Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:53 21.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: Rhythm]  
Автор Cerulean ({Капучино})
Публикувано04.04.06 15:11



За мен категорично НЕ е вярно. Даже съм свалила два килограма.



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: Cerulean]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано05.04.06 11:05



а от колко време не пушиш?

Just a genius



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: Blake]  
Автор Cerulean ({Капучино})
Публикувано05.04.06 14:17



От 18-и февруари. Що?:)



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: Cerulean]  
АвторNegra (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 15:07



Дотук съм с около 6-7 кила отгоре, а не пуша от 6 февруари!. Чудя се дали да не пропуша!! Предполагам, че много малко са хората които не пълнеят след отказване на цигарите (или поне аз не познавам такива). Казваш, че дори си ослабналал. Как го постигаш?



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: Cerulean]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано05.04.06 16:29



ми щото е рано да се хвалиш... аз първите 3 месеца не мръднах въобще, след което спрях да се тегля, и когато инцидентно се претеглих след още един месец, бях отгоре със 7 кила...

Just a genius



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: Blake]  
Автор dido_1983 ()
Публикувано05.04.06 22:08



Блейк, карал съм колело няколко години изключително интензивно (ходих на училище с колелото...). Препоръчвам ти, ако си зает през деня да въртиш велоергометъра по два пъти на ден - сутрин и вечер - а ако не си - по три пъти. Сутрин ставаш рано, правиш някаква лека гимнастика и почваш на велото. Смятам за важно да държиш прозорците отворени за да можеш да се охлаждаш, иначе ще прегрееш и ще трябва да спреш тренировката преждевременно. Най добре ще е ако постигнеш течение в стаята с велоергометъра. Не преставай с тренировките, съвсем скоро ще забележиш резултат - най-малкото ще станеш по-издръжлив и по-здрав като цяло. По-нататък ще започнеш и да сваляш килограми, пък и тренировките ще те мотивират да живееш по-здравословно.
Успех!



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: dido_1983]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 23:53



Стига глупости, бе, а като върти по-бързо и течението ще се засилва. Единственото 'здравословно', с което мога да се похваля е, че вече съм по-далече от волана. Ебати тъпотиите, преди малко дъщеря ми влетя разревана, като седнах до нея да и избърша носа, детското легло изпука.

Живея в едното гето и работя в другото, разтоянието е около 17е+3 метра в едната посока, ходих с колелото, компютъра ми беше на гърба (~10 kg), сега ходя с колата, компютъра е до мен или в детското столче. Оня ден правих лицеви опори, едвам направих 9 (девет), днес опитах да увисна на една катерушка, много неудобно имах чувството, че съм се хванал за две мишки с потни ръце, а катерушката е направена от станьол и сламки. Това е резултата ($емо->буулДебел=тру). Ям хляб бонус (без брашно, но изяждам по един самун на хранене, хараня се по три пъти на ден. А просто престанах да пафкам.

Сутрин ставам рано и излизам с кучето, водя детето на детска градина, следва интензивно псуване около час до офиса (кратко прекъсване за 'кремвиршка', то не се издържа) събират ми се около 2 часа активен спорт и нищо.



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: Eмo]  
Автор Beco_ (непознат)
Публикувано06.04.06 01:10



Освен ПХП кода нищо друго не разбрах



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: Rhythm]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 01:13



К'во има за разбиране: вече съм дебел, надебелява се, това е! Останалото е промяна в 'начина на живот', скоро 'ше трябва да си купя обувки без връзки, ето още една промяна.



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: Beco_]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 01:16



Еба ти бъгавия дир!

'К'во има за разбиране: вече съм дебел, надебелява се, това е! Останалото е промяна в 'начина на живот', скоро 'ше трябва да си купя обувки без връзки, ето още една промяна.'




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.