Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:57 01.05.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема В 'девети месец отсекъде'  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 18:37



Аре бе отказалите, кой колко лепна (аз двайсетарка, увил съм я около пояса, и С4, но не ситруен, а сутиен) , няма ли напреднали с матряла, ама така добре отгледани, от няколко месеца поне. 'Второто аз 'ше го раждам, това ме успокоява някак, да се и в келеша.

Аиде и успех



Тема Re: В 'девети месец отсекъде'нови [re: Eмo]  
Авторnovavkluba (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 22:36



Стига риуа шот си съ скъсал да ядеш. Насекъде вече има милион схеми за хранене. Ам спри са де с тез мезета, ракии, салати , бири и т.н. - кат сме спрели цигарите та сега сичку друго по триасе. Аре нема нужда. Малко дисциплина и си ги свалил за три месеца.
Сега даже съм едно кило назад.





Тема Re: В 'девети месец отсекъде'нови [re: novavkluba]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 23:16



Е 'ми, така бях и аз в началото, масата на откъртеното от дробчето беше по-голяма от полепналото, та теглото кат' цело намаля за малко. След т'ва къртенето затихна, другото не, и така ден след ден се увъртех яко в сланина. Ей го вчера скочих от оградата, че се бех заключил и се контузих на 8 места, не ме удържеха, огънаха се лукакните. Т'ва е тъжната истина, мене ме нема в никоя схема.

И умната, айде.



Тема Re: В 'девети месец отсекъде'нови [re: Eмo]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 23:18



Да се и в главата тъпа, 'огънаха се луканките', бе не 'лукакните'!



Тема Re: В 'девети месец отсекъде'нови [re: Eмo]  
Авторnovavkluba (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 23:41



Ох Емчо и мойта да ти кажа не е лесна

.
Аз пък от непушене фанах запек.
Кви ли глупости не пия уф



Тема Re: В 'девети месец отсекъде'нови [re: novavkluba]  
Автор:)) (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 08:38



за теб - лесна оправия
купуваш си овесени ядки и други някакви ядки и малко стафиди (аз си харесвам едни Viola 6 вида ядки) и вечер си ги накисваш с прясно мляко. сутрин похапваш. аз млякото не го ям, само ядките. след два - три дни почват резултатите. и се наливаш с вода (1,5-2л). след 5 дни кожата ти е готина и гладка, по цялото тяло, не само лицето. опитай, дори и да не ти харесват ядките на вкус.
и още - много хора почват да гладуват, за да не напълнеят. ако и ти си по тази схема, оттам са ти и стомашните работи, не от непушене
ае, и пиши



Тема Re: В 'девети месец отсекъде'нови [re: Eмo]  
Автор:)) (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 08:43



емо, теглото се контролира лесно, стига да внимаваш какво ядеш, не чак по колко. не яж мазно и тестено, забрави за кренвирши, наденици, кебапчета и др. подобни, в които не знаеш кви гадости са слагани (освен соята, боята, хрущялите и глутамат (май това беше...). не пропускай закуска, вечер по - раничко една салата + пържолка напр.
килограмите и никотина едва ли имат общо.
ааа - не е лошо да спортуваш

и на самочуствието се отразява мно добре



Тема Re: В 'девети месец отсекъде'нови [re: Eмo]  
Автор джy (една такава)
Публикувано14.09.06 10:40



Каква двайсетарка, ей?! Я бързо се стегни - щом си могъл да спреш цигарите, то с килцата си е същото.
И да го хвърляш тоз С4, срамота, моя е по-малък!!
Има всякакви диети, все една ще ти пасне, няма да се даваш така.
Аз качих само едно кило, но дори не съм сигурна дали е от спирането на цигарите или от просто ей така.
Не знам колко се движиш, това също е от значение.
Абе в резюме - днес наобед сменяй манджата и утре сутринта тичай из парка.
Ти имаше ли куче или бъркам нещо? Е, ако имаш, като за начало опитай да го надбягаш. Ако нямаш - намери из парка някое чуждо и се опитай да му избягаш. По права отсечка.
Айде, стискам ти палци.



...И да се удавиме -
няма да се даваме!...

Тема Re: В 'девети месец отсекъде'нови [re: Eмo]  
Автор QueenOfRain ({Капучино})
Публикувано15.09.06 12:42



Ха здрасти! Ми най-много едно кило и половина да съм качила, и не е като да не ям. Най-странното е, да ви кажа, че изобщо не кашлям. Една моя приятелка пък качи 7 килограма, и тя не кашля. Хъм... явно си е строго индивидуално.



Тема Re: В 'девети месец отсекъде'нови [re: QueenOfRain]  
Авторnovavkluba (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 20:09



Да явно всичко е строго индивидуално.
Благодаря за съвета на :)).
Ще опитам с тия Viola.
А не смяташ ли че е по- добре да закусвам плодове.
При тебе тези ядки имат ефект така ли?:
А откъде ги купуваш?
Права си че съм променила начина на хранене, а и от стреса от непушенето организма не може още да се пренастрои.
Сигурно оттам идва запека.
А бе кофти работа е тва.
Тия непушачи как си ходят редовно до тоалетна просто незнам.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.