Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:57 17.05.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Kak se otkazwat?нови  
Автор borko-b (coder)
Публикувано13.03.07 09:11



ia kajete washiat nachin ? плииз.. че не мога сам да се откажа

О! Велики обединителю!



Тема Re: Kak se otkazwat?нови [re: borko-b]  
АвторMeмo (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 11:36



Виж, има много пътища, но по който и да тръгнеш, начинът е само един - с воля.
Хапчетата и лепенките не отказват цигарите вместо теб, това е само твоя отговорност и решение.

Аз, например много пъти съм опитвал да ги спра, с и без помощни средства (ползвах табекс), но така и не можех.
Накрая просто осъзнах колко много ми вредят и как няма смисъл да продължавам да пуша.
Реших да ги отказвам с табекс за по-сигурно. Първия ден изпушх 2 цигари, и изпих 6 хапчета (както е по предписание). Но вечера ми стана адски лошо и ми се гадеше и реших да спра табекса. От тогава не съм пушил. Скоро ще стане месец.
Повярвай ми, струва си!
Усещаш огромен прилив на сили, чувстваш се тонизиран и по-здрав.
Ако успееш да изкараш 20 дни без да палиш, след това ти е доста по-лесно да продължиш - много по-рядко се сещаш за цигари и вече като цяло не ти се пуши толкова.

Отказването в никакъв случай не е лесно, но не е и чак толкова трудно.
И помни, че ползите от непушенето са в пъти повече от пушенето.



Тема Re: Kak se otkazwat?нови [re: Meмo]  
Автор divita (Лудетина)
Публикувано13.03.07 14:17



Аз ги спрях след настинка. Болеше ме гърлото и цигарите ме дразнеха, така изкарах две седмици докато гърлото ми мине... но продължих да не пуша и след това... и така вече 3 месеца че и отгоре. Нужен е просто инат!

Една усмивка в повече



Тема Re: Kak se otkazwat?нови [re: Meмo]  
Автор borko-b (coder)
Публикувано15.03.07 18:44



Аз съм опитвал табекс... намалят наистина желанието но не достатъчно... имам чувството че само стабилна воля трябва всъщност

О! Велики обединителю!



Тема Re: Kak se otkazwat?нови [re: divita]  
Автор borko-b (coder)
Публикувано15.03.07 18:45



мда... добър повод... дано не ми се налага и на мен по този начин... ама като не ми увира главата :)



О! Велики обединителю!


Тема Re: Kak se otkazwat?нови [re: borko-b]  
Автор Пaвчyko (въздушен)
Публикувано15.03.07 19:29



Пред пушех по кутия на ден и през септември спрях внезапно... стана буквално от днес за утре - просто много се шашнах, защото мой близък човек почина от рак на белия дроб.



Тема Уфффф, ае пич .... [re: borko-b]  
Автор Hani_G (член)
Публикувано15.03.07 19:47



Уфффф, ае пич казваш от утре не пуша и тва е, изкарваш една седмица /предполагам че първата седмица е най-трудно/ и после си непушач... А и най-важното не излизаш с пушачи за да не пропушиш пак... Аре стига с тва мрънкане вече, баси все едно незнам от кво се отказвате... такова мрънкане квото вие правите го няма никъде.... Голям подвиг няма що, милиони хора ги отказват все пак... просто стига сте хленчили ами си кажете, че от утре не пушите и край тва е. Стоп аре успех !

Ааа и още нещо отиди във форума на раковоболните, и прочети при рака на белите дробове за къв ужас става дума и после ако пак ти се пуши значи си мазохист... и имаш нужда от психиатър, е тва са мойте съвети, дано ти помогнат. И престани да хленчиш като няква жена.



Тема Re: Kak se otkazwat?нови [re: borko-b]  
Автор divita (Лудетина)
Публикувано15.03.07 19:52



Пожелавам ти наистина да не ти се наложи по този начин да ги спираш

, кофти е така защото две гадости наведнъж ти се струпват. Една приятелка ги отказа от раз... предстоеше и гостуване при мъж, който не пуши, отказа ги заради него - вече година и няколко месеца кара без тютюн. Просто трябва да си намериш причина, пък била тя и нещо от сорта на : що си тровя цветята в къщи.

Една усмивка в повече

Тема Re: Kak se otkazwat?нови [re: divita]  
Автор borko-b (coder)
Публикувано17.03.07 01:05



Hah! прави сте... малко хленча и подсмърчам... явно съм настинал...

О! Велики обединителю!



Тема Re: Kak se otkazwat?нови [re: borko-b]  
Автор divita (Лудетина)
Публикувано17.03.07 22:44





Една усмивка в повече


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.