Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:06 24.05.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Абе тва за надебеляването верно ли е?нови  
Автор Rhythm (мнителен)
Публикувано06.03.06 16:03



Ако е верно, че ще напълнея поне с 5-10 кг - веднага ги спирам. Кой колко напълня - бързичко

Аз съм 184 см и съм (ужас) 67,5 кг. (Пуша по 1 + 1/2)



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: Rhythm]  
Автор джy (непознат )
Публикувано06.03.06 16:13



Ами аз изобщо не напълнях.( Пушех колкото тебе) Или най-много да съм лепнала към един килограм, ама то сигурно стана от всичките глупави бисквитки, ядки и др. такива дето ги хапвах в началото, защото ръцете ми имаха необходимост да се занимават с нещо.
Ама не ти пречи да пробваш, нали?



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: Rhythm]  
Автор Beco_ ()
Публикувано06.03.06 20:50



Какво те плаши ? Идеалнен ръст/килограми. Сигурно доста хора ти завиждат. Няма гаранция-Франция, че ще надебелееш, ако спреш цигарите, въпреки, че по вероятно е да надебелееш, стига и родителите ти да нямат подобно телосложение. За почти 3 мес. отслабнах 4 кг. и това е само началото. Но това е, защото отново почнах да спортувам. Иначе сигурно щях да съм +10 кг. Явно при теб отказът от цигарите ще е щастливо съчетание на полезното с приятното.


My name is Veso, and I am a nicotine addict. I have stopped nicotine for 2 months, 22 days, 20 hours, 51 minutes and 7 seconds (82 days).
I've not smoked 1883 death sticks, and saved 245.61 лв. I've saved 6 day(s), 13 hour(s) of my life.



Тема Re:Да т'ва за надебеляването е вернонови [re: Rhythm]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано06.03.06 23:24



Ей такава готовност, бравос, аз имам подобен ръст (малко +) напълнях с 8-10 килограма и сега съм 77. Ако бързаш да ги спреш, едва ли 'нашта' семпла статистика 'ше ти е пречката. Отказа ли ги, айде казвай, как беше 'бързичко'!

Не се занасям, 'секи сам знае, Весо е отслабнал!

Успех



Тема Re:Да т'ва за надебеляването е вернонови [re: Eмo]  
Автор Rhythm (мнителен)
Публикувано07.03.06 08:21



Мерси за отговорите, явно все пак ще трябва да ям повечко
За цигарите - вчера изпуших 2 - днеска е малко рано да преценя. Не ми се пуши особено - поне така се навивам. Малко съм учуден колко лесно преминах от 30 цигари на 2 без да треперя, буйствам, етк. Очаквах по-бурен ефект от спирането - все пак пуша над 12 години! Явно при мен е въпрос на настройка...



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: Rhythm]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано07.03.06 13:19



вярно е!!!
аз ги спрях и качих около 15 кг. - сега съм 130 при 1.93 ръст и всякакви опити за отслабване са без резултат (досега съм намалил хляба почти с 2/3, ограничил съм сладкото до минимум, гледам да ям само колкото да не съм гладен, купих си велоергометър и карам почти всяка вечер по 20-30 км, и не съм смъкнал и грам за 1 месец)

Just a genius



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: Blake]  
Автор Rhythm (мнителен)
Публикувано07.03.06 14:13



От твоите уста - у Божийте уши А дано



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: Blake]  
Автор sarabia (непознат )
Публикувано07.03.06 20:25



Az ne pusha ot nova godina nasam s izklyutcenie na 10ina tsigari za 3dni(biah izpadnala v depresia) i sam katcila 5 kg pri polojenie tce ne iam mnogo i sportuvam po malko.



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: Blake]  
Автор Beco_ ()
Публикувано07.03.06 20:45



Освен килограмите според мен при активното спортуване има и нещо друго. Не мисля, че 4 кг. намаление на теглото при моят ръст/тегло са кой знае колко, но определено се замислям за нова дупка на колана (по навътре разбира се) или пък за нов колан.
Бъди сигурен, че резултат ще има. Може малко по рано, може малко по късно но ще има. Тези 20-30 км. за какво време ги правиш ? Потиш ли се? Колко кг. сваляш след едно каране ?

Редактирано от Beco_ на 07.03.06 20:46.



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: Beco_]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано08.03.06 09:14



ами то времето е различно, само мога да кажа, че 10 км ми е средно около 22-23 минути. Имам си и няколко рекорда - 5 км за 10 минути, макс. дължина 36км (за 75 минути някъде май беше), макс. изгорени калории - 1000... Потя се зверски здраво - като сваля тениската после, и е като току-що изкарана от пералнята. Иначе не съм се мерил колко свалям след каране, периодично се тегля през няколко дена и резултата е константен...

Just a genius




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.