Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:01 23.04.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Няколко аргумента в полза на отказванетонови  
Автор siva_mi6ka (добронамерена)
Публикувано24.12.07 22:46



Интересно какви аргументи има в полза на отказването на цигарите.
Моят е:
1000 лева на година отиват за цигари; за 1000 лева можеш да си купиш 2 чифта стилни обувки от Витошка.





Тема Re: Няколко аргумента в полза на отказванетонови [re: siva_mi6ka]  
Авторqwe (Нерегистриран)
Публикувано26.12.07 16:46



Здравето няма цена и 100000000000 лв



Тема Re: Няколко аргумента в полза на отказванетонови [re: siva_mi6ka]  
АвторMинepвa (Нерегистриран)
Публикувано13.01.08 15:50



1000 лева на година отиват за цигари, представи си колко нови книги мога да си купя за 1000 лева.





Тема Re: Няколко аргумента в полза на отказванетонови [re: siva_mi6ka]  
Авторkam (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 10:30



Мисля ,че парите не могат да бъдат аргумент за спирането на цигарите. Дори да ги спреш цигарите тези 60-90 лв ,които ги даваш всеки месец за цигари няма да можеш да ги отделяш всеки месец ,пък и е трудно да ги пазиш цяла година за да станат достатъчно за голямата покупка ,която си решила да направиш.Вече година не пуша. Мислех си: Всеки месец - 60 кинта давам за цигари. Събирам си парите и си купувам някаква скъпа играчка ( мъж съм т.е. пораснало дете )

. Да ама не.......месец - два продължи отделянето.....после други разходи ненадейно изкочиха и си останах само с доброто намерение. Всъщност ,доволен съм ,че не пуша вече...а парите така или иначе никога няма да са достатъчни за желанията ,които имаме.
Важното е да сме живи и здрави ,да печелим достатъчно ,че да можем да водим достоен живот , да имаме добри приятели и да имаме някой до себе си , с който да се обичаме взаимно.



Тема Re: Няколко аргумента в полза на отказванетонови [re: kam]  
Автор Ognen_Demon ()
Публикувано30.01.08 11:48



хубавото:
1. не миришеш на цигари на другите около теб и на теб самия
- косата ти не мирише на цигари
- дрехите не ти миришат
2. пръстите не ти пожълтяват
3. дишаш по-хубаво
4. обонянието ти се изостря
5. тонуса се вдига, чувстваш се по-енергичен
6. кожата ти става по-нежна
7. нямаш лош дъх
8. времето което иначе пушиш се освобождава за друго
9. ставаш по-здрав
10. апетита се изостря

лошото:
напълняваш с няколко килограма
(до 5 обикновено)

решението:
откажи и като откажеш почни редовно 2-3 пъти в седмица да ходиш на фитнес или някаква гимнастика, но не пилатес а нещо по-интензивно, ако искаш и спининг и тае-бо. последното не съм пробвал но спининга те стапя от раз и по-добре отиди поне 2-3 седмици след като си почнала фитнес посещения. също внимавай какво ядеш - избягвай сладко и всичко е наред


непуша от 2 години и половина твърдо, но имам слабост към сладко. миналата година много напълнях (но то си е само защото ядях много сладко) - 89кг при ръст 177 и здравословно тегло 70-75кг. от 3 месеца ходя на фитнес, но внимаването в яденето е най-основното иначе само се потиш. от този месец ходя вече по 3 пъти в седмица и започнах да стапям по килограм на седмица. дотук свалих 5кг и не е лесно. особено за дама да качи е по-кофти. така че внимавай.

като цяло не съжалявам че отказах - много по-добре ми е. само да не бях напълнявал но всяко зло за добро - иначе все се притеснявах да влеза в зала а сега съм от най-редовните



PS: спестените пари в един момент няма да са толкова "спестени" - просто ще ги даваш за друго така че не мисли за тях. в нашата страна все някой ще те прецака да ти вземе парите, най-малкото ще е новата сметка за парно

Редактирано от Ognen_Demon на 30.01.08 11:55.



Тема Re: Няколко аргумента в полза на отказванетонови [re: siva_mi6ka]  
Автор GOA_PSYCHEDELlC (goadelic shaman)
Публикувано30.01.08 13:37



спестяваш един страх на любимия, това укрепва връзката ви



the world is very psychedelic place!!!

Тема Re: Няколко аргумента в полза на отказванетонови [re: GOA_PSYCHEDELlC]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано30.01.08 15:54



И намаляваш вероятността от пожар.



Тема Ами очите стават . . .нови [re: siva_mi6ka]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано04.02.08 22:32



по-кръгли.

Но това е май само за китайци, 'щото те и без това с този ориз . . .

Както и да е.



Тема Re: Няколко аргумента в полза на отказванетонови [re: siva_mi6ka]  
Автор smisul4e (plam)
Публикувано08.02.08 11:55



http://prize.zzl.org/vote.php?id=17685



Тема Re: Няколко аргумента в полза на отказванетонови [re: smisul4e]  
АвторDalia (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 16:42



Не е коректно от твоя страна да използваш темата,за да трупаш точки за лични цели.Или какво си казваш"Я да пусна въдичката на тези баламурници и да ми правят точки".Като ти е цел да вземеш нещо,бъди коректен/коректна/да го заявиш.Ама не ти стиска...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.