Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:33 02.07.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема айде пак за кашлицатанови  
Автор джy (една такава)
Публикувано11.03.06 15:16



Как се справяте с нея?
Нямам време да се ровя назад из темите (където сигурно има отговор), че съм на работа събото-неделно и съм подгонила едни задачи, дето са ми се разбягали.. Друга тема е това.
Та за кашлицата - ужасно, кашлям като луда, днес сутринта - хептен, ама не е суха кашлица - мернах един такъв въпрос - ами е една такава гадна, със секрет. Отврат! В началото мислех, че се разболявам, но не би. Аман вече, писна ми да бухам! А не ми се гълтат сиропи, честно казано. Пък и не знам има ли смисъл от тях.
Абе като пушех, не кашлях сутрин така!

Та накратко казано - колковремесекашлябедамусеневиди?!





Тема Re: айде пак за кашлицатанови [re: джy]  
Автор aбвrд (непознат )
Публикувано11.03.06 16:36



Няма начин, ще си покашляш известно време. Аз съм нямал чак такива проблеми, но един мой приятел известно време кашля много яко. Колко дълго си пушила зависи. Май и от количествата най-вече.
абе и от двете.
Нали знаеш - пиеш , плащаш.



Тема Re: айде пак за кашлицатанови [re: aбвrд]  
Автор джy (една такава)
Публикувано11.03.06 16:57



Абе ясно ми е, че вересия няма на тоя свят, ама много гадно, бе...!

Ша взема все пак да се тровна с някое сиропче, да видим как ще ми подейства...



Тема Re: айде пак за кашлицатанови [re: джy]  
Автор aбвrд (непознат )
Публикувано11.03.06 18:04



Пътят по който си тръгнала няма да е такъв, какъвто го очакваш.
Дръж се, може и по-лошо да е.



Тема Re: айде пак за кашлицата [re: aбвrд]  
Автор джy (една такава)
Публикувано11.03.06 18:20



Буква След Буква, не се заяждай с кака си пред целия свят, ами заключвайте офиса и отивайте да се напиете - Тодоров ден е.
Денят без никотинов дим не е за всеки.
Аз ще си бухам кротко.
Айде и да не прекалите...



Тема Re: айде пак за кашлицатанови [re: джy]  
Автор3лoдeй (Нерегистриран)
Публикувано11.03.06 20:20



Како, сутрешната кашлица с отделяне на секрет отминава за около 5-6 седмици. Бъди здрава и със силна антиникотинова воля!



Тема Re: айде пак за кашлицатанови [re: джy]  
Автор motka ()
Публикувано11.03.06 20:56



на теб кога ти се появи тая кашлица - колко време след спирането

и изобщо, кажете всички - кога ви се появи, и колко време трае при вас, и нещо отделяте ли, и за каквото се сетите



Тема Re: айде пак за кашлицатанови [re: motka]  
Автор sarabia (непознат )
Публикувано12.03.06 00:05



Az ne pusha ot 2 mesetsa kato predi tova pushih 10 godini po 10-20 tsigari dnevno no niamam kashlitsa osven parvia mesets prez 3-4 dni.Moje bi zashtoto gi smaknah do 10 na den,no osven 4e na momenti strashno mi se pushi ot drugo ne moga da se opla4a.Poniakoga si mislya 4a nyama da moga da izdarja dalgo vreme,no zasega darja fronta.



Тема Re: айде пак за кашлицатанови [re: sarabia]  
Автор motka ()
Публикувано12.03.06 09:38



пожелавам ти да не ти става по-дълъг пушаческия стаж - това още по-обезкуражаващо може да е
мислих си снощи, че след като съм пушила 18 години, не трябва да очаквам за един месец да се пренастроя и да не ми липсват
освен това много важно ми се струва някакъв заместител да се намери - който да върши работата на успокоител, на "удоволствието", на отпускането, на настройката за действие примерно, които сме получавали от цигарите; защото мисля, че аз затова не успях последния път, махнах ги и остана празно, търпях, зяпах, и след 3 седмици при първото малко по-силно от неприятните ежедневни предизвикателства пак пропуших
недей да се отказваш!!! стискам ти палци!



Тема Re: айде пак за кашлицатанови [re: motka]  
Автор джy (една такава)
Публикувано12.03.06 11:52



Кашлицата ми се появи почти веднага, след като спрях да пуша. Понякога е ( по-често) със секрет, по-рядко е суха, само спазъм. И в двата случая е много неприятно, защото не мога да я подтисна.
Ако наистина кара не повече от 5-6 седмици, значи съм по средата на пътя - УФ!...
Ще трябва да се търпи, а?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.