Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:32 28.04.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Набавяне на пури  
Автор Morrowind (разрушителят)
Публикувано10.06.06 10:50



От доста време съм зарибен по пурите, но рядко съм опитвал сравнително по-качествени(над 10лв). Та, интересува ме дал ив България има онлайн магазин, който да продава пури от много брандове? За да мога да си избера и поръчам нещо наистина добро:) Видях кои са основните фирми, които внасят в БГ, но нямат онлайн поръчка или каталог с цени и т.н....
Благодаря за отговора:)



Тема Re: Набавяне на пуринови [re: Morrowind]  
Автордим_4o (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 18:34



...и хавански пури съм пушил, но само на муфта...в казармата и лула с натъпкани фасове съм пушил, пушил съм всякакви цигари - качествени и некачествени...и какво от това?..все лайна!

П.С. Скромността ми не позволява да искам благодарност. Това не е отговор, а възклицание по нелепо профуканото от мен :)



Тема Re: Набавяне на пуринови [re: Morrowind]  
Авторget_real (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 20:52



Отиди в магазин Cheers на Раковска или в Jim на Дондуков, там имат много неща. Или на ъгъла на Солунска и Витошка, не го знам как се казва



Тема Re: Набавяне на пуринови [re: get_real]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 19:04



Na "Alabin" do golemia magazin za o4ila i 4asovnici "MEGAOPTIK" ima edno magazin4e za tyutyunevi izdelia i alkohol.Tam ima mnogo golyam asortiment.



Тема Re: Набавяне на пуринови [re: get_real]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 19:04



Na "Alabin" do golemia magazin za o4ila i 4asovnici "MEGAOPTIK" ima edno magazin4e za tyutyunevi izdelia i alkohol.Tam ima mnogo golyam asortiment.



Тема Re: Набавяне на пуринови [re: Morrowind]  
Авторlisa (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 21:00



Аз доставям.Мейла ми е lisa_lisa@abv.bg.Пиши ми какво те интересува по точно.Пурите са доказано кубински.



Тема Re: Набавяне на пуринови [re: lisa]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано14.07.06 15:59



Kqm Lisa: Ne znam kak dostavya6, ama ne mi otgovori na maila.A iskam da porq4vam.Ako na vsi4ki "dostavya6" taka ...



Тема Re: Набавяне на пуринови [re: xoxo]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано06.11.07 12:58



www.limon.bg ;-)



Тема Re: Набавяне на пуринови [re: :)]  
Авторbla bla (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 09:19



има магазин но е за на едро http://www.kalimancaribe.com/



Тема Re: Набавяне на пуринови [re: Morrowind]  
АвторMontecristo (Нерегистриран)
Публикувано10.01.08 12:43



Хехех тия продават пурите с по 5-600% надценка.
Това е добра новина за мен, защото ще отварям подобен магазин скоро. Ще има и online order ;)
M.C. (:




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.