Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:20 18.05.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Пак за килограмите?...  
Авторпитaнka (Нерегистриран)
Публикувано03.12.06 18:15



...Абе , да ви запитам, човек, ако се храни нормално, както преди, може ли да очаква да напълнее като спре цигарите? щото аз съм доста слаба и никога не съм се подлагала на диети и не съм внимавала в хранителния режим и всичко е ок, ама не ми се ще нещо да се промени в това, като съм спряла цигарите. Вие как мислите?



Тема Re: Пак за килограмите?...нови [re: питaнka]  
Автор BlueMorningBlueDay (Дивомер)
Публикувано28.12.06 18:52



Ще качиш някое килце, гаранция.
Аз съм минал по тоя път.




Тема Re: Пак за килограмите?...нови [re: BlueMorningBlueDay]  
Автор dido_1983 (Полуатлет)
Публикувано06.01.07 20:27



Няма да качи. Ако запази абсолютно същите си хранителни и енергоемки навици, няма как да напълнее. ЗАБРАВЕТЕ, ЧЕ ТЮТЮНОПУШЕНЕТО ТОПИ КИЛОГРАМИ. Е, възможно е, поради ускорения сърдечен пулс, организма на пушача да изразходва повече енергия при едни и същи обстоятелства, но... това едва ли е забележимо. СПОКОЙНО, АКО ИМАТЕ ЖЕЛАНИЕ, ЩЕ ГИ ОТКАЖЕТЕ БЕЗ ДА НАПЪЛНЕЕТЕ.



Тема Re: Пак за килограмите?...нови [re: питaнka]  
Автор Trendi ()
Публикувано09.01.07 14:47



Напълнява се. Можеш евентуално с драстични диети да задържиш положението, но това е съвсем друг въпрос.

Колкото повече килограма е един човек - толкова повече тежи на мястото си!





Тема Re: Пак за килограмите?...нови [re: Trendi]  
Автор dido_1983 (Полуатлет)
Публикувано13.01.07 14:35



Просто не злоупотребявайте с храната и спортувайте редовно.



Тема Re: Пак за килограмите?...нови [re: dido_1983]  
Автор Aлa-Бaлa (портокала)
Публикувано15.01.07 09:53



В този ред на мисли да попитам от Табекс пълнее ли се? Спрях на седми януари т.г., започнах хапчетата и само в началото ми се хапваше повече, но след 2-3 дни всичко се нормализира. Сега мога и да не ям, но се чувствам понапълняла...не че ме притеснява един два кг...но аз самата не се чувствам добре.

"Ако балансът не излиза, в него има грешка. Ако излиза, грешките са две."


Тема Re: Пак за килограмите?...нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор palatka (минаващ)
Публикувано15.01.07 13:53



Ти прочете ли листовката преди да ги почнеш? Трима мои приятели ги хвърлиха тия отрови!





Тема Re: Пак за килограмите?...нови [re: palatka]  
Автор dido_1983 (Полуатлет)
Публикувано15.01.07 14:24



Не знам дали се пълнее от Табекс, понеже ги спрях без никакви медикаменти. Мисля, че е добре малко по малко да се спира тоя табекс, така че след 1-2 месеца вече да си карате "само на воля".

Между другото, Ала-бала, ти си още "на стартовата права". Напълняването може да дойде след 3, 6 месеца, или дори след година. Изобщо, ти може да напълнееш и поради друга причина, не точно заради цигарите.

Само знам, че тялото ти ще спре да жадува за никотина не по-късно от месец след последната цигара, но психическата зависимост остава за много дълго, може би дори за години...

Аз лично пуших 7 години, и съм си казал, че ще мога да се нарека бивш едва след 7 години въздържание... Всъщност мисля, че човек никога не е "застрахован" срещу връщане към вредния навик.



Тема Re: Пак за килограмите?...нови [re: palatka]  
Автор Aлa-Бaлa (портокала)
Публикувано17.01.07 10:36



Признавам си, че прочетох само схемата по която се пият

Смятам да си допия блистера пък после да се боря сама с вредния навик

"Ако балансът не излиза, в него има грешка. Ако излиза, грешките са две."

Тема Re: Пак за килограмите?...нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор motle ()
Публикувано17.01.07 10:43



виж какво, или ги пий и след намаляване І-те спри да пушиш най-късно на 5-тия ден, или не ги пий Табекс - т.е. не мисли, че ще си пушиш, а хапчетата ще ти излекуват психическата зависимост без малко въздържание от твоя страна

или ги спирай, или остави за

прочети схемата и действай по нея -
първите 3 дни по 5 или 6 хапчета - през 2 часа
от 4тия ден до не знам кой - през 2.5 часа
после през 3 часа и т.н.

ако се постараеш съвсем мънинко, хем ще си пиеш хапчетата, хем ще си пушиш - за какво го правиш тогава???

стегни се, щото ме ядосваш (приличаш ми на мен, а не мислех, че има други такива тъпаци)

т.е. успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.