Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:54 31.05.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема как скуката обхваща като оставиш цигаритенови  
Автордaли дa oтkaжa (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 22:45



нямам никаква задоволеност и сега съм в някакво търсене. дали това е по-добре, в смисъл, търсенето. хората май започват спорт и други ненормални неща, например 100 км с колело.



Тема Re: как скуката обхваща като оставиш цигаритенови [re: дaли дa oтkaжa]  
Автордp (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 22:46



аз не отказвам да се самоубивам с цигари
иначе друг те мъчи



Тема Re: как скуката обхваща като оставиш цигаритенови [re: дaли дa oтkaжa]  
Автордe дa знaм (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 22:49



тва с колело не е толкова ненормално, ама да ти тичат из парка, обикалящи в кръг, такива, по 100 пъти в колонка 10 тина души- тва е супер изродия вече баси. бльок.



Тема Re: как скуката обхваща като оставиш цигаритенови [re: дe дa знaм]  
Авторveny (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 23:04



не пуша от пет месеца, но още не знам дали искам да ги откажа напълно, направо е невероятно, но въпреки че бях страстен пушач много лесно ги отказах



Тема Re: как скуката обхваща като оставиш цигаритенови [re: дe дa знaм]  
Автор dido_1983 ()
Публикувано26.05.06 13:09



Тичането в парка е супер! Обаче пушенето на цигари там е много гадно, усеща се от 20-30 метра.

"де да знам", сигурем съм, че ти се иска да тичаш в парка и да си в добра форма.

Виж това как изглежда дроба на страстен пушач, ето това е наистина "изродия".



Тема Re: скуката обхваща като страшна плесеннови [re: дaли дa oтkaжa]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано27.05.06 12:19



Скуката е зловеща, в никакъв случай не ги отказвай, мен лично някоко пъти ме вкарват в интензивно 'обхванат' от смъртоносна скука с опасност от летален изход. Стабилизират ме и след около седмица нечовешки мъки ме 'пускат' с уговорката да пропуша в най-скоро време, 'щото в моето тежко състояние още един пристъп на скука ще ме довърши, едва ли 'организъма' както е отпаднал след толкова продължителна скука ще издържи. При мен нещата са още по-зле нямам пари за достатъчно цигари, обръщах се към здравната каса, но ми казаха, заболяването ми не е в списъка. Сметката е проста 10 часа ежедневна скука при цигара за 5 минути прави около 120 цигари на ден, или 6 кутии от по 20 фаса, това се равнява на 15.60 лева на ден. И понеже за скуката 'почивен ден' няма на месец са ми необходими по 468 лева, стига глупости . . . Лабрюйер е казал 'умният човек не скучае'.

Ако мислиш, че да даваш кинти, за да вдишваш канцерогенни смоли е е по-смислено отколкото 'другите ненормални неща' били те и спорт, можеш спокойно да си запалиш следващата цигара с чувството, че леко си се отървала от опасността да изглеждаш нелепо в собствените си очи.



Тема Re: скуката обхваща като страшна плесеннови [re: Eмo]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано27.05.06 22:39







Тема Re: скуката обхваща като страшна плесеннови [re: Eмo]  
Авторoщe нe cъм (Нерегистриран)
Публикувано28.05.06 10:47



да браво бе пич, подигравай се на горкия човек, а него му е трудно. всъщност не може да има сравнение, единия ми говори за половинка пиле. може ли да сравниш цигарите с някакво пиле. баси, секса не е толкова хубав. поне е различен.



Тема Re: скуката обхваща като страшна плесеннови [re: oщe нe cъм]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано28.05.06 22:01



Ква половинка пиле бе? Става дума за свински пържолки с гъби и мазно сосче, въпреки, че никъде не съм го споменал, както и пилето де.
И виж кво мой човек, тук в този клуб всички сме фрустрирани, отчаяни, сериозни, на границата на самоубийството, и т.н., тъй че от нас подигравки не очаквай.



Тема Re: скуката обхваща като страшна плесеннови [re: Beco_]  
Автор джy (една такава)
Публикувано29.05.06 12:35




Кви пилета и мазни сосчета в тая жега, бе хора?!
Да си събира калкулираните 15,60 на ден и да заминава през август на морето. С 2 х 468,00 ще си изкара супер една седмица.
Ква скука, бе, боже, живота може ли да е скучен ?!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.