Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:39 17.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Тема кажете как я каратенови  
Автор motka (непознат )
Публикувано10.02.06 17:25



само попоглеждам тук някой нещо писал ли е - не толкова за подкрепа, а нещо като за съпричастност

пишете пак по нещо от време на време

аз само от 10 дни не пуша, ама са ми много ценни, нищо, че са малко, можеше и да ги няма... През повечето време 1-во - не се сещам, 2-ро - и да се сетя, няма драми, няма не мога, минава ми веднага; рядко е страшно много да ми се припуши - като се ядосам за нещо и като не си изкарам гнева, се ядосвам на себе си и затуй ми се пуши; има и един тъпи моменти, като сега, когато нищо не ми се прави и отлагам започването на някакво действие (преди какво съм правила в тези случаи е ясно)

още малко и ще дойде пролетта обаче:)) (а какво от това - не знам, но си е хубаво)

дано да сте добре всички тука!



Тема Re: кажете как я каратенови [re: motka]  
Авторoфффф (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 18:07



ми аз не пуШа от 8 месеца и все оЩе ми е много трудно понякога особено по изпити и трудни моментни.
приеми 4е се напалнава неизбежно. аз ка4их 5 кг и сега се боря с тях ,но си заслужава, наистина, 4увствам се като нов 4овек.

успех



Тема Re: кажете как я каратенови [re: oфффф]  
Автормoтka (Нерегистриран)
Публикувано11.02.06 09:18



явно ще трябва да приемем и че понякога може да ни е тъпо, както им е тъпо и на всички хора (и на непушачите де) и това не е от липсата на цигари
мерси за подкрепата, човече, и ти да се радваш на живота!



Тема Re: кажете как я каратенови [re: motka]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано11.02.06 15:43



Е и аз свиквам, ама не колекционирам дни, в които не пафкам. Не пуша от по-далеч от теб, нищо особено, ник'ви кризи нищо, виж 'много съм разтевожен'. С акъла напред е мног просто, така е - избор, някои напълняват, ами следния сценарий да не е по-гот:
'Скъпи приятели вече се чувствам много по-добре, и двете ми ръце са свободни и много по-крепко стискам патериците, изгубих единия си крак - бюргер, в парка е чудесно . . . '- няма да развивам разказа до край - 'но се радвам, че спрях навреме'.

Съпричастност - приятели.



Тема Re: кажете как я каратенови [re: Eмo]  
Автор motka (непознат )
Публикувано11.02.06 17:09



и аз не ги броя, а си ги припомням, защото ме е страх да не забравя и да запаля
малко-много - хубавото е, че поне в момента не продължавам да се тровя
(иначе тези неща (зловещите), за които ме подсещат думите ти тук и в други теми, в последно време ми се въртяха из ума не подсъзнателно, а доста съзнателно (не можех вече да се крия), и въпреки това не можех да спра... ужасно е гадно, не мога нито да го опиша, нито да го обясня, ама си мисля, че всички по някакъв начин ги чувстваме така нещата)
затова си се радвам и на малкото дни
благодаря ти, че ми напомни за приятелите

Редактирано от motka на 11.02.06 17:10.



Тема Re: кажете как я каратенови [re: motka]  
Автор Beco_ ()
Публикувано12.02.06 13:23



Как я карам ли ? Ами с всеки ден все по добре и по добре. В петък след работа взех сина си от училище и се гонехме и бихме със снежни топки. Дали щях да го направя, ако пушех ? Съмнявам се. Благодаря ти Господи, че ми даде тази радост !



Тема Re: кажете как я каратенови [re: Beco_]  
Автор motka (непознат )
Публикувано12.02.06 18:02



аз също съм добре, с изключение на няколко момента на самосъжаление тези дни, които бяха твърде малко (1-2 "сериозни") и твърде слаби (тю, да не чуе дявол) спрямо очакванията ми и предишния ми опит; но това няма (дано де) да ми притъпи бдителността

много се радвам, че така се чувстваш
и знам, че е истина

:))



Тема Re: кажете как я карате [re: motka]  
Автор Beco_ ()
Публикувано12.02.06 22:30



Самосъжаление за какво ? Аз лично не виждам логическа причина да се върна отново при цигарите.

Veso - Free and Healing for One Month, Twenty Nine Days, 10 Hours and 30 Minutes, while extending my life expectancy 4 Days and 19 Hours, by avoiding the use of 1390 nicotine delivery devices that would have cost me 181,16 лв.



Тема Re: кажете как я каратенови [re: Beco_]  
Автор motka (непознат )
Публикувано14.02.06 10:39



"причина да се върна към цигарите" - разумно - не, разбира се;
това обаче е наркотик, да му се не види, явно и след години с нещо мръсникът примамва, и някой вече пушил много по-лесно ще се закачи от начинаещ пушач и още такива неща
а за самосъжалението ми - не е по повод това, че не пуша, а по някакъв друг - някой не ми върви по свирката примерно и аз се разсърдвам и ми се "припушва" - тъй опитва да се вмъкне пак и да ме примами, ама доста вече неща сме видели подобни, 2 години все такъв опит събирам и мерси на по-нататъшния такъв опит, не го щем вече
много хубаво за теб, че се радваш на "малките" неща, да си запазиш тази способност ти пожелавам



Тема Re: кажете как я каратенови [re: motka]  
Автор Beco_ ()
Публикувано14.02.06 13:12



Да, май едно от най важните неща които научих напоследък, е че цигарите не могат да ми разрешат проблемите. Предполагам, важи не само за мен.
Някъде четох, че в подобен случай дори и да решиш първоначално да запалиш, отложи това за 5 мин. и помисли добре, дали си заслужава.
Успех и на теб !

Veso - Free and Healing for One Month, Twenty Nine Days, 14 Hours and 10 Minutes, while extending my life expectancy 4 Days and 20 Hours, by avoiding the use of 1394 nicotine delivery devices that would have cost me 181.62 лв.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.