Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:11 16.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Да се похвалянови  
Автор Misery (crazy bitch"V")
Публикувано14.02.06 19:35



От 3 дни не съм пущила за6тото съм болна от ангина...е имало си и полезни страни боледуването...



Тема Re: Да се похвалянови [re: Misery]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 22:48



Бравос, виждаш, че не си умряла. Как мислиш, т'ва удобен случай ли е да спреш да пафкаш. Аз никога не съм успявал при болест, даже като ме бяха оформили с лидол, два часа след операция, излезнах на балкона (леко по стената, по стената) и след второто дръпване хванах парапета с две ръце - човече за две минути бах в кокпита на месершмидт, даже не на sr-71, както и да е. Възползвай се - всяко зло за добро и обратно.

Оздравявай



Тема бек ту дъ фючър 2нови [re: Misery]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 23:07



Апропо, к'во стана с изследванията на жлезите с вътрешна секреция? Имаше ли нещо в резултатите, което да се свърже с пафкане на тютюневи цигари. Че оформи там едни ебати дебатите и 'аре гълъбе ти си пътник', нищо не каза от 27.10.05 до 29.01.06 19:52, 'щото В 4етвъртък (27.10.05, тогава се пада) ще ходя на изследвания за ендокринните жлези...Има ли вероятност да се намерят следи от никотин в кръвта ми??? от 22.10.05 19:58.
Е намериха ли се следи?

п.п. не се правя на умен, нит' се заяждам, просто страдам от нездраво любопитство.



Тема Re: Да се похвалянови [re: Misery]  
Автор ~Gamma (:RGB Color Mode)
Публикувано20.02.06 13:06



Евала.
Аз съм болна...Гърлото адски ме боли, ама това не ми пречи да пуша мелник пакет и още повече да ме боли.
Леле, щом до мелник стигнах начи работата е сериозна...


Ich nehm mein Schicksal in die Hand

Тема Re: Да се похвалянови [re: ~Gamma]  
Автор пpинцecaтa (Любопитна)
Публикувано24.02.06 17:51



ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ браво! До Мелник ли я докарахме? Не стига,че се тровиш ами и с тая гадост! Това му беше полезното на последното вдигане на цените-тези,който не успяха да ги откажат поне по кратко ще се мъчат с отровата. Пуши мелник с ангина и плачи! Не,че ако беше Давидов щеше да е по-добре ама поне не смърдят така. Вярвай ми на непушачите около теб им е по-гадно и от на теб. Аз успях да ги откажа,но мъжът ми не и сега се прави на пинтия и си купува разни измислени цигари дето смърдят на лаина-без извинение! За бога като ще пушите пушете поне свестни цигари!



Тема Re: Да се похвалянови [re: пpинцecaтa]  
Автор ~Gamma (:RGB Color Mode)
Публикувано25.02.06 02:24



Хахаха, днес си купих още един пакет Мелник...А не бях пушила цял ден, защото се сдобих с пари чак вечерта. Странно. Докато нямам пари не ми се пуши. Когато видях двата лева изникнали от нищото веднага ми се припуши.Кармааа, писна ми от теб!


Ich nehm mein Schicksal in die Hand

Тема Re: Да се похвалянови [re: ~Gamma]  
Автор motka (новак)
Публикувано25.02.06 11:54



всички сме го изпитали това - за другите неща по- може да почакат, но цигарите са на първо място

ами ще опитваме, докато не си намерим силите и мотивите и не му видим най-накрая сметката на туй чудовище - за да сме свободни и наистина добре



Тема Re: Да се похвалянови [re: motka]  
Автор Lauf (:RGB Color Mode)
Публикувано03.03.06 19:37



Хех, най-странното е, че когато имам цигари може и да не ги пуша, не е задължително. Може да ми стоят на масата и ако съм прекалено заета даже няма да се сетя за тях. Ама нямам ли цигари - охоо, целия свят ще го научи. Всяка клетка от мен ще е заета със задачата да измисли от къде да се сдобия с цигари, никаква работа няма да ми върви добре, постоянно ще се ядосвам и ще казвам "а сега ако можех да запаля една цигаркааа...". И ми се струва, че това чувство постоянно ще ме съпровожда от тук на сетне..Което ще е много жалко, ако се окаже истина.


Ich nehm mein Schicksal in die Hand

Тема Re: Да се похвалянови [re: Lauf]  
Автор dido_1983 ()
Публикувано05.03.06 19:13



Ами те затова (някои хора) казва, че никотиновата зависимост е точно след... хероиновата. Спирай боклука веднага!



Тема Re: Да се похвалянови [re: Lauf]  
Автор sarabia (непознат )
Публикувано05.03.06 19:51



Vcera tarsih knigata na Alan Kar ,nyamashe ya i si kupih''KAK DA SE IZBAVIM OT TYUTYUNOPUSHENETO''na izdatelstvo ABG.Dnes tsial den gledam tsigari i niamam jelanie da zapalia-ZNATCI VARSHI RABOTA.Za svedenie ne pushih 50 dni i pakpropushih do VCERA.Sega zapotcvam otnovo otkazvane.
NE SE SMEY NA TOZY,KOITO PRAVI KRATCKA NAZAD-MOJE DA SE ZASILVA




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.