Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 07.05.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ОТКАЗВАМ ГИнови  
Авторmima (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 17:00



няма да пуша от утре сутринта. Стискайте ми палци. Радвам се на всички вас, които сте успели. толкова опити правих.... но сега съм категорична. Помогнете ми, напишете ми нещо хубаво.



Тема Re: ОТКАЗВАМ ГИнови [re: mima]  
АвторHaнa (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 20:00



Браво мила Давай смело, дори и да не успееш, не се отказвай, рано или късно щом наистина искаш ще ги откажеш
Моята воля за цигарите е = 0, но факт е, че вече една година не съм пушила и не чувствам липсата на цигари. Е, от време на време се присещам, но не е нещо кой знае какво
Повярвай ми ще откриеш неща на които да се радваш /хубави аромати/ на които като пушачка не им обръщаш внимание. Храната ще ти е по-вкусна, ще дишаш по-леко и няма да се задъхваш, няма да кашляш, няма да имаш храчки сутрин. Дъхът ти няма да вони на пепелник. Кожата ти буквално ще се избистри и освежи.
Плюсовете се много и наистина ще се чувстваш много добре без цигари.
Хайде успех и стискам палци
Дано успееш, пожелавам ти го от сърце!



Тема Re: ОТКАЗВАМ ГИнови [re: mima]  
АвторBeco (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 22:52



С теб сме! И не забравяй да пишеш как се чувствуваш, какви са радостите или страховете ти. Желая ти успех!

Veso - Free and Healing for One Month, Two Days, 10 Hours and 50 Minutes, while extending my life expectancy 2 Days and 16 Hours, by avoiding the use of 769 nicotine delivery devices that would have cost me 61.64 лв.



Тема Re: ОТКАЗВАМ ГИ [re: mima]  
АвторAtchie (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 10:29



Стискам палци!!!!



Тема Re: ОТКАЗВАМ ГИнови [re: mima]  
Автор dido_1983 ()
Публикувано30.01.06 17:57



Mima, хайде поствай да кажеш дали се държиш още...?



Тема Re: ОТКАЗВАМ ГИнови [re: mima]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано31.01.06 12:06



Бравос!

Докато ги отказваш е много важно да не пушиш. Айде де, сподели впечатления. Примерно сега, кат' се съберат пафкачи в къщи и почват: 'ама верно ли бе, ама как така Емо да не пафка, т'ва е . . ., а съпругата ми казва: 'верно не пуши копелето му с копеле, спря мръсника'. А мен ме обзема безмерна радост, и ставам ларшъ': 'не се притеснявайте палнете, да ми пречите - не, даже ми помагате'.
- ей т'ва е воля - и 'почват да се сбутват с лакти - де и аз да можех така.
- тоа па - веднага скачам - аз ли бе, аз съм абсолютно безгръбначен, аз съм амеба, я ме виж к'во правя с напитките, харесва ли ти, а?
- 'бе не ми ги разправай тея на мен - настървяват се - воля му е майката и т'ва си е, на мен чичо ми . . .
- 'начи мислиш, че нещата опират до воля, така ли?
- 'ми разбира се - много са убедени, мама им стара, от сичко разбират, да ги и във философите 'дет се извъдиха - к'во друго, нали ти казвам за чичо ми, той . . .
- гледай сега бате - тука ставам сериозен - ти си убеден, че е въпрос на воля и си пафкаш на корем, а аз не и не пафкам, или да ти го кажа по-иначе: ти искаш да не пафкаш, но пафкаш, а аз не искам да пафкам и не пафкам. е, да се върнем на убежденията и да помислим има ли смисъл да възприемам твойте, които очевидно не работят.

Тези разговори ги водя много често и без да се усуквам мога да кажа, че са ми много забавни. Сподели нещо, даже и да си се издънила, т'ва е житейски опит - сподели го.

Успех.



Тема Re: ОТКАЗВАМ ГИнови [re: Beco_]  
Автор dido_1983 ()
Публикувано01.02.06 14:54



Весо, какво си оплескал в 'quit counter'-а бе, човече? Какви са тия гадни символи накрая...? Накрая на текста в програмата трябва да пише:

<moneysaved>



Тема Re: ОТКАЗВАМ ГИнови [re: Beco_]  
Авторциr (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 16:53



Имам стаж като пушачка 30 години, не съм пушила много по 10 цигари на ден.От 01.01.2006 год. не пуша, не ми се пуши, напълнях 1,5 гкр. открих чудесния аромат на кафето и след всяка изпита чашка мислено се поздравявам,че го пия без цигари, което по-рано никога не съм мислила, че може да стане.Опитайте! Желаете ли го ще стане.! Успех!



Тема Re: ОТКАЗВАМ ГИ [re: циr]  
Автор belt (странна)
Публикувано03.02.06 17:58



Кажи Душа, как успя, какво предприе, от раз ли ги спря?
Кажи, че и аз тия дни започвам борбата ...може би утре...леле направо незнам....ама искам тия гадни отрови да ги махна от себе си вече



Тема Re: ОТКАЗВАМ ГИ [re: belt]  
Авторциr (Нерегистриран)
Публикувано06.02.06 16:29



Към belt:Просто си казах:"Цигарите ли ще бъдат по-силни от мен??!!"Аз не бях много сигурна , че ще успея, защото даже и да не ми се пушеше в момента, щом си направя кафе беше едва ли не задължително да пуша.Същото беше като се събираме някъде на гости-пуши ми се или не аз пушех.Ей такива простотии.Аз нямам никакви ангажименти в къщи и като се прибера от работа бездейства, което и предпоставка да си пуша, за да си уплътнявам времето.Обаче не го правя и ми е много добре.Няма да се заричате , просто спрете пък ако не стане...Не се ангажирайте категорично отказване, защото това нещо непрекъснато ще Ви човърка мозъка.Просто-не пуша, защото не ми се пуши в момента, а не защото съм ги отказала.Опитайте и успех!Споделете резултата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.