Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:04 17.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Вижте несъществеността на проблема с отказването  
Авторявe (Нерегистриран)
Публикувано03.11.07 14:16



Ако изчетете цялата тази тема съм убеден, че вашето спиране на цигарите ще ви се стори толкова незначително,че ще ги спрете от раз.



Тема Re: Вижте несъществеността на проблема с отказваненови [re: явe]  
Авторбocc (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 14:15



Аз ги спрях, а дрогите да мрат. И без това са богати синчета и дъщерички. Вместо да ги лекува, държавата трябва да ги обложи с вразумяващ данък, да ги накаже с 10 години обществено-полезен труд и 1 месец да ги излага на "позорна спринцовка" на жълтите павета за назидание.

Ако се появяви такава прогресивна партия, 100% ще гласувам за нея.



Тема Re: Вижте несъществеността на проблема с отказваненови [re: бocc]  
Автор _Memo_ (s.argento)
Публикувано05.11.07 14:29



...А ти си малоумен!!!
Богати синчета и дъщерички са наркоманите, които гледаш по бляскавите американски сериали докато лъскаш бастуна, реалността е съвсем различна, нещастнико!



Тема Re: Вижте несъществеността на проблема с отказваненови [re: _Memo_]  
Авторявe (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 17:10



Босс, явно не си прочел темата за да твърдиш това. Има ги и богатите, които от няма и къде почват да се дрогират, но случаят не е такъв. Аз постнах тази тема, за да помогна на отказващите. Ако повечето от тях имат такъв пример ще им е много по-лесно, не мислиш ли?



Тема Re: Вижте несъществеността на проблема с отказваненови [re: явe]  
Авторбocc (Нерегистриран)
Публикувано06.11.07 03:08



Аз съм убеден, че отказът от цигари е най-добре да не се рационализира, нека човек приеме, че това е положението като по божие провидение: "аз вече не пуша", и нищо не може да направи срещу това.



Тема Re: Вижте несъществеността на проблема с отказванетонови [re: явe]  
Автормишo (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 21:12



защо си мислите, че пушачите не сте същите наркомани?
единствената разлика е, че тютюнопушенето не ви прави нетрудоспособни така както става с наркоманите, които взимат твърди наркотици. и затова обществото толерира в някаква степен, макар и все по-малко пушенето.

иначе и вие и те сте зависими от наркотично вещество. степента на пристрастяване е почти еднаква, процента на отказалите се от цигарите е много малък поради силната психическа и физическа зависимост.

не мога да трая да ми пушат и да ме принуждават да дишам тази гадост.
преди години и аз пушех, но ги отказах, значи можете и вие!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.