Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:46 21.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: Eмo]  
Автор Beco_ (непознат)
Публикувано06.04.06 01:46



малко трезви мисли, доколкото мога в 1:40 h на х00 гр:
Блейк май е прав. Отказът от цигарите е само първата стъпка. Вариантите от тук насетне са 2:
- дебел, нещастен и фрустриран
- коренна промяна на начина на живот - поне на първо време

Наздраве !

Редактирано от Beco_ на 06.04.06 01:50.



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: Beco_]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 01:49



Дебел - да
Нещастен - не
Фрустриран - доколкото живота е място на изненади
Коренна промяна на начина на живот - непрекъснато, значи да



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: Eмo]  
Автор Beco_ (непознат)
Публикувано06.04.06 01:58



Неее, нещо по радикално - например велоергометър, скуош(ах, защо не съм софиянец!), спринт след 280 рано сутрин до Плиска от центъра или нещо подобно ...
Не съм дилър на велоеррр ... абе как беше тази дума ...

Редактирано от Beco_ на 06.04.06 02:15.



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: Negra]  
АвторCerulean (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 09:31



Да, и аз така съм чувала - освен дето ти се изостря апетита и обонянието, ами и заместваш цигарат с вилица. И като всяка жена съм малко обсебена от идеята колко тежа....В общи линии ям много плодове, внимавам какво ям....ей такива работи. Ето сега наизлязоха и зелените салати, опитай се да заместиш вечерят с една голяма зелена салата.
Тръгнах на латинотанци и по този повод. Освен това ходя много пеша - на отиване и на връщане от работа изминавам сигурно по 10 км през половин София. Така ако не се вталя, поне няма да кача. Надявам се поне, де.:)))
Успех!!!:))) И... знаеш ли...все си мисля, че два-три-пет килограма отгоре още не са Краят На Света, че пак да посягаш към цигарите.



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: dido_1983]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано06.04.06 11:05



човече, сигурно си прав, само че аз едва намирам време да карам 1 път, а за 2 и 3 въобще няма смисъл да коментираме... Само ще ти кажа, че си лягам около 1:30-2 часа, и ставам в 7:30, ако идеята ти е да стана в 6:30 за да карам - нема да стане просто...
За течението нещо не ми стана ясно - как по дяволите да карам потен и на течение??? така май вместо отслабване ще сдобия пневмония или нещо от сорта.

колкото до резултата - за 2 месеца каране резултата е нулев, други въпроси?

Just a genius



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: Blake]  
Автор джy (една такава)
Публикувано06.04.06 11:33



Да се потиш в стая не знам колко ще помогне. Добре е да се хваща гората - пролет дойде, зеленко е всичко, разходка му е майката. Ей я къде е Витоша - един ден драпане по пътечките от сутринта до към 16.00-17.00 сттрашно ободрява и тонизира. Поне аз се чувствам така.
И разни разтоварващи диетки има хубави.
Аз съм се сложила сега на една такава, не се гладува, ядеш през 3 часа определени неща.
А един хляб Бонус на едно хранене е множко. Нищо, че е без брашно. Пак е калоричен.
Движение, движение...животът е непрекъснато движение, защо ние да стоим на едно място? ...



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: джy]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано06.04.06 13:44



аз ли не се изразих правилно, или никой не разбира, че за да си лягам в 2 часа, съм бая зает, и 1 ден за разходка ми е толкова далечно понятие, че няма къде повече...
Диети пробвах няколко вида, паралелно с карането ефекта от всичко това е НУЛЕВ!!! за повечето диети и особено яденето през 3 или през колкото и да е часа е приложимо, ако си стоиш в къщи, в офиса няма моного мегдан за подобни глезотийки...

Just a genius



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: Blake]  
Автор джy (една такава)
Публикувано06.04.06 14:50



Ааа, има, има мегдан и за такива глезотийки.
Стига да си разчистиш малко място пред компютъра.
Добре де, не ти ли се е случвало да си похапваш туй-онуй докато си работиш? Аз редовно имах солети, бисквити, бейк-ролс и такива разни щуротийки. Е, сега съм ги заменила с други неща, само дето си поглеждам часовника отвреме-навреме, това му е сложнотията на цялото мероприятие.



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: джy]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано06.04.06 16:45



ами струва ми се че изброените от теб солети, бисквити и прочее хич не се включват в която и да е диета... Иначе мога да похапвам и пилепки пържолки и други подобни, само дето останалите 7-8 човека в стаята няма да се чувстват особено добре, не мислиш ли? а ако става дума за плодове - от тях ми се прияжда много повече, отколкото преди да ги изям...

Just a genius



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: Blake]  
Автор джy (една такава)
Публикувано06.04.06 17:32



Сигурно не съм обяснила както трябва - солетите бяха преди. Сега са други манджи.
А за колегите... Ами не е страшно, аз работя в едно помещение с още 7 човека, май не се впечатляваме особено от това кой какво яде. Не е страшно.
А между другото аз тази диетка я почнах просто ей-така , като за солидарна компания (да дам едно рамо) на колежката с която работим бюро срещу бюро. Тя иска да отслабва, аз реших, че съм се поояла през зимата и стига вафли вече - да сваля едно-две кила, дето си ги виждам в повече. Резултата е, че за 4 дни почти свалих единия, без да усетя. При мъжете не знам как е и колко бързо се сваля, тя е била на тази диета с мъжа си преди 2 год. и май и той е отслабнал значително. Тя била свалила 12 кг по думите й.
Но при мен има и друго - аз почти не качвам и бързо отслабвам, просто е наследство-мечта от единия родител.
Ама все си мисля, че - знам ли - цигарите дали са наистина фактор за по-малка обиколка на талията или това е някаква народна мълва-постулат...?
Карай, нали по-пълните хора били по-весели и лъчезарни...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.