Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 09.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Не съм пушил от 29-ти декември, 2006нови  
Автор Cлapтибapтфacт (магратеанец)
Публикувано05.03.07 19:06



Не съм. От време на време ми се пуши, даже два пъти сънувах, че пуша и после ми беше гузно. Но мисля, че този път ще успея!

To ensure ongoing quality of service, your death may be monitored for training purposes.


Тема Re: Не съм пушил от 29-ти декември, 2006нови [re: Cлapтибapтфacт]  
Автор divita (Лудетина)
Публикувано05.03.07 23:02



Ще успееш! Аз пък не пуша от 9-ти декември 2006г

. Ма голям кеф е,а?

Една усмивка в повече

Тема bravo hora !!!нови [re: divita]  
Автор Hani_G (член)
Публикувано06.03.07 00:23



smyrt za pushachite ! i az Vi se kefq zashtoto mrazq da me trovqt !:)



Тема Re: bravo hora !!!нови [re: Hani_G]  
Автор Cлapтибapтфacт (магратеанец)
Публикувано06.03.07 08:19



Eee, чак пък смърт. И те са хора (казвам го сякаш не пафках и аз до вчера). Наистина е хубаво да не пушиш - най-малкото, защото не си зависим.

Или както се пееше в една песен - кашляш и си плащаш.

Venceremos!

To ensure ongoing quality of service, your death may be monitored for training purposes.

Редактирано от Cлapтибapтфacт на 06.03.07 08:31.



Тема Re: bravo hora !!!нови [re: Hani_G]  
Автор divita (Лудетина)
Публикувано06.03.07 12:39



Благодаря, но... към пушачине не трябва с лошо, щом ние успяваме и на тях можем да въздействаме

. Живея с пушач... и тази сутрин ПАК му се сърдих че павка като за световно... за сега ме търпи, но не се знае за в бъдеще кое ще оцелее- пушенето му или нервите които взаимно трошим

Една усмивка в повече

Тема Три пъти смърт . .нови [re: Hani_G]  
Автор3eйфopд (Нерегистриран)
Публикувано07.03.07 00:59



е малко, ура!



Тема Приятно е да видиш някой с . . .нови [re: Cлapтибapтфacт]  
АвторApтъp Дeнт (Нерегистриран)
Публикувано07.03.07 01:03



хавлия. Сларти, бате, имаш ли новите записи на Ръг Вандала. Инак за цигарите е важно да не се пафкат точно по 42!

Успех
Емо



Тема Re: Три пъти смърт . .нови [re: 3eйфopд]  
Автор Hani_G (член)
Публикувано08.03.07 00:29



е да, смърт е пресилено, просто не трябва да се толерират изобщо. Аз не позволявам да ми пуши никой на главата... не ми се умира от рак, заради някой нагъл пушач.



Тема Точно така, по-добре . . .нови [re: Hani_G]  
АвторУoyбerъp (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 10:29



той да умре отколкото ние. Да умира, умира, умира . . . . докато умре окончателно, деби и наглеца, деби! Смърта не им е пресилена, тя най им отива, даже си твърде мек(а).

Аз предлагам кат' видиме пафкач и да го убиваме, деби и копелето, 'ше ни пуши на главата. Аз само кат' ги вида да сецкат и ей тука нещо ми се обръща, толеранса ми се нулира отма, 'ше ги требиме, деби и копелетата им да бавя. Да ми пушат, аааа не на мене тия, аз казвам стига - с т и г а!

Баси добре, че аз го написах т'ва, че ако ме прочете оня педераст Емо 'ше почне да ме заяжда, пушил ли съм, не съм ли, к'во ги разбирам тия работи, къв' съм аз да давам акъл и 'секви други тъпотии.



Тема Чета и се чудя, . . .нови [re: divita]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 10:35



кои сме точни тия 'ние' и кои са пък 'тях'. Тука едно много съществено равенство '=' ти се губи, струва ми се, 'ма може и да не съм прав.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.