Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:04 16.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Тема Снощи сънувах, че пуша.нови  
Автор dido_1983 ()
Публикувано27.03.06 12:33



Сънят беше, че отивам при моя съседка, и както вече се водя "бивш", си запалвам една цигара от нейните! Пуших я до половината, а съседката като ме видя и каза: "а, ти нали ги беше отказал...?".

Абе с две думи - сънувах, че пуша. Не пуша от Нова Година, тоест вече почти три месеца.

Някой от вас, бивши пушачи, сънувал ли е че пуши? Беше гаден сън, дано не стане де-жа-ву.



Тема Re: Снощи сънувах, че пуша.нови [re: dido_1983]  
Автор Beco_ (непознат)
Публикувано27.03.06 12:55



Няма от какво да се притесняваш. Всеки отказал се е сънувал подобни неща - нормална подсъзнателна дейност. По интересен е въпросът, защо ще ходиш да пушиш при съседката, а не на някое тайно място, ама както и да е ...

Veso - Free and Healing for Three Months, Eleven Days, 13 Hours and 54 Minutes, while extending my life expectancy 8 Days and 2 Hours, by avoiding the use of 2336 nicotine delivery devices that would have cost me 304.99 лв.



Тема Re: Снощи сънувах, че пуша.нови [re: Beco_]  
Автор dido_1983 ()
Публикувано27.03.06 14:28



Ами... предполагам, че ако искам да пуша, няма да се крия никъде, ами ще ида до човек който има цигари и ще си взема една. Или пък може би при съседката мога да се скрия...? Не знам. Просто такъв беше сънят.

Най-интересното е, че аз у тях никога не съм ходил, но в съня си някак си знаех, че мястото е там.

Все пак наистина, защо ми е да ходя да пуша при съседката, а не някъде другаде?



Тема Re: Снощи сънувах, че пуша.нови [re: dido_1983]  
Автор Cerulean ({Капучино})
Публикувано27.03.06 20:45



Абе и на мен ми се случва за трети път да сънувам, че пуша, да ти кажа, обаче сънят го определям като кошмар. Защото не само пушех, ами сънувах, че ме уволняват, сънувах и мъртвото си коте, абе гадории....Като се събудих установих, че ми е било ужасно горещо. Дискомфортът по време на сън е бил причината за тез ми ти ужасии.:)) Все пак си мисля, че по-важно е дали наяве искаш да пушиш.
Успех!:))



Тема Re: Снощи сънувах, че пуша.нови [re: Cerulean]  
АвторCkитниk (Нерегистриран)
Публикувано28.03.06 00:52



Не пуша от 4 години. Когато спрях цигарите сънувах почти всяка нощ, че
пуша, в продължение на почти цяла година. Пуша на сън и се кефя. Хем
се кефя, хем ми става адски кофти щото нали уж съм ги отказал. Събуждам
се и с облекчение разбирам, че това е било само сън. Абе смахната работа...
Мисля, че вече съм ги забравил напълно. Във всеки случай, не се впечатлявам,
ако около мен се пуши. Не се появява желание и аз да запаля...



Тема Re: Снощи сънувах, че пуша.нови [re: Ckитниk]  
АвторCerulean (Нерегистриран)
Публикувано28.03.06 09:51



Ама да, същото е. Пуща насън и си казвам :"Добре де, нали ги спрях!? Какво правя?!" И съм много доволна, че е било само сън.:)



Тема Re: Снощи сънувах, че пуша.нови [re: dido_1983]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано28.03.06 09:57



аз не пуша от година и 3 месеца, но преди 2 седмици и аз сънувах, че паля цигара... Паля, засмуквам си дълбоко (първото дръпване е най-сладко, нали) и в този момент се усещам и си казвам "а, кво стана бе, аз нали не пуша вече?"... загасих си цигарата и продължих да си сънувам

Just a genius



Тема Re: Снощи сънувах, че пуша.нови [re: Blake]  
Автор Beco_ (непознат)
Публикувано28.03.06 17:58



А аз снощи сънувах, че сънувам, че пуша. Тъй като цигарата която пушех имаше вкус на нещо средно между лак за нокти и безир веднага разбрах, че всъщност съм част от съня на някой друг който е непушач. Би ли ми казала някоя добра душа, кой е този който ме е сънувал ?



Тема Re: Снощи сънувах, че пуша. [re: Beco_]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано28.03.06 21:59



Извращаш се, 'ше пропуша!



Тема Re: Снощи сънувах, че пуша.нови [re: Eмo]  
Автор Beco_ (непознат)
Публикувано29.03.06 13:39



След още една вечер пълна със сънища нещата стават още по объркани. Оказа се, че съм част от съня на някакъв убеден солипсист, и че целият свят който ме обкръжава също е плод на неговият сън. Питах различни хора за името му, но получих странни и противоречиви отговори. Богохулниците споменаваха Господ, други го наричаха просто "Той", трети твърдяха, че бил сляп аржентински писател ...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.