Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:06 27.04.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: нямам идеянови [re: ми4o]  
Автор джy (една такава)
Публикувано25.03.06 19:30



Благодаря.

Аз нали все пак на този противник му знам слабите места...
Всъщност целият вой беше за това, че МНОГО, АМА МНОГО е беше яд, че така се издъних след цялата еуфория, дето я преживях. И в момента ме е яд. Пак не пуша, ама защо се проявих като лигла - това не мога да си простя!
Чета тук за някакви първоначални върхове с последващи депресии и таквиз неща - знам ли, може да съм била изпаднала ( неусетно за мен) в някакъв вид депресия, щом ми беше безразлично дали ще пуша или не. Първо си казвах: напрежение в работата, приблеми и такива глупости, но не е там причината. Хора, да знаете, че това е само оправдание, не му се връзвайте, когато ви споходи.
Колко непушачи има - трябваше да са умрели от напрежението, щото не могат да избягат с цигара някъде.
Спестете си усещането за бяс, което ще ви споходи след като се издъните.
Мноооооооого гадно е.



Тема Re: нямам идеянови [re: ми4o]  
Автор dido_1983 ()
Публикувано26.03.06 18:23



Джу, не бъди безразлична към здравето си! Недей да си мислиш "все ми е тая дали пуша или не", по-правилното според мен е - "ако не пуша съм по-силна" - или нещо от сорта. Вярно е, че някои пушачи са по-здрави от някои непушачи, но индивидуално, за всеки човек е валидно, че ако пуши отслабва. Така че хващай в ръце и спирай скъпата отрова!

Успех!



Тема Re: нямам идеянови [re: джy]  
Автор dido_1983 ()
Публикувано26.03.06 18:29



Ами ти си мислиш, че тушираш напрежението с цигарата, а то е точно обратното! Пушейки, пулса ти се ускорява, същевременно кръвоносните ти съдове се свиват, и така кръвното ти се качва. Сърцето ти бива натоварено допълнително. Да не говорим за катрана в белите дробове...

Още ли мислиш, че с цигарите тушираш напрежението...?



Тема Re: нямам идеянови [re: джy]  
Автор motka ()
Публикувано26.03.06 20:45



много гадно ми беше да прочета вчера, че си пушила; как те разбирам само...
радвам се поне, че въпреки всичко пак не пушиш
защото аз още пуша
не ми се казва това, което ми идва да кажа за себе си, просто ще си го спестя от суеверие; нямам думи; просто все по-зле ставам; просто всичко, което ми идва да кажа, е толко отвратително убийствено, че не ща да го документирам; не знам и аз защо и за какво чак толкоз има да се наказвам
тъй си мислех тези дни (докато само минавам да ви "видя" и не се обаждам) - ами не съм за тук, за някой психоклуб съм
радост, въодушевление, оправдания и неизчерпаемо!!! разнообразие от всякакви други неща, все нови и нови, лелее......., сещайте се
просто недей, със всички сили и средства, и не проверявай защо, не ми се разказва



Тема Re: нямам идеянови [re: motka]  
Автор DarkMoonRising (непознат )
Публикувано26.03.06 20:50



сега съвсем спрях кафето и вече 5 ден съм бетон :) ето къде е бил проблема :)



Тема Re: нямам идеянови [re: DarkMoonRising]  
Автор motka ()
Публикувано26.03.06 20:57



не си загубвай бдителността, колкото и да изглежда сигурен успехът

пожелавам ти хубави нови неща



Тема Re: нямам идеянови [re: DarkMoonRising]  
Автор dido_1983 ()
Публикувано27.03.06 12:25



А, да, това с кафето, че си го спряла е чудесно! Аз не пуша от Нова Година и оттогава и кафе не пия, е само веднъж два пъти. Кафето някак си го свързвах с цигарата, нали знаеш; нооо откакто го спрях се чувствам много по-добре!



Тема Re: нямам идеянови [re: джy]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 00:45



'Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено ако в стаята няма котка'
Конфуций

(1)'Цигарите са онова от нас, което никога няма да бъдем, но пък са единстеното средство за редукция на времето на тази осъзната липса'
Емо

(1) върви със страшна сила, ако се позовем на (2) 'В природата нищо не се губи освен сбъднатите мечти'
Емо

Е кое точно липсва, цигарите или мечтите, аз още не съм се отказал да стана космонавт, да спася цялото човечесто (и 'лошите' в това число, макар и вече дебел), да застанем пред една черна дъска с учителя по-математика от средния ми курс, с по един тебеширен патлак в коланите и 'други'. Цигарите се продават само за мангизи.

Да се и в . . . келяв, мръсна работа, но някой трябва да я върши.



Тема Ами какво правитенови [re: dido_1983]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 09:02



като и кафе не пиете. Имам предвид, че всички (май повечето хора, блазе на тез, които не са) сме зависими от нещо си - цигари, кафе, шоколад, храна, алкохол. И когато се освободим от нещо се пристрастяваме към друго нещо. Не искам да е към храна. Та какво правите, с какво си заменихте тези привички?



Тема Re: нямам идеянови [re: Eмo]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 09:06








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.