Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:28 02.07.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Вече повече от месец  
АвторJulianomano (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 14:36



Ами какво да кажа? Вече повече от месец следя редовно диалозите тук, защото и аз като всички сприах цигарките от 17.01.06 и си ме мъчат вътрешни терзания. Много съм убеден, че не искам да пуша, но честно казано от както тази дружка я няма в ръката ми се чувствам малко депресиран и ми е по-трудно да изпитвам малките радости в ежедневието. До кога ли ще е така? Ако ще продължава forever дали да не ги започна пак?



Тема Re: Вече повече от месецнови [re: Julianomano]  
Автор Beco_ ()
Публикувано22.02.06 15:17



Ха, ето още един случай! Точно така се чувствувах и аз през 2004 г. когато не пуших 6 м. Животът ми бе сив и безличен без цигари ... и ... естествено пропуших. Но сега след година и половина, мисля, че все пак нещо съм научил от грешките си. И това е да се откажеш от цигарите с усмивка, да усещаш, че се освобождаваш от едни окови и това може да е само повод за радост, да се преборваш всеки ден с навика си да запалиш и да си горд от себе си. Та хайде да резюмираме нещата: ти какво искаш ? Да си подтиснат непушач, или пушещ щастливец? Явно тази последната комбинация нещо не се вързва, щом си се отказал от цигарите. Аз също съм мислил в/у това и предпочитам да мисля постоянно за цигари(което е и повода за терзанията ни) но да не пуша, отколкото да пуша и да мисля постоянно кога най после да спра. След 10-ина опита в нищо не съм сигурен, но ако успея искам да ги откажа със style. Мамка му не може едни лайна да са по силни от мен ! Опааа ... това не беше проява на добър стил...


Veso - Free and Healing for Two Months, Six Days, 16 Hours and 11 Minutes, while extending my life expectancy 5 Days and 11 Hours, by avoiding the use of 1580 nicotine delivery devices that would have cost me 205.92 лв.



Тема Re: Вече повече от месецнови [re: Julianomano]  
Автор motka (новак)
Публикувано22.02.06 16:35



както хубаво ти казват - радвай си се!
по-добре пописвай тук за разтоварване на ниския тонус
стискам ти палци!



Тема Re: Вече повече от месецнови [re: Beco_]  
Автор Дeлфин (елфин)
Публикувано24.02.06 22:58



Чаак сега ти прочетох правилно ника!досега беше беко
би ли ми казал как изчисляваш долните данни?



Тема Re: Вече повече от месецнови [re: Julianomano]  
Автор джy (непознат )
Публикувано28.02.06 13:54



Не си и помисляй да ги започваш. Мисли си какво си направил досега.
А за малките радости - те се възприемат по същия начин, само дето първоначално не знаеш къде да денеш ръцете си. Пъхай ги в джобовете.
Живота е хубав.
Сещащ ли се как преди сутрин като станеше, ти смърдеше дъха? Ако ще и три пъти да си си мил зъбите и после още един път посред нощ. Все си е тая.
Е, това дето е причинявало това, вече го няма.
Не ти ли харесва тая мисъл? Отнеси я към каквото щещ. Все върши работа.
И не си измъквай ръцете от джобовете!!




Тема Re: Вече повече от месецнови [re: Дeлфин]  
Автор Beco_ ()
Публикувано28.02.06 15:20



Ми има една малка програмка, която се казва quit counter и е безплатна. Сваля се от тук



P.S. Аз съм си простодушна натура, пък и ме мързи да си измислям ново име



Тема Re: Вече повече от месецнови [re: Julianomano]  
Авторbebeto (Нерегистриран)
Публикувано03.03.06 16:43



аз не пуша вече 3-та седмица и смятах да продължа все така...



Тема Re: Вече повече от месецнови [re: Beco_]  
АвторДCГ (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 11:21



Хареса ми мотивиращия текст на английски под постинга ти. Би ли ми казал, откъде е? Благодаря ти предварително!!!



Тема Re: Вече повече от месецнови [re: ДCГ]  
Автор Beco_ ()
Публикувано08.03.06 11:56



Ами текста пак е от тази малка и безплатна програмка на която съм дал линка за теглене по горе.



Тема Re: Вече повече от месецнови [re: bebeto]  
АвторДCГ (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 11:47



Спрях ги в началото на 2006 и досега всичко беше наред. От няколко дни обаче ме мъчи депресия. Сигурно е заради лошото време. Но ми се струва, че и абстиненцията я задълбочва. Убеден съм, че пушенето вреди и никак не ми се иска да почвам отново, щото без цигари се чувствам супер. Но как да се опттърва от депресията? Имам чувството, че животът тече покрай мен и ежедневието ми е празно.



Тема Re: Вече повече от месецнови [re: ДCГ]  
Автор джy (една такава)
Публикувано13.03.06 14:46



Дори да пропушиш отново, това едва ли ще ти помогне да излезеш от депесията. Дори напротив, може би ще те натовари допълнително с усещането за провал, така че по- добре се дръж, що се касае до пушенето.
А от унилото настроение... ами ако беше жена, щях да ти кажа да минеш по магазините и да си купиш нова ролкя или обувки - гаранция , че при нас това действа.
Ама мъжете сте малко трудни като се депресирате - затваряте се в себе си и мълчите мрачни и потънали в печал...
Що не направиш тази вечер нещо различно от това, което правиш обикновено...? Потърси някой, който ти е приятен, иди някъде сред хора, раздвижи се просто. Ако не си напълниш ти ежедневието - няма кой да го направи.
Цигарите са безполезно убежище.
Айде, късмет и не плачи!



Тема Не помага.........нови [re: джy]  
Автор пpинцecaтa (Любопитна)
Публикувано17.03.06 15:39



Даже шопинг терапията,която иначе си действа безотказно в тоя случай не ми помогна. Като си погледна гардероба ми се реве още повече. За 2месеца съм купила толкова парцаляк,който никога няма да сложа,че ми идва да убия някого




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.