Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:48 17.04.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Заведения - пушачи/непушачинови  
Автор mitkos (aeronaut)
Публикувано12.01.07 15:18



Здравейте, дали някой може да ми каже коя инстанция осъществява контрол на залите за пушачи и непушачи в хранителните заведения. Искам да обърна внимание на това, че в центъра на София почти няма заведение с маси за непушачи ,на които да се обядва. Къде трябва да се обадя или да пиша?
Благодаря предварително!



Тема 'грешка, грешка, обърках вратата'нови [re: mitkos]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 17:37



Ти си за правния форум, тук 'се едно питаш баща за т'ва как да подхванеш дъщеря му, ама понеже вече съм от добрите 'ше те светна най-добронамерено. Дай малко време да се случи това в твоята глава и в други, не насилвай нещата. Успокой се, 'сичко 'ше си дойде на мястото, ти само недей да пафкаш, това е достатъчно засега.

И ми казвай Емо-добрия, даже емо може и да е с малка буква, а Добрия с голяма, ей така: емо-Добрия, за да се наблегне на по-важното. И ти така бъди миткос-Спокойния. Сигурно се питаш: 'къде попаднах, в какво се забърках?'. Спокойно, всичко ще сърши, само спокойно.



Тема Re: 'грешка, грешка, обърках вратата'нови [re: Eмo]  
Автор mitkos (aeronaut)
Публикувано12.01.07 18:57



Малко напрегнат ми звучиш, да не е защото си спрял цигарите ;)
Отиди в някоя детска градина и там си тренирай покровителствения тон, с мен няма нужда да го правиш. Задавам най-обикновен въпрос, не нападам никого! Не ми се чака нещата да стават сами. Ако не можеш да ми дадеш отговор, не е нужно да пишеш в темата ми. Благодаря ти за разбирането и успех!



Тема Re: 'грешка, грешка, обърках вратата'нови [re: mitkos]  
Авторpuvpav (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 23:27



mitkos ,най лесно е да намериш на кого да се оплачеш.И кой да отиди на проверка.Я кажи колко заведения има в центъра на София а в София или страната.Просто ще изгориш душата на един човек собственик.Докато в България пушачите са толкова много ще е така.Така че не се оплаквай от хората дето си вадят хляба а се олачи от тия дето харчат парите отпускани по разни програми за превенции не по предназначение



Тема Re: Заведения - пушачи/непушачинови [re: mitkos]  
Автор F(x)+C (откровен)
Публикувано13.01.07 00:54



Абе Миткос...ти представяш ли си каква ще е атмосферата в една шкембеджийница например,ако от съседната маса не идва аромат от златна "Арда"...ми то шкембето няма да е същото...
А ако влезе компания едната част от която са пушачи а другата не-какво да правят-да се разделят в двете зали и да си викат "наздраве" през стъклото ли?!?
Веднъж присъствах на един "купон",където "пушенето вътре е нежелателно-по възможност на терасата".Ми след 30-та минута всички бяха на терасата.
Та...при положение,че повечето непушачи са толерантни с пушачите,заведенията да седят наполовина празни и наполовина претъпкани заради 2-3-ма Миткоси ли...!!!...и на мен не ми се вързва някак си...





Тема Я пък!!!нови [re: puvpav]  
Автор dido_1983 (Полуатлет)
Публикувано13.01.07 14:15



Що да не се оплачем? И на мен ми е писнало докато седя на маса "непушачи" да дишам от дима на съседната маса.

Поне помещенията за пушачи да бяха отделно от непушачите. Или поне да имаше мощна вентилация.



Тема Шефе...нови [re: F(x)+C]  
Автор dido_1983 (Полуатлет)
Публикувано13.01.07 14:19



...идеята е да има помещение във въпросната "шкембеджийница" където да можеш да отседнеш на чист въздух. И това, доколкото ми е известно е задължително, понеже все пак е обществено място.

Най-добрия вариант е на тавана да има мощни вентилатори, които да изсмукват пушека. Така няма нужда от разделение тип "пушач-непушач".



Тема Айдее още един . . .нови [re: mitkos]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 14:57



'дет не чете. 'Ше се оплаквал, че по заведенията в центъра пет пари не дават за т'ва, че бил непушач и не обичал дим, пък според наредбите били задължени да го сложат на 'чист планински въздух'. Та ходил гладен, щото нямало къде да хапне, горкия. Щял да променя, той, че не можел да чака сами да стават нещата. И как щял да променя, 'ми много просто как, 'ше загуби време да пуска теми във форум, в които хората се опитват да си решат проблемите с пафкането, 'ше влезе в конфронтация, 'ше се заяде с някого, 'се тласъци към сериозни промени, 'ше се прави на велик, щото не бил пафкал никога, 'ше тропа с крак, че искал отговор, на въпрос достоен за втори клас, пардон 'детската градина' (тая за упражнения по тон).

Ти какъв тон очакваше бе, 'ветре на промената', кой издава тези нормативни актове, кой следи за тяхното спазване бе, не знаеш ли!?! Ти или си малоумен кретен, или си тук, за да се заядеш и покажеш колко си обиден от отношението към теб, и то на главните 'виновници' (първосигнално) - пафкачите. Аз, съвсем основателно, предположих второто и ти дадох възможност елегантно да девиираш от лицемерното си отношение. Ти обаче риеш в грешната посока и това е!

п.п. Нужно ли е да пиша в темата ти решавам аз, както от друга страна ти решаваш колко тъпотии да напишеш, само щото си обиден че никой съдържател на заведение (в центъра, леле колко куул, ма 'ного урбан) не го боли фара за твоя обеден бюджет от 2-3 кинта (или по-малко), то и лелките в институците към които си се затичал да се оплакваш също им е през оная работа, 'щото . . . аре вкарай малко мисъл и ти бате.



Тема Re: Айдее още един . . .нови [re: Eмo]  
Автор mitkos (aeronaut)
Публикувано16.01.07 18:25



Емо повярвай ми, не те мразя и не се заяждам! Съчувствам ти!



Тема За какво ми съчувстваш . . .нови [re: mitkos]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано17.01.07 13:59



бе Мите?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.