Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:11 10.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема сърцето полудява  
Автортъpceщa (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 11:12



Здравейте настоящи и бивши пушачи. Искам да споделя с вас един проблем, може би има и други като мен. Имам сърдечен порок по рождение. Не ми се е налагало да вземам някакви лекарства. Пуша от 15г. Работата не е на добре. Когато спра обаче сърцето направо полудява. Разтрепервам се без причина. Да не говорим, че съм раздразнителна през повечето време и с главоболие. Работя с хора и не мога да си позволя да бъда в такова състояние. Валерианът не помага. Вечер често съм на вън с колеги пушачи. Моля ви посъветвайте ме. Искам да спра!



Тема Re: сърцето полудяванови [re: тъpceщa]  
Автор dido_1983 ()
Публикувано13.04.06 15:33



Може би е добре първо да ги намалиш постепенно с цел да ти е по-лесно самото спиране. Защо не се консултираш с психолог? Може да ти помогне да преодолееш стреса от отказването.
Това със сърцето не е шега-работа! Вземи се в ръце и спирай да пушиш, че иначе кой знае какво те чака!



Тема Re: сърцето полудяванови [re: dido_1983]  
Автортъpceщa (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 16:23



В моя град има само двама. Но те са по-луди и от мене. А и какво могат да ми кажат, аз си знам че съм магаре.



Тема Re: сърцето полудяванови [re: тъpceщa]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 23:19



Не ги намалявай, посъветвай се с лекар, по-добре с няколко. Отказването е лесно!

Успех.



Тема Re: сърцето полудяванови [re: тъpceщa]  
Автор bratovcheda (специалист)
Публикувано14.04.06 11:14



Имам една идея за теб. Консултирай се с кардиолог или там както се казваха докторите по сърдечната дейност и ги спри под негово наблюдение.
А за хората - мисля че ще те изтраят няколко месеца.
Успех!

Редактирано от bratovcheda на 14.04.06 11:15.



Тема Посъветвай се с лекарнови [re: тъpceщa]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано16.04.06 17:31



Възможно е сама да не успееш. Дано имаш кадърен или поне вършещ си работата личен лекар. Питай го къде е по-добре да отидеш - на кардиолог или психиатър. Не се стряскай от думата де - при спирането на цигарите има физическа реакция ...



Тема Re: сърцето полудяванови [re: тъpceщa]  
Автор dido_1983 ()
Публикувано18.05.06 17:30



Ами, тогава се консултирай чрез джи-пито с кардиолог.

При всички случаи спирай цигарите, лягай най-късно в 24:00, наблегни на плод/зеленчука и т.н.

Между другото и аз съм имал сърдечен порок, но ми казваха, че ако спортувам ще се оправи. Е, без да се претоварваш, разбира се.



Тема Re: Посъветвай се с лекарнови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Авторfen_pld (Нерегистриран)
Публикувано17.06.06 17:08



Sled kato ima6 syrde4en porok po rojdenie i pu6i6 cigari mi e mnogo 4udno kak si jiva o6te? I za6to ne si napravila ni6to po vaprosa za da otstrani6 sarde4niq porok?Znae6 li 4e ot tva se umira rano ili kasno.Kato spomenava6 4e pu6i6 ne 4e ne6to ama si stapila s ediniq krak v groba.Moi rodnina umrq ot sarde4en porok 6toto ne vzel merki osvcen 4e pu6e6e toi i pie6e alkohol i se spomina na 30 godini 6toto ne e vzel merki



Тема Re: Посъветвай се с лекарнови [re: fen_pld]  
Авторtarse6ta (Нерегистриран)
Публикувано23.07.06 20:32



Mi ne znam kak ne sam pyknala, sigyrno za6toto nablqgam na seksa!





Тема Re: Посъветвай се с лекарнови [re: tarse6ta]  
Авторд_OX_тop (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 20:04



Спокойно, няма да пукнеш!
По-емоционална си, но емоциите не убивай с никотин, ами задоволявай с още повече секс.
Всеизвестно е,че секса влияе здравословно и на дишането и на сърцебиенето....






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.