Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:54 03.07.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема От днес отказвам цигаритенови  
АвторXpиcтинa (Нерегистриран)
Публикувано16.12.08 10:54



Здравейте!

Извинявам се предварително, че пиша като нерегистрирана, но пиша от офиса и има някакви ограничения. Както се вижда от заглавието и аз влизам в битката с отказването. Причини много, но последното, което ме провокира е настинката и жестоката кашлица в последните две нощи, в които не можех да спя. И това беше явно точката на кипене

.
Започнах да пия табекс, просто за всеки случай. Но честно казано се чувствам малко кофти, в смисъл това е първия ден и навика, който се повтаря години наред непрекъснато ми напомня за себе си. Очевидно е нужно време за да свикна с новия си начин на живот. Четох доста тук и благодаря на всички, които сте писали, част от мотивацията си дължа на вас.
Успех на всички и стискайте палци да успея!



Тема Re: От днес отказвам цигаритенови [re: Xpиcтинa]  
Автор hubris (непознат)
Публикувано16.12.08 11:39



Стискам ти палци и пожелавам успех.
Hubris



Тема Re: От днес отказвам цигаритенови [re: Xpиcтинa]  
АвторPuxo (Нерегистриран)
Публикувано16.12.08 11:52



И аз стартирам от днес!Желая ти успех!



Тема Re: От днес отказвам цигаритенови [re: Puxo]  
АвторXpиcтинa (Нерегистриран)
Публикувано16.12.08 11:55



Благодаря ви!

Не ми се пуши, поне нямам физическа нужда, всичко е в главата, само за това си мисля. Успех и много воля на всички!



Тема Re: От днес отказвам цигаритенови [re: Xpиcтинa]  
Авторpuxo (Нерегистриран)
Публикувано16.12.08 17:26



Аз имах много работа и не ми липсваха,но................мисля,че довечера ще се сетя за тях,но не смятам да им сее давам



Тема Re: От днес отказвам цигаритенови [re: puxo]  
АвторXpиcтинa (Нерегистриран)
Публикувано16.12.08 18:59



Аз също имах доста работа, като следобяда ми мина в една среща, на която се пушеше. Кофти изпитание, но оцелях

За вечерта се снабдих с една торба солетки, бонбонки и др. подобни (нямам нито една цигара вкъщи) и така мисля да ги заменя докато гледам любимия си Prison break.



Тема Re: От днес отказвам цигаритенови [re: hubris]  
Автор hari6 ()
Публикувано17.12.08 09:04



Ми добре дошли!!!
Към Христина защото ми е адашка-поздравления за решението аз също го взех след поредния бронхит и вече 2 месеца не пуша,чувствам прекрасно надявам се да не се изкуша,но за сега не ми липсват и съм много горда със себе си защото си е направо постижение след 30 г.здраво пафкане!
Успех и на всеки решил да скъса с тази зависимост!



Тема Re: От днес отказвам цигаритенови [re: hari6]  
АвторXpиcтинa (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 10:07



Добро утро на всички!

Поздравления от мен Hari6, след 30 години пушене отказът според мен е наистина геройство и има защо да си доволна. Днес се радвам, че дадох пример на семейството си и майка ми и брат ми също ще започнат тази борба по моя пример.



Хубав (и бездимен) ден на всички колеги!



Тема Re: От днес отказвам цигаритенови [re: Xpиcтинa]  
Авторpuxo (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 10:47



Срам не срам,признавам си--------ПРОВАЛИХ СЕ!!!!!Пуших вечерта и тази сутрин пак.Много ме е яд!Сега всичко пак отначало---няма да им позволя да са по-силни от мен



Тема Re: От днес отказвам цигаритенови [re: puxo]  
Автор hari6 ()
Публикувано17.12.08 15:34



Адашке браво на теб-аз никой не успях да мотивирам да откаже цигарите може би защото още не вярват че не пуша и са едни такива озадачени и ме питат:Ма ти вярно ли?Не се ли шегуваш?и т.н.
puxo-радвам се на ентусиазма ти ма дай го малко по-сериозно де,два дена не можа да издържиш-Що така???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.