Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:55 02.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Спирам!!!!!нови  
Автор belt (странна)
Публикувано07.02.06 10:35



Край...стига толкова погнуса и смрад!
Искам да Ви кажа нещо много важно: Вие пишещите тук в този клуб, адски много ми помогнахте и ме вдъхновихте.
Стискайте палци да не се издъня...:(
Ще пиша как се справям.



Тема Re: Спирам!!!!!нови [re: belt]  
Автор motka (непознат )
Публикувано07.02.06 10:55



стискаме ти палци!
не си мисли за издънване, няма нужда;
не е задължително да има гърч - ако те примамват пак, само тогава удържай, то е за кратко време и все повече отслабва; може пък и да не ти е трудно, но тогава внимавай да не "пробваш" пак как е...
успех!
можеш!



Тема Re: Спирам!!!!!нови [re: motka]  
Автор belt (странна)
Публикувано07.02.06 11:26



Леле, на крачка съм да запаля:(
Ще полудея, кво ли не правих....вече цели три часа не съм запалила:(
Дали да не го отложа за утре
Моля Ви тези които сте ги отказали помагайте:(



Тема Re: Спирам!!!!! [re: belt]  
АвторAzz (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 12:44



Не пали, за нищо на света, аз една година не пипнах цигара, толкова се гордеех, всички ми се радваха и покрай нова година, днес една, утре една, мисля си вече мога само от време на време, да ама не, пристрастяването не е физическо толкова, а психическо и сега съм пак в началото, гадно е. Влизай по-често тук, или си намери другарче, с което да се подкрепяте, пийни един чай, поеми дълбоко въздух и ще почувстваш дробовете си по-чисти, дъха си по-свеж и мисли за това. Успех! И на себе си го пожелавам




Тема Re: Спирам!!!!!нови [re: belt]  
Авторциr (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 13:00



Към belt:Прочете ли какво ти писах в тема"Отказах ги"на 06.02.06.Хайде не е толкова страшано.По-скоро е на психологическа основа.



Тема Re: Спирам!!!!!нови [re: циr]  
Автор belt (странна)
Публикувано07.02.06 13:04



Сигурно не е страшно, ама само как минават минутите.....вече 5 часа не съм докосвала цигара.....стискайте ми палци



Тема Re: Спирам!!!!!нови [re: belt]  
АвторAzz (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 13:09



Не мисли за тях, ако си на работа, зарини се до ушите, ако не работиш направи си една качествена гимнастика, нещо за себи си, ще се почувстваш по-добре и по-свободна, насочи съзнанието си другаде.



Тема Re: Спирам!!!!!нови [re: Azz]  
Автор belt (странна)
Публикувано07.02.06 13:20



Ох, на работа съм, ама по закона на гадостта нямам днес толкова работа, както попринцип....засега имам и друго предимство....още не е дошъл колегата ми, който пуши като кумин....и сега като дойде и дежурната ни реплика е , айде да ходим да пушим.....



Тема Re: Спирам!!!!!нови [re: belt]  
Автор belt (странна)
Публикувано07.02.06 13:46



Ох, колегата ми пушач, дойде току що имаше добре познатата реплика "айде да пушим", а аз отговорих НЕ, НЯМА ДА ПУША



Тема Re: Спирам!!!!!нови [re: belt]  
Автор motka (непознат )
Публикувано07.02.06 13:57



давай пак така!
недей да се отказваш
реши си да не пушиш примерно 1 година и после ще видиш ще пушиш ли или не; или ако искаш, реши го за 1 месец - първо ще видиш, че не е чак толко страшно, колкото само ни се струва и очакваме;
за всяка примамка и оправдание да запалиш съм сигулна, че ще успееш да намериш как да я заместиш и преодолееш, ако отначало ти е малко по-трудно, тогава давай само на инат, после ще ти дойде и въображението, и по-чистата мисъл
всеки ден ще става все по-различно от досега, почакай и ще го видиш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.