Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:08 28.04.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Така се продавали цигари в Тайланд! :  
Автор _maycal ()
Публикувано13.01.08 23:02





Автора на снимката е с ник "астера" 69



Тема Re: Така се продавали цигари в Тайланд! :нови [re: _maycal]  
Автор Пp.Heдeв (кафеджия)
Публикувано14.01.08 06:56



И какъв е ефекта :-)))))
Статия от

:-)





Тема Re: Така се продавали цигари в Тайланд! :нови [re: Пp.Heдeв]  
Автор _maycal ()
Публикувано14.01.08 10:26



Ами я виж къде е Тайланд спрямо Китай , Индонезия, Бангладеш...., виж жените пушачки какъв нисък процент са, е, не разбира се, само поради този тип реклама...



Тема Re: Така се продавали цигари в Тайланд! :нови [re: _maycal]  
Авторявe (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 13:08



И кво иска6 да каже6 с това ? Каква ти е целта?



Тема Ми то е ясно,нови [re: явe]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 16:01



не може да преживее факта, че никой не го ебе (бил той пафкач или не) 'зат'ва, че му се вмирисват дрехите на цигарен дим, докато кисне по разни дупки, задоволявайки социалните си потребности.

Целта му е да накара някакви хора (без значение дали са пафкачи) да изпитат реципрочен дискомфорт, чрез дебелашки обиди, според него префинена критика, плод на грижа и алтруизъм. Абе поредния лицемер, както и да е.



Тема Плюй, плюй (по мен), така обаче няма да синови [re: Eмo]  
Автор _maycal ()
Публикувано14.01.08 21:27



да си изплюеш катрана от дробовете..., доизмастурбирай покрай никотиноманията си още някоя атака-обида срещу мен-явно, врагове сме по отношение на темата, така излиза за съжаление, не ти харесва някой да ти казва истината (че си агресор!)-вярно, правя го грубо (писнало ми е от тютюнджии!), да те обвинява, че му нарушаваш правата, че го малтретираш с гнусния си навик...
Не, драги, не съм лицемер по въпроси свързани с тютюнопушене-виж как си жертвам репутацията във вашия клуб- агресивно откровен съм, осъждам

, държа се провокативно, несмирено.....
"...долнопробни дупки..."- :) , е, ти от злоба, от желание да ми отвърнеш на "дебелашките обиди" си изсмукваш от пръсти "долнопробни дупки", "ебане-неебане" ( нали си "никотинов неорганичен мастурбант" ;) -вж. книгите на Джон Бейнс!), това ти е само!? в главата, освен тютюна!???По долнопробни дупки никога не съм имал нужда и желание да ходя и не ходя!
Та, в крайна сметка, пак казвам-мисли каквото искаш (за мен), имай всякакво мнение и го изказвай важното е пушачите все повече да се маргинализират в обществото ( само в моментите, когато пушат, разибра се!)



Тема Понеже стана въпрос, . . .нови [re: _maycal]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано15.01.08 11:48



че използваш индукцията прибързано, необмислено и произволно, ще си позволя да ти обърна внимание, че макар да не споделям отношението ти към цигарите и пафкачите, това не означава, че пафкам.

Не, драги, не съм лицемер по въпроси свързани с тютюнопушене-виж как си жертвам репутацията във вашия клуб- агресивно откровен съм, осъждам, държа се провокативно, несмирено.....

Уви, лицемер си, продължаваш осъзнато да вървиш в посока, която няма да разреши проблемите, които ти създава чуждото пафкане, а само ще дразни хората.

п.п. Ааа, да това с жертвата на репутацията си, доколкото смяташ че притежаваш такава, е меко казано тъпня.



Тема Re: Понеже стана въпрос, . . .нови [re: Eмo]  
Автор easy (wanderer)
Публикувано15.01.08 11:54




Страшно нещо е талибанщината във всяка своя форма.



Тема Re: Понеже стана въпрос, . . .нови [re: Eмo]  
Автор _maycal ()
Публикувано15.01.08 12:36



"макар да не споделям отношението ти към цигарите и пафкачите"

Говориш за "индукции", т.е. използваш по-сложна терминология, съответно се предполага, че можеш да разграничаваш-в случая отношението ми към пушачи-агресори и отношението ми към пушачи по- принцип, вкл. (или пък само!?) към пушачи -неагресори! ...Има голяма разлика!

"...лицемер..."...Възможно е ида съм повече или по-малко лицемер!

За "разрешаване на проблемите"-не разчитам (почти) на моя принос, а на тенденцията, която идва от по-цивилизованите страни, и която засега е сериозна( впосока..-знае се за какво!), така че в това, че отпускам в този клуб гнева си към пушачите , има и елемент на известно тържество, проектирано повече в бъдещето, засега!

За "репутацията" вероятно също имаш известно право, така че поправям : не си жертвам репутацията, а се компрометирам от определени гледни точки-това имах предвид!



Тема Re: Понеже стана въпрос, . . .нови [re: easy]  
Автор _maycal ()
Публикувано15.01.08 12:41



"Страшно нещо е талибанщината във всяка своя форма"

Прав си. А сега, ако искаш, може да ме подкрепиш гласно или в теб си, че трябва да се положат всякакви усилия и обществото да върви в посока, която да гарантира в много висока степен, че пушачи няма да малтретират непушачи!






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.