Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:47 16.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Искам да ги откажа....нови  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано27.11.06 23:15



много искам. нямам воля и по дяволите - обичам да пуша


искам да ги откажа, защото вече усещам колко зле се отразяват на организма ми.
помогнете с някакви съвети, моляяяя
пуша от 7 год по кутия на ден

Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема Re: Искам да ги откажа....нови [re: rainy_season]  
Автор:)) (Нерегистриран)
Публикувано28.11.06 08:26



ех, за съжаление никакви съвети няма да помогнат. единственото важно е наистина да искаш да спреш. другото са нашите малки трикчета за отлагане на "следващата цигара"...



Тема Re: Искам да ги откажа....нови [re: rainy_season]  
АвторPaл (Нерегистриран)
Публикувано28.11.06 09:21



Пуша от 15г. по кутия и половина. Спирала съм най-много за два месеца. Чувствах се чудесно. Е, вярно, малко напълнях но се чувствах като перце. Запалих на няколко щури купона, защото реших, че вече съм желязна и няма да ми пречи. Е, пропуших пак. Сега са ми останали 3 цигари и смятам да ги спирам отново. Купувам си валериан, защото ставам отвратителна нервачка. И ранитидин, не знам защо стомаха ми така се бунтува като спра да пуша. Първата седмица е по-гадно. После е сравнително по-лесно. Плодовете и течностите помагат за по-бързото отделяне на токсините. Ако вдигаш температура ти препоръчвам парацетамол /спазвай дозировката/. Успех!





Тема Re: Искам да ги откажа....нови [re: :))]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано28.11.06 12:40



кажи някое трикче, моля



Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема Re: Искам да ги откажа....нови [re: Paл]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано28.11.06 12:45



аз мисля да се пробвам с много спорт, щом ти казваш и с плодове, с вода също...
а защо да вдигам температура?

Сега в пустинята бушува дъжд....


Тема Re: Искам да ги откажа....нови [re: rainy_season]  
Автор:)) (Нерегистриран)
Публикувано29.11.06 08:34



добро решение! трябва ти нещо, с което да си запълваш времето и поне едно ново занимание, което да приляга на живота ти като непушач. спорт + здравословно хранене -> няма опасност от напълняване, поне не в повече отколкото би било нормално за твоя ръст.
аз в началото бях много спокойна, като ми се припушваше си повтарях че мноооого ме мързи точно сега да запаля, започнах да работя по - бавно...
тези неща са доста индивидуални. трябва да си намериш нещо, което работи при теб.



Тема Re: Искам да ги откажа....нови [re: rainy_season]  
Автор Tpиkи-тpиkи (непознат )
Публикувано29.11.06 11:36



Според мен трябва да си убедена, че го искаш и да не ти прави никакъв кеф да пушиш. Ето няколко аргумента:
1. Цигарите са доста скъпи, а и ще поскъпват.
2. Миришеш приятно, а не на пепелник.
3. Не трябва непрекъснато да мислиш, че може да ти свършат цигарите.
4. Не се налага да излизаш навън, за да изпушиш една цигара. Особено сега е отврат да излизаш навън.
5. Вече не си старомодна. Пушенето излиза от мода.
Сигурно има и други. Желая ти успех!!!



Тема Re: Искам да ги откажа....нови [re: Paл]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано29.11.06 15:32



Е де, 'ше се уплаши човека с тая продуктова листа на 'Блканфарма' и накрая пак остават три цигари до изходна позиция. А да, а това за температурата направо 'ше ме накара да ида да запаля една свещ, ама от 'дебелите', от кинта, 'щото явно леко съм се отървал. Верно ли 'дигаш температура като не пушиш, не мога да повярвам. Както и да е.

Успех.



Тема Re: Искам да ги откажа....нови [re: Tpиkи-тpиkи]  
Автор anita7 ()
Публикувано29.11.06 21:34



Хей дами и аз искам да се присъединя към отказващите се. \когато има и други сякаш е по-лесно. Хайде успех на всички.



Тема Re: Искам да ги откажа....нови [re: Tpиkи-тpиkи]  
Автор:)) (Нерегистриран)
Публикувано30.11.06 12:52



браво ;))
доводите са железни, особено т. 5 - гласувам с две ръце.
какво сме правили като пушачи... стоиш на -20, свалил си си ръкавичката и едва успяваш да си уцелиш устата... и това за какво?... пфу.
по - умни са били мацките, които са пушили само по заведенията, от прочутата марка "авантакис". аз определено не бях от тях






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.