз я прочетох преди около 3 месеца и от тогава несъм палил цигара, нямам и желание, дори и повреме на тежки купони


Ако желает, може да ми пишете на stefan.m.ivanov@gmail.com за да Ви пратя книгата, която получих от други бивши пушачи, които са я прочели.
В този сайт има интерсни материали за четене.

ПП по отношение на последния въпрос, аз съм пушил по веднъж, след като спрях цигарите, наргиле, пура и трева. Мисля че не е проблем, ако е от време на време



Тема Re: Мислянови [re: mini_zala]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано18.01.10 21:53



Благодаря за бързия отговор


Ще Ви пиша обезателно.
А колкото до тревата, от време на време е, пък и не е никотин все пак

Любовта започва с усмивка, увеличава се с целувка и завършва със сълза.

Тема Re: Мислянови [re: !!Фakличka!!]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано18.01.10 22:11



Ти не кльопаше ли някакви "специални" хапчета дето от тях сваляш по 10 кг на месец? Повече от 10 за месец трудно ще качиш така че не виждам какво те притеснява.



Тема Re: Мисля [re: *Paл*]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано18.01.10 22:48



не съм чак толкова притеснена, но ако спра цигарите ще си чистя организма дълго време, и не съм мислила да пия и онези хапчета, пък и всичко зависи дали ще кача нещо.
И въпроса не е за хапчета или каквито и да е медикаменти!

Любовта започва с усмивка, увеличава се с целувка и завършва със сълза.


Тема Re: Мислянови [re: !!Фakличka!!]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано18.01.10 23:21



Защо? Аз пих лекарства. Не за отслабване. Не съм им фен. Но пих ранитидин, аналгин, отхрачващи, витамини. Който може да се справи без лекарства - браво на него.

Не се заяждам. Повечето качват. Но всеки нов опит е по-труден. И всяко пропушване е все по-зверско. Ако си решила но не си съвсем сигурна не прави опити. Това ще те накара да се чувстваш зле.



Тема Re: Мислянови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Linchpin (откровен)
Публикувано19.01.10 01:10



Ти наистина, узря ли за идеята, че ще ги оставяш или просто отново си решила да пробваш?
За да не пушиш- мно-о-ого дъвки. Никотиновите са ала-бала, но са дъвки! И с тях става. Табекса е за кураж- когато много ти се припуши- вземаш един и чакаш да спре да ти се пуши. При табекса имаш винаги и 2-3 цигари... но не ги палиш, защото и те са за кураж ( аз изпадах в тих ужас, когато цигарите са на свършване, а няма от къде да си купя). Ако все пак откачаш- запали едната, опъни един-два пъти и я загаси (ако не си пушила повече от 24 часа след две яки опънки главата ще ти се замае като на пушач- новобранец така, че не си внушавай, че е било супер-готино, защото просто не е така). Преполагам след първата седмица ще спреш да откачаш (за цигара де). След това много внимаваш след някой купон да не се събудиш с полуизпушена кутия цигари в джоба, защото язък за барута!
Успех.
п.п. К'ви са тези хапчета, където там по 10кг се сваляли???



Тема Re: Мислянови [re: *Paл*]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано19.01.10 07:10



аз по принцип не пия никакви хапеве, а ранитидина защо? киселини ли имаше?
решила съм, но нямам воля, за това ми трябват странични помагала, виж в този случай бих пила табекс, но ще прочета и книгата



Любовта започва с усмивка, увеличава се с целувка и завършва със сълза.

Тема Re: Мислянови [re: Linchpin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано19.01.10 07:12



с табекс преди години ги бях спряла, но рабоатата ми беше по такава та пак си пропуших, та онова не го броя за спиране, но сега съм решила да спра веднъж завинаги, стига толкова


онези хапчета гледам ги продават по нета, аз пих почти същите и ефекта е добър, никакви лишения и сваляш

Любовта започва с усмивка, увеличава се с целувка и завършва със сълза.

Тема Re: Мислянови [re: Linchpin]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано19.01.10 10:26



И аз си нося табекса с мен непрекъснато :-) за кураж. А цигарите стоят върху хладилника в къщи .....




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.