Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:03 21.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: Blake]  
Автор Beco_ ()
Публикувано08.03.06 12:13



Блейк, никога не съм карал велоергометър, но предполагам, че натоварването е подобно на карането на истински велосипед. Е, без пейзажът наоколо, вятърът и различният наклон разбира се. Но 15-20 мин. въртене ми се струват малко. За да има ефект би трябвало да въртиш поне 40 мин. Е, това е напълно условно разбира се. Може и повече :-)

Veso - Free and Healing for Two Months, Twenty Three Days, 13 Hours and 12 Minutes, while extending my life expectancy 6 Days and 14 Hours, by avoiding the use of 1899 nicotine delivery devices that would have cost me 247.66 лв.



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: Blake]  
Автор Beco_ ()
Публикувано08.03.06 12:22



Като правя едни груби сметки, излиза, че въртиш поне 40 мин. почти всяка вечер и няма ефект ? Хмм.... странно.



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: Beco_]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано08.03.06 20:32



мда, обикновено отива към час карането, и сериозно няма никакъв резултат...

Just a genius



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: Blake]  
Автор Beco_ ()
Публикувано09.03.06 13:21



Странно наистина. Ти да не пиеш случайно 2-3 бирички след карането ? Абе може и да не свалиш кой знае колко килограми, но видимо ефект ще има. И ако приемеш един приятелски съвет - прави лицеви опори след всяко каране. Започни с максималната бройка която можеш - 1 и я прави една седмица. Следващата седмица увеличи бройката с едно и продължавай до 40. После поддържай тази бройка. Много просто упражнение, но според мен с много голям ефект в/у външният вид. Дааа, знам отношението ти към диетите и дейностите свързани с потене, но идва пролет, лято, море и т.н.

Veso - Free and Healing for Two Months, Twenty Four Days, 14 Hours and 20 Minutes, while extending my life expectancy 6 Days and 16 Hours, by avoiding the use of 1923 nicotine delivery devices that would have cost me 250.82 лв.



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: Rhythm]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано11.03.06 16:25



според мен е въпрос на структура и начин на живот... не пуша от месец и половина - почти два вече (изключение на няколко цигари по рождени дни и подобни мероприятия - сумарно не повече от 5-6) но не съм качила.

To those who understand, I extend my hand
To the doubtful I demand, take me as I am


Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: gamina]  
АвторNegra (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 13:04



Вярно е. Не пуша от месец и малко и вече дрехите взеха да ме стягат. Постоянно съм гладна, може би с яденето замествам цигарите, знам ли. Ужасена съм, до лятото в какво ли ще се превърна?



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: gamina]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано13.03.06 17:48



вярно е, че има хора, които не надебеляват, но то това си е до организъм... иначе - и аз 2-3 месеца не мръднах въобще откъм тегло, след което по някое време се претеглих и установих ужасен, че съм +7 кг... и оттогава все нагоре, или в най-добрия случай задържам теглото си с усилие...

иначе, като ученик се движех много със един съученик, двамата ядяхме едно и също и еднакво количество - аз качвам - той - не...

Just a genius



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: Rhythm]  
Автор ППP тaпa c peзбa 1/2 (Дивомер)
Публикувано14.03.06 09:13



Хахах това с Весо ме накефи. Явно се е регнал в някой сайт.

Аз като ги отказах бях 87 кила, пушех по 2 кутии на ден. За 3 месеца станах 116 кила, започна да ми се зепи кожата и... пак ги почнах. Сега съм 98-100 кила, което пак е много, но път и си угаждам доста де



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: Rhythm]  
АвторЛopa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.06 19:54



ами вярно си е , че ще надебелееш - ако не след 2-3 месеца - виж се след година на какво ще приличаш. Аз не пуша вече от 5 месеца - с 15 килограма съм нагоре / 17 години стаж като пушач имам по кутия или кутия и 1/2 на ден/> Пробвала съм почти всички лекарства за намаляване на теглото - ефект - 0. Ям малко, спортувам повечко и пак ... нищо. А за тези които наистина искат да отслабнат - - според мен само химия ще им помногне. И аз търся сега някой познат лекар, който да ми изпише тази химия ... Така че - отказвай ги!Това е най - лесното нещо. Наистина....



Тема Re: Абе тва за надебеляването верно ли е?нови [re: Лopa]  
Автор dido_1983 ()
Публикувано18.03.06 20:05



Според мен самото спиране на цигарите носи само положителен ефект, независимо дали напълнееш след това.

Аз лично, с моите 184 см, от 72-73 кг, сега съм 77, но пък тренирам усилено и като цяло се чувствам много по-здрав! От утре почвам и да тичам в местния парк. Откакто спрях цигарите (не съм пушил изобщо от Нова Година) пия много вода, така че нищо чудно няколкото килограма+ да са и от нея.

Не се плашете от храната, цигарите са мноого по-вредни! Контролът върху теглото Ви е изцяло във Ваши ръце!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.