Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 18.05.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Алелуя ! Забраниха пушенето...нови  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано15.05.09 19:48



на закрити обществени места!

Днес са гласували, че от 1 юни 2010 година се забранява пушенето на обществени места, които са закрити...

Струхувам се обаче, че родните депутати пак ще осерат работата, защото оставили вратички за някои заведения, в които да се пуши, което пак ще направи закона ялов, ако се окаже вярно...


Иначе, ако всичко е наред, от 1 юни няма да може да се пуши в закрити помещения, макар дори депутатите още отсега да казват, че този закон нямало да се спазва, което е възмутително. Лично аз, а и една фондация с която работя сме решили от 1 юни да оказваме безплатна правна помощ при воденето на дела срещу пушачи, които пушат на забранено място и на собственици на заведения, които не спазват закона, пък ще видим кой кого !



Тема Re: Алелуя ! Забраниха пушенето...нови [re: mizrahi]  
Автор Caнитap (napalmoff )
Публикувано18.05.09 12:27



Аз па мислим да ви такова изотзаде . Тамън ша ви хареса






Тема Купонът тепърва иде!!!нови [re: mizrahi]  
Автор Бoko ()
Публикувано26.05.09 10:52



Значи сега всички пушачи ще се събират пред входа на кръчмите, ще си пафкат на открито и ще си лафят. Знаете ли колко нови познати ще имате към края на 2010 г.? И улиците ще се пооживят малко.
Ще стане като с коланите на колите, първо няма да искат, после ще има наказания тук-там, а накрая всички ще си слагат колани и ще са забравили колко са били против това преди време.





Тема Re: Алелуя ! Забраниха пушенето...нови [re: mizrahi]  
Автор V.Grig ()
Публикувано31.05.09 18:53



"Алелуя!" ????? Ти в час ли си бре човек?

Не мога да разбера подобни дебили.

Добре де ... вместо да ревеш, че ресторантьорите не осигуряват добра вентилация, или че държавните контролни органи не следят за спазването на сегашния закон ... ти викаш "Алелуя"

Яд те е че ти си взел решение да не пушиш? Или ще получиш някакво морално удовлетворение от типа "На мен ми е гадно че не пуша, нека и на тях ..."

Ай сиктир!

Викай за забрана за производство и търговия. Що викаш за забрана а?

Гьонсурат!





Тема Re: Алелуя ! Забраниха пушенето...нови [re: mizrahi]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано01.06.09 21:29



Ти си един мръсен адвокат-евреин. По времето на Хитлер такива гадове като теб са били натиквани в лагери!



Тема Re: Алелуя ! Забраниха пушенето...нови [re: mizrahi]  
Автор snakeling ()
Публикувано22.06.09 01:22



супер! браво!

поздравявам и вас за това, че бихте подкрепили правно хоата търсещи правата си!



Тема Re: Алелуя ! Забраниха пушенето...нови [re: mizrahi]  
Автор la4ezarna_svetlina (усмихната)
Публикувано27.06.09 23:15



Това наистина е добро решение. Когато влезеш в някое кафе и седнеш на маса за не пушачи, по нищо не се разбира, че си на такава маса, защото съседната е за пушачи. Така, че волю-неволю, превръщаш се в пасивен пушач. Друг е въпроса, ако в заведението има вентилационна система. Е, тогава нека пушачите да си пушат на воля, няма да ми пречат.

Редактирано от la4ezarna_svetlina на 27.06.09 23:16.



Тема Re: Алелуя ! Забраниха пушенето...нови [re: snakeling]  
Автор Leper Messiah (napalmoff )
Публикувано17.07.09 14:10



Що пушачите нямаме ли права. Като не ви се ще да сте пасивни пушачи, не влизайте в заведенията.

Има млечни барове ходете си там






Тема Re: Алелуя ! Забраниха пушенето...нови [re: Leper Messiah]  
Автор V.Grig ()
Публикувано18.07.09 01:12



Съгласен съм на 100%.

Всяко едно ограничаване на пушенето освен евентуално в градския транспорт е ограничаване правата на голяма част от населението.

Който не иска да му пушат що влиза в заведението?? А и съм сигурен че ако се наложи да има заведения само за пушачи и само за непушачи, ще има и от двата вида



Тема Re: Алелуя ! Забраниха пушенето...нови [re: Leper Messiah]  
Автор Amitaba ()
Публикувано22.07.09 13:38



Мисля, че има по-добро решение - всички да влизат в заведенията, но там да не се пуши.

И трябва да има сериозни глоби при нарушение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.