Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:58 04.07.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Отказах ги,но храча като бясен  
АвторГoшo (Нерегистриран)
Публикувано26.01.07 10:16



Кво ми става бе хора?Преди 3 дни спрях цигарите и сега храча едни големи тлъсти и кафеникаво-сиви храчки.Не кашлям ,но като видя кво излиза от мен,направо

.Знам ,че нормално дроба да се чисти,ама чак път такъв цвят на храчката.
Ваште къв цвят са?
И колко време ще храча тва чудо?



Тема Re: Отказах ги,но храча като бясеннови [re: Гoшo]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано26.01.07 10:53



Добре дошъл, така е докато свършат медузите, 'секи е с различна вместимост. Ама е забавно, а! 'Сичко е наред, в крайна сметка посоката на движение на 'това' е правилната, имам предвид, че излиза, а не влиза, така че пей сърце.

Браво и успех.



Тема Re: Отказах ги,но храча като бясеннови [re: Eмo]  
Авторdido_1983 (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 21:56



Даааа..... и при мен беше така в първите 4-5 месеца. В момента все още се случва но много рядко, и в доста по-малки количества. А в началото бяха чист катран. Направо бях ужасен от себе си.



Тема Re: Отказах ги,но храча като бясеннови [re: dido_1983]  
Автор motle ()
Публикувано30.01.07 10:27



стига бе, наистина ли черно си храчил???
явно не ти се е залепил "качествено" катранът в дробовете - не знам как другояче да си го обясня; ако е така - ами това е добре
при мен обаче не е така - никога не съм изкарвала някакви помного -особени от обикновените храчки, и това също е общо взето рядко



Тема Щом така казваш . . .нови [re: dido_1983]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 10:49



Даааа..... и при мен беше така в първите 4-5 месеца . . . . . . А в началото бяха чист катран . . . . (добре, че не си наплюл случайно Ейнджъл, че си щял направо да я утрепеш с тоя катран - само шега)

Аз пафках по 2-3 кутии цигари, кат' ги спрях чак пък толкоз не съм се 'чистил', ти много 'сухо вещество ще да си насъбрал'. Колко време и по колко си пафкал, ако не е тайна.



Тема Re: Щом така казваш . . .нови [re: Eмo]  
Автор Ognen_Demon ()
Публикувано30.01.07 11:33



Гошо, ще ти мине. При мен беше за няколко дни само и е по-добре когато имаш къде да отхрачиш. Аз като си помислех че то излиза от мен ми се искаше колкото мога повече да разкарам, че да се прочистя. Но малко беше и само няколко дни. 10 години редовно пушене по кутия-кутия и половина



Тема Re: Отказах ги,но храча като бясеннови [re: dido_1983]  
АвторГoшo (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 13:47



Да,ама мен друго ме тревожи,че моите на са черни ,а едни кафеникаво сиви.И тва ли е от цигарите или нещо не съм в ред.



Тема Re: Отказах ги,но храча като бясеннови [re: Гoшo]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 13:59



Сичко ти е наред.

Успех




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.