Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:53 14.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За глада - зверския глад!!!  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано13.03.07 21:59



И как го преборихте? Сега писах в темата на Слартибартфаст (велика книга е тая!) и се замислих, и реших да питам - как да спра да тъпча, мамка му??? Все ми се яде, от сутрин до тъмно...





Тема Re: За глада - зверския глад!!!нови [re: parvaty]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 12:24



С ядене, да живее храната!



Тема Re: За глада - зверския глад!!!нови [re: parvaty]  
АвторQueen_Of_Rain (Нерегистриран)
Публикувано15.03.07 09:29



Никак. Гладна съм почти постоянно. Пия топли чайове, обаче и това писва в един момент. Нощес се събудих, защото стомахчето ми плачеше гладно. Мъкаааа.....



Тема Re: За глада - зверския глад!!!нови [re: parvaty]  
Автор divita (Лудетина)
Публикувано15.03.07 13:55



И аз съм със същия проблем... от 55 кила когато отказах пушенето (9.12.2006) сега съм 60.... а с мойта височина.... направо се търкалям. На всичкото отгоре се ограничавам и с яденето от два месеца, не ям сладко въпреки че ми е любимото хапване, почти не ям хляб, не ям след 18.30-19ч и... пак няма ефект. Кво са ми направили тия цигари м**** му!

Една усмивка в повече



Тема Re: За глада - зверския глад!!!нови [re: divita]  
Авторлин (Нерегистриран)
Публикувано15.03.07 18:38



Не пуша вече 3 месеца

Успях да кача 2 кг и изпаднах в паника. .Пия 3 пъти на ден златно чудо и не ям хляб изобщо.От 25 год не съм закусвала сутрин,сега щом отворя очи ума ми е в яденетоПо рано пиех по 4 кафета на ден сега минавам с едно.Мисля че цигарите не са причина да сме слаби--та то нема да има един дебел пушач.
Но----сега казват че изглеждам по добре от преди.Кожата ми е по свежа.От 3 месеца не съм пила никакво хапче--ни за глава ни за нещо друго.Не мога да се ядосам--по рано палех на четвърт.С една дума--РАЗКОШ
Даже и да напълнеете мисля че е изкуствено--след време ще ги свалите.



Тема Re: За глада - зверския глад!!!нови [re: лин]  
Автор divita (Лудетина)
Публикувано15.03.07 19:45



ОООО това за хапчетата и за главоболието ми е познато... преди да спра цигарите ме цепеше тиквата почти през ден, вече го няма този проблем, да се е появило главоболие веднъж-два пъти и то ако съм прекалила с висенето пред компютъра. Наистина е чудесно всичко, не се задъхвам като качвам стълби, като ходя повече време нямам нужда от почивки... Килата са единствения недостатък, но определено не е болка за умиране, с малко повечко движение и инат (какъвто разбрах че има доста в мен

) ще ги смъкна. Важното е да не губим надежда!

Една усмивка в повече

Тема Re: За глада - зверския глад!!!нови [re: лин]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано15.03.07 22:23



Еваларката бичим активно!



Тема След колко време???нови [re: лин]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано16.03.07 07:52



Аз лично не пуша от началото на 11/2006, вече не знам колко време стана, но кантарчето показва само увеличителни кила - тази сутрин - 59,9... ДОбре, че съм висока, та нямам проблема на другата жена, дето ми писа в темата, но на тези кила се чувствам зле - тежи ми тялото... И само хапване ми е в главата.... И мога да ти кажа, че изобщо нямам спирка - всеки ден по шоколад - два, хляб - на едро, зрънчо, солетки (това през работно време) а вечер.... СТрахотия!!! От днес съм решила да мина на Аткинсоновата диета, но само за петнадесет дни, че след като родих я пазих 40 дни, и ме заболяха кокалите... Идеята ми беше, че апетита ми не намалява, нищо, че мина толкова време от отказването... Вече направо не знам! А нервите - на втория месец след отказването на цигарите бях толкова нервосана, че счупих матричния си принтер, та сега си купих нов... изобщо... УЖАС! Нямам много време да ходя да плувам и спортувам, и направо съм отчаяна... От сладкото кожата ми страда, та изобщо - не съм така уверена в подобрения си външен вид, нито пък съм по-спокойна, отколкото когато пушех... Не, че искам да почвам пак да пуша, но някакси, като пушех не се сещах за храната... Ще видя, сега ще си наложа да погладувам, пък после ще пиша какво е станало!!!



Тема Re: За глада - зверския глад!!!нови [re: parvaty]  
Автор novavkluba (но с опит)
Публикувано18.03.07 15:17



Аз като че ли съм най- съгласна с Queen -с глада не можеш да се справиш по друг начин освен да го търпиш - ходиш си гладен, полугладен или сит но с неутешимо чувство на вина , че си се натъпкал

.
Аз непрекъснато съм на кантара и ползвам какви ли не техники да се справя с лакомията- ям бавно, ям по малко, не ям след 18,30 часа, ходя да плувам.
Не виждам друг изход, предпочитам та
ка отколкото да се мразя непрекъснато че напълняла- е тогава наистина не се понасям.



Тема Re: За глада - зверския глад!!!нови [re: Queen_Of_Rain]  
Автор BlueMorningBlueDay (Дивомер)
Публикувано19.03.07 21:31



Марийке ти па от кога пропуши?





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.