Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:05 01.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Подпишете петицията- намаляване цените на цигаритенови  
Автор SiainoNebe (философ 25 m sf)
Публикувано12.03.09 21:53





Не е ли наистиан престъпление от страна на Държавата да се вдигат толкова цените, при положение, че отказването на цигарите не е лесно?



Тема Re: Подпишете петицията- намаляване цените на цигаритенови [re: SiainoNebe]  
Автор hubris (непознат)
Публикувано13.03.09 10:31



не е



Тема Re: Подпишете петицията- намаляване цените на цигаритенови [re: SiainoNebe]  
Автор la4ezarna_svetlina (усмихната)
Публикувано13.03.09 12:15



По-скоро, по-добре би било, ако се намали броят на пушачите





Тема Велика наглост ~!нови [re: SiainoNebe]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано14.03.09 13:34



Винаги ме е изумявала наглостта на пушачите да се дрогират пред очите на всички и дори не им е неудобно и не се опитват да скрият зависимостта си от никотина, а сега и това - не стига че се друсат, ама моля ви се и ако може дрогата да е безплатна...



Тема Re: Велика наглост ~! [re: mizrahi]  
Автор DarkMoonRising (Elendil)
Публикувано22.03.09 09:01



тъпо парче си ти ......



Тема Re: Подпишете петицията- намаляване цените на циганови [re: SiainoNebe]  
Автор banbinka (не е лесно)
Публикувано26.03.09 15:25



ТИ НЕ СИ В РЕД





Тема Re: Велика наглост ~!нови [re: mizrahi]  
Автор Caнитap (napalmoff )
Публикувано28.03.09 20:41



И аз винаги съм се чудил педалите защо непрекъснато демонстрират сексуалната си ориентация пред другите, ма си траем. И винаги ми е било интересно що трее да си веят разпраните гъзове навсякъде. Нямам обяснение и не търся. Пречат ми с показността си, ама всеки си носи гъсссс и си отговаря за него






Тема Re: Подпишете петицията- намаляване цените на цигаритенови [re: SiainoNebe]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано19.04.09 04:51



Баце, не това е проблема. Като са високи цените, ще намериш начин да изкарваш повече пари, щом ти се пуши. Така или иначе, щом сме се навили да сме в Евросъюза - след още някоя друга годинка ще станат по 10 лв масовите цигари.
Аз съм много по съгласен да се слагат данъци, акцизи, разрешителни за продажба и какви ли не режими на търговците, отколкото да се правят малоумни забрани за пушене в баровете, примерно... че и това го приеха за през 2011 май... Ей това е простотията. А не им стиска да направят барове за пушачи, щото се вижда, че там, дето е само за непушачи хората влизат, хапват на крак и излизат.
Ей това е криворазбраното здравно законодателство. Сега някой ако ми пусне лафа - как барманите и сервитьорите имали право на безопасни условия на труд - има го решението. Спокойно могат да приемат, че труда им е рисков и да го приравнят с миньорския, примерно - първа категория, и да се пенсионират на 45 години.
Всичкото останало са глупости. И друг път съм го казвал - да забранят пържолите и пържените картофи, щото повишават холестерола и водят до инфаркти. Да забранят автомобилите, щото въглероден окис и т.н. вредни нещица, да забранят алкохола (включително бирата и бозата) защото водят до алкохолизъм, да минат през хамбургерите и дюнерите

, и току виж се оправим . Ще станем най-здравата нация в света

Редактирано от Бaтe Heдeв на 19.04.09 04:53.



Тема Пoмoщ зa cтаритe xopaнови [re: SiainoNebe]  
Автор Pell Gordon (bank clerk)
Публикувано19.04.09 16:29



Предлагам БЕЗПЛАТНА ЕВТАНАЗИЯ за пенсионери над 67 години.
Бързо, Качествено и Прецизно.

Информация на телефон 02/986-89-35.
Чувате сигнал "бе-беп бе-беп" от 2 до 6 пъти.
Разговорите се записват за ваша сигурност. Д-р Караколев.


Имах пациентка от Горна Оряховица. Болна от рак на дебелото черво. По своя воля ми подари 65 лева.



Тема Re: Велика наглост ~!нови [re: DarkMoonRising]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано15.05.09 19:50



Аз ли съм тъпо парче? И какво ми е тъпото ? Може би поемам доброволно отрова по 20 пъти на ден ? Може би тровя хората около мене? Може би ще се гътна на 40 години от рак на белите дробове? Не мисля така.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.