Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:30 15.05.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Непуша вече - Алън Карнови  
Авторtanya24 (Нерегистриран)
Публикувано22.05.09 15:46



Здравийте. Вече пети ден откакто не съм пушила.На моменти се чуствам ужасно и точно тогава чета мненията на мъчещи се като мен. От тях разбрах за книгата на Алън Кар и много ме заинтригува. Наистина ли е толкова добра?
Искам да помоля, ако някой знае къде може да се намери да се прочете в интернет нека пише.Предварително Ви благодаря.



Тема Re: Непуша вече - Алън Карнови [re: tanya24]  
Автор looptigger (търсещ)
Публикувано22.05.09 16:44



Да, милиони хора по света са спряли цигарите благодарение на нея.
Преведена е на повечето разпостранени езици.

Аз също съм спрял благодарение на нея и резултата е стабилен, чувствам се щастлив



Мога да ти я дам на руски, на български е по-сложно да се намери.
Пиши ми лс, ако искаш

"- Of all the things I've lost I miss my mind the most..."
simplicity

Тема Re: Непуша вече - Алън Карнови [re: looptigger]  
Авторtanya24 (Нерегистриран)
Публикувано22.05.09 21:28



Да,много искам да я прочета и искренно се надявам да помогне и на мен.Аз наистина много искам да спра да пуша,но изглежда волята не ми достига.За сега се справям, но ми е ужасно трудно. Безкрайно Ви благодаря за съдействието.



Тема Re: Непуша вече - Алън Карнови [re: tanya24]  
Автор looptigger (дружелюбен)
Публикувано23.05.09 00:10



Няма смисъл да ми говориш на вие



Ако не ти помогнат книжките, съветвам те да се обърнеш в клиниката.

200 лв. не са много да се отървеш от тази гадост, а и няма да те излъжат - ако случайно не се получи ще ти върнат парите до последната стотинка.

не съм им рекламен агент, но съм пробвал метода върху своята кожа и знам за какво говоря - наистина работи и помага

"- Of all the things I've lost I miss my mind the most..."

Тема Re: Непуша вече - Алън Карнови [re: tanya24]  
Автор *Paл* (стар клубар)
Публикувано27.05.09 16:51



Още ли не пушиш? Не се притеснявай, когато решиш, че си се напушила ще спреш и без книги.

Нормално е да се чувстваш отвратително. След месец ще си като пеперудка.



Тема Re: Непуша вече - Алън Кар [re: tanya24]  
Автор Klapana (непознат )
Публикувано29.05.09 09:23



Благодарение на книгата не пуша от 2 месеца и съм много горда със себе си ........





Тема Re: Непуша вече - Алън Карнови [re: tanya24]  
Автор vicenza (непознат)
Публикувано30.05.09 23:47



ако се справяш с руския:





Тема Re: Непуша вече - Алън Карнови [re: tanya24]  
Автор skalla (непознат)
Публикувано20.06.09 00:29



http://www.book.store.bg/c/p-p/m-471/id-2283/ne-pusha-veche-syvetite-na-edin-bivsh-zaklet-pushach-alyn-kar.html



Тема Re: Непуша вече - Алън Карнови [re: tanya24]  
Автор kitarosan (непознат )
Публикувано26.12.10 19:21



Имам книгата на бг . Сканирана е и сега търся друг вариант, които да е по добър за принтиране. Тя и тая се чете перфектно ама от монитора. Ако някой я иска да ми пише kitarosan@mail.bg
Преди месец и нещо спрях да пуша с нея. Двама приятели имам които се опитаха да спрат цигарите но без книгата. И двамата пропушиха снощи. По време на лют купон, заобиколени от пушачи и алкохол те се спогледаха и хукнаха до магазина...Стана ми забавно,..милите...Единия днес каза че е решил да я прочете на всяка цена.
Метода на Алан Кар даде резултат при мен , при брат ми, при един приятел и като успея да я принтирам съм сигурен че ще помогне и на майка ми



Тема Re: Непуша вече - Алън Карнови [re: kitarosan]  
Автор _Memo_ (s.argento)
Публикувано28.12.10 17:06



Добре, де, книгата струва към 20, 20 и нещо лева, ако си спомням добре. Това са ти 5 кутии цигари, ако си решил да спираш или искаш да помогнеш на майка си да спре... просто, купи й книгата и ако не пуши 5 дена, парите са избити... не се вкарвай в безумни схеми, а просто помисли логично. Успех.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.