Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:42 21.05.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: акупунктура за отказване от пушенето?нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор XE_XE (Дакелина)
Публикувано19.10.08 20:40



Здравейте!
Първо казвам, че за този апарат нищо не знам, НО
преди време минавах едно лечение с иглотерапия в чужбина и там практиката беше, че много хора седяхме в една зала и всеки с игли в съответното му място

. Та - имаше много хора за отказване на цигари и на тях им слагаха иглите в ушите (вече не помня, но май ги редуваха). Аз понеже много искам да откажа мъжа ми от цигарите, си позволих да ги разпитам за усещанията. Всички (без да си вляят един на друг), споделиха, че просто постепенно губят желание за цигара... при това, ако са в компания пушачи - това не ги дразни, което е супер!
За съжаление, моя съпруг отказа да се боде... Ще съм благодарна, ако откриеш апарата да кажеш мнение и координати!
Поздрави и успех!



Тема Re: акупунктура за отказване от пушенето?нови [re: XE_XE]  
Автор dani67 (непознат )
Публикувано22.11.08 15:04



Мнение за I Quit Smoking. Сестра ми живее извън България. За този метод беше чула в Австрия. Нейни колеги са и го похвалили. Преди 10/11 месеца се подложи на процедурата в България. Видях, че вече някой е посочил адреса. Разказа ми нещо от типа, че със специален апарат (като иглотерапия) дразнят "центъра на удоволствието" -не твърдя, че това съм го разбрала много добре, като по този начин се притъпява усещането за никотинов глад. През тези месеци беше много доволна, защото го комбинира и със здравословно хранене (кафе, шоколад и разни др. неща бяха сведени до минимум). Пушеше по над 20 цигари на ден. Факт е, че беше спряла. Преди дни на някакъв купон е припалила цигара. Каза, че е изпитала голям кеф, но сега е много гузна.
Помоли ме да я запиша да повтори процедурата като се прибере в България за Коледните празници. Сега се опитвам да разбера доколко ефективна е била първата процедура и има ли смисъл от втора, що за метод е това.



Тема Re: акупунктура за отказване от пушенето?нови [re: dani67]  
АвторLALA (Нерегистриран)
Публикувано08.12.08 14:16



ако искате информация за метода IQS от личен опит могa да кажа, че това е най-доброто нещо, което съм опитвала.процедурите са 4. първата е най-продължителна, около 40 минути. от електроимпулсите не усетих нищо и съм много доволна. имам телефоните на офиса на IQS -9898210 и 9890893. адресът е ул.Любен Каравелов 86 ет.1



Тема Re: акупунктура за отказване от пушенето?нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано06.01.21 04:22



хм


и кво ся? помогна ли четенето?
връщам си стария подпис - значи имам ню new олд old подпис signature.

my new old Sign:
Turkey is The Key.Turkey
Каквото и да означава това - cold or hot.
]/b]



Тема Re: акупунктура за отказване от пушенето?нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано25.01.21 01:49










Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.