Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:53 16.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Полудявам!!нови [re: jule]  
Автор fascinating oceanid ()
Публикувано25.07.07 13:35



здравейте,
мотах се из форумите и попаднах на темата ти
не искам да се намесвам в разговора толкова нетактично, но си помислих че на някого може да му е полезно да споделя:
преди време мъжа ми отказа цигарите, и преди е парвил опити но някак не ставаше. докато не си даде сметка че за него не самите цигари а кафето еспресо с цигара е неустоимо... и отказа и еспресото- започна да пие само нес кафе. И докато не пиеше еспресо не му се пушеше така.
Та мисълта ми е че понякога за пушенето си има някакъв безобиден катализатор на който като не обръщаш внимание, и не разбираш че е такъв, става много по- трудно.
Успех на всички непушачи
дядо ми српя да пуши след над 40 години пушене по 2-3 кутии на ден, значе всеки може





Тема Да ви кажа за мен най-ефикасния вариант да спра сенови [re: jule]  
Автор zdrsoft (непознат )
Публикувано30.07.07 12:43



Пуша от около 14 години. Да ви кажа за мен най-ефикасния вариант да спра се оказа книгата на алън кар и табекс в комбинация, сега не пуша и не ми пука за цигарите и от пушещите около мен :) свободен съм от цигарката от месец и нещо, не ми липсва и нямам планове да я лапвам пак. Пуснах и форум на тая тема: http://bezdim.eblahfree.com



Тема Re: Полудявам!!нови [re: jule]  
АвторCaшo (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 19:39



затова спираш кафето заедно с цигарите. аз така направик преди 15 месеца. нито едното ми липсва сега, нито другото. супер ми е

успех на всички

м/ъ другото: бях върл пушач 16 години (2-3) кутии на ден





Тема Re: Полудявам!!нови [re: jule]  
Автор agnostic (*isoLaTed*)
Публикувано21.08.07 12:55



ох, прочетох всичко! Вече от 3 години се каня да отказвам цигарите, пуша от 11 години и съм напълно готова да спра. Записвам се на басейн, та мисълта ми е да спортувам редовно за да ми е по-лесно. Ще си купя и книгата на Алън Кар, също така и табекс.

Започвам още днес с по-малко запалване

.

Imaginations from the other side...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.