Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:13 01.07.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Вече повече от месецнови  
АвторJulianomano (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 14:36



Ами какво да кажа? Вече повече от месец следя редовно диалозите тук, защото и аз като всички сприах цигарките от 17.01.06 и си ме мъчат вътрешни терзания. Много съм убеден, че не искам да пуша, но честно казано от както тази дружка я няма в ръката ми се чувствам малко депресиран и ми е по-трудно да изпитвам малките радости в ежедневието. До кога ли ще е така? Ако ще продължава forever дали да не ги започна пак?



Тема Re: Вече повече от месецнови [re: Julianomano]  
Автор Beco_ ()
Публикувано22.02.06 15:17



Ха, ето още един случай! Точно така се чувствувах и аз през 2004 г. когато не пуших 6 м. Животът ми бе сив и безличен без цигари ... и ... естествено пропуших. Но сега след година и половина, мисля, че все пак нещо съм научил от грешките си. И това е да се откажеш от цигарите с усмивка, да усещаш, че се освобождаваш от едни окови и това може да е само повод за радост, да се преборваш всеки ден с навика си да запалиш и да си горд от себе си. Та хайде да резюмираме нещата: ти какво искаш ? Да си подтиснат непушач, или пушещ щастливец? Явно тази последната комбинация нещо не се вързва, щом си се отказал от цигарите. Аз също съм мислил в/у това и предпочитам да мисля постоянно за цигари(което е и повода за терзанията ни) но да не пуша, отколкото да пуша и да мисля постоянно кога най после да спра. След 10-ина опита в нищо не съм сигурен, но ако успея искам да ги откажа със style. Мамка му не може едни лайна да са по силни от мен ! Опааа ... това не беше проява на добър стил...


Veso - Free and Healing for Two Months, Six Days, 16 Hours and 11 Minutes, while extending my life expectancy 5 Days and 11 Hours, by avoiding the use of 1580 nicotine delivery devices that would have cost me 205.92 лв.



Тема Re: Вече повече от месецнови [re: Julianomano]  
Автор motka (новак)
Публикувано22.02.06 16:35



както хубаво ти казват - радвай си се!
по-добре пописвай тук за разтоварване на ниския тонус
стискам ти палци!



Тема Re: Вече повече от месецнови [re: Beco_]  
Автор Дeлфин (елфин)
Публикувано24.02.06 22:58



Чаак сега ти прочетох правилно ника!досега беше беко
би ли ми казал как изчисляваш долните данни?



Тема Re: Вече повече от месецнови [re: Julianomano]  
Автор джy (непознат )
Публикувано28.02.06 13:54



Не си и помисляй да ги започваш. Мисли си какво си направил досега.
А за малките радости - те се възприемат по същия начин, само дето първоначално не знаеш къде да денеш ръцете си. Пъхай ги в джобовете.
Живота е хубав.
Сещащ ли се как преди сутрин като станеше, ти смърдеше дъха? Ако ще и три пъти да си си мил зъбите и после още един път посред нощ. Все си е тая.
Е, това дето е причинявало това, вече го няма.
Не ти ли харесва тая мисъл? Отнеси я към каквото щещ. Все върши работа.
И не си измъквай ръцете от джобовете!!




Тема Re: Вече повече от месецнови [re: Дeлфин]  
Автор Beco_ ()
Публикувано28.02.06 15:20



Ми има една малка програмка, която се казва quit counter и е безплатна. Сваля се от тук



P.S. Аз съм си простодушна натура, пък и ме мързи да си измислям ново име



Тема Re: Вече повече от месецнови [re: Julianomano]  
Авторbebeto (Нерегистриран)
Публикувано03.03.06 16:43



аз не пуша вече 3-та седмица и смятах да продължа все така...



Тема Re: Вече повече от месецнови [re: Beco_]  
АвторДCГ (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 11:21



Хареса ми мотивиращия текст на английски под постинга ти. Би ли ми казал, откъде е? Благодаря ти предварително!!!



Тема Re: Вече повече от месец [re: ДCГ]  
Автор Beco_ ()
Публикувано08.03.06 11:56



Ами текста пак е от тази малка и безплатна програмка на която съм дал линка за теглене по горе.



Тема Re: Вече повече от месецнови [re: bebeto]  
АвторДCГ (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 11:47



Спрях ги в началото на 2006 и досега всичко беше наред. От няколко дни обаче ме мъчи депресия. Сигурно е заради лошото време. Но ми се струва, че и абстиненцията я задълбочва. Убеден съм, че пушенето вреди и никак не ми се иска да почвам отново, щото без цигари се чувствам супер. Но как да се опттърва от депресията? Имам чувството, че животът тече покрай мен и ежедневието ми е празно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.