Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:42 01.07.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема оказа се, че цигарите не са проблемнови  
АвторlRA (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 15:21



От 20 години пуша, с изключение на две бременности. Спрях цигарите преди месец-два с лекота. Разбрах, че тютюнопушенето е само навик и за да спреш, трябва да "превъртиш" само психиката и готово. ......НОооооо, тези килограми, направо са ми проблем. Сега съм "зависима" от храна Взех да гледам колко ям, какво ям, май ще се наложи дори да престана да ям
Имам фитнес уред вкъщи дето прашлясваше, а сега се "набирам" като хамстер в клетка. И сега вече не мириша на цигари, сега мириша на пот от тези тренировки Шегувкам се и не съжалявам, но се налага да променя изцяло начина си на живот.



Тема Re: оказа се, че цигарите не са проблемнови [re: lRA]  
Автор Beco_ ()
Публикувано21.03.06 21:00



Мдааа така е. И аз вече не пуша и аз мириша на стари чорапи, щото откакто спрях цигарите бягам 3 пъти в седмицата, 2 пъти играя бадминтон и поне 3-4 пъти седмично бия който се навие да играе с мен в службата на тенис на маса. При толкова много изхвърлена пот смърдя отвсякъде, но важното е че не е на цигари. Животът е хубав, когато имам цел. А моята цел в момента е отново да видя на какво съм способен на дърти години. Отказът от цигарите е само една от стъпките.

My name is Veso, and I am a nicotine addict. I have stopped nicotine for 3 months, 6 days, 20 hours, 58 minutes and 44 seconds (97 days).
I've not smoked 2228 death sticks, and saved 290.81 лв. I've saved 7 day(s), 18 hour(s) of my life.



Тема Re: оказа се, че цигарите не са проблемнови [re: lRA]  
Автор sarabia (непознат )
Публикувано22.03.06 01:29



Според мен е въпрос на нагласа и наи-вече желание.Аз също ги спрях без абстинентни кризи,но изпаднах в депресия.И аз промених като вас доста от навиците си и за мое учудване стана доста лесно.Сега спортувам,не ходя по ба
рове,пазя диета заради излишните 5-6 килца които натрупах (неясно как).
Мисля,че отсега нататък започва борбата да издържа да не пропуша пак.Живота е по-хубав без цигари,но също и без навика за цигари.



Тема Re: оказа се, че цигарите не са проблемнови [re: sarabia]  
АвторДCГ (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 22:43



Кажи, как преодоля депресията? Мен ме тресе вече втора седмица. Ходих на лекар, предписа ми антидепресант, който трябва да пия три седмици. Интересното е, че и през ум не ми минава за цигара. Дано изляза само скоро от тъпата депресия.



Тема Re: оказа се, че цигарите не са проблемнови [re: ДCГ]  
Автор Beco_ ()
Публикувано23.03.06 00:00



Що бе хора ? Какви са тези депресии ? Каква е причината за тях ? Да, вярно е че гадният навик да пушим е още силен и това ни кара да усещаме някаква празина, но предимствата и новите възможности като непушачи са толкова повече, че аз не виждам логическа причина да се съжалява за "доброто старо време".
Моят скромен опит ме е научил, че най доброто лекарство, след отказватето от цигарите е да се захванете с нещо голямо и ново. Например спорт, китайски език, немска класическа философия, ремонт у дома по никое време, свирене на хармоника или друг музикален инструмент(само, през времето, когато няма други наблизо!), гоблени или квото ви хрумне според предпочитанията. Няма друг начин да се преодолее депресията освен с повишена активност. Така, че радвайте се на новия си живот и се усмихвайте повече !

My name is Veso, and I am a nicotine addict. I have stopped nicotine for 3 months, 7 days, 23 hours, 57 minutes and 41 seconds (98 days).
I've not smoked 2254 death sticks, and saved 294.20 лв. I've saved 7 day(s), 20 hour(s) of my life.



Тема Re: оказа се, че цигарите не са проблемнови [re: Beco_]  
Автор Cerulean ({Капучино})
Публикувано23.03.06 13:55



:)) Аз пък тръгнах на латинотанци. Истината е, че съм качила три килограма, ама още от преди да спра цигарите, така че не са ми виновни те.:) Не пуша от 18-и февруари, чувствувам се чудесно, на няколко пъти ми се пушеше змийски, но вече не.:))



Тема Re: оказа се, че цигарите не са проблемнови [re: sarabia]  
Автор sarabia (непознат )
Публикувано23.03.06 14:20



Ходих при лекар- хомеопат.Трябваше да взема мерки,защото не можех вече и да спя.Сега се чувствам добре.А,Весо,щом ти е толкова весело без цигарите защо аджеба не ги спря преди това



Тема Re: оказа се, че цигарите не са проблемнови [re: sarabia]  
Автор Beco_ ()
Публикувано23.03.06 21:34



В отговор на:

А,Весо,щом ти е толкова весело без цигарите защо аджеба не ги спря преди това



Ами преди месец ето тук
съм си казал мнението по въпроса.
Не бих казал, че всичко при мен върви по мед и масло, но знам, че друг начин няма.
Успех !



Тема Re: оказа се, че цигарите не са проблемнови [re: Cerulean]  
Автор Beco_ ()
Публикувано23.03.06 21:54



Добра идея - за латинотанците де.
След 3 м. без цигари желанието за пушене идва по рядко и по лесно го преодолявам.

My name is Veso, and I am a nicotine addict. I have stopped nicotine for 3 months, 8 days, 21 hours, 55 minutes and 32 seconds (99 days).
I've not smoked 2275 death sticks, and saved 296.96 лв. I've saved 7 day(s), 22 hour(s) of my life.



Тема Re: оказа се, че цигарите не са проблемнови [re: sarabia]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 22:38



Тоя последния въпрос е йезуитски, шестица, даже не: 6+. С какво може да помогне хомеопата на експафкача, не те занасям, искрено съм любопитен.

Спирането на пафкането решава само един проблем - тоя с пафкането.

Успех.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.