Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:01 25.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: ОТКАЗВАМ ГИнови [re: циr]  
АвторHaнa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.06 16:10



Тази стратегия и при мен подейства И ето днес чествам 13 месеца без цигари И аз открих по-различния вкус на кафето без цигари

Nana- Free and Healing for One Year, One Month and 10 Minutes, while extending my life expectancy 20 Days and 15 Hours, by avoiding the use of 5940 nicotine delivery devices that would have cost me 603.78 ëâ.



Тема Re: Еврика !нови [re: Beco_]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 01:04



Еврика, 'ше напишем нова програма! Не, 'ше направим сайт - точно така! Тоя брояч е ебати дървото (абе много е стара). 'Ше има база данни с цените на цигарите - то е ясно, някой ще актуализира цените, много добре, още утре 'ше пробвам нещо. Ей т'ва се бях сетил снощи, ама изпих още една чаша вино и забравих, аха т'ва се сетих докато четох поста.

'По големият ми проблем е да кажа на 'quit counter-а че до опр. дата Виктори-то е било 1.60 , а след това е 2.60 щото искам да съм коректен в сметките си.' 'Ми то това е невъзможно, с тази програма, мен ако питаш.

Успех



Тема Re: Еврика !нови [re: Eмo]  
Автор Beco_ ()
Публикувано14.02.06 09:06



Проблемът с "лв."-то на кирилица се оправя сравнително лесно. Преди да копираш данните в клипборда трябва да си превключил на кирилица. Пък ако след 2-3 месеца още имаш мерак да направиш уеб брояч /персонализиран за всеки, който си е направил усилието да се регистрира - без ЕГН-та, адреси и т.н. / ще мога да направя нещо и аз. В момента имам и малко частни задачки.
Староста в този случай не е порок. Имам една Вин програма писана през 97-ма, която още си работи.
Veso - Free and Healing for One Month, Twenty Nine Days, 9 Hours and 41 Minutes, while extending my life expectancy 4 Days and 19 Hours, by avoiding the use of 1389 nicotine delivery devices that would have cost me 181.06 лв.



Тема Re: ОТКАЗВАМ ГИнови [re: Beco_]  
Автор Cerulean ({Капучино})
Публикувано18.02.06 12:39



Хайде, присъединявам се към решените да откажат цигарите. И не от утре, а от сега.
Има-няма16 години пуша, смятам, предостатъчно са. От вчера, 22.30 не съм палила, да ви кажа, хич и не изпитвам желание да запаля. Преди малко някакъв комшия мина покрай мен с димяща цигара, направо ми призля - много отвратителен ми се видя мириса на дима, бляк!



Тема Re: ОТКАЗВАМ ГИнови [re: Cerulean]  
АвторHaнa (Нерегистриран)
Публикувано20.02.06 08:37



Успех!



Тема Re: ОТКАЗВАМ ГИнови [re: mima]  
Автор baba_vyna_sos@abv.bg-2153 (непознат )
Публикувано31.03.14 11:00



Успех, Мима :)
Малко воля и ще преодолееш този ужасен навик.





Тема Re: ОТКАЗВАМ ГИнови [re: baba_vyna_sos@abv.bg]  
Автор dron ()
Публикувано01.04.14 13:02



Човече или човечке, тази тема е от преди ...8 години!!!

Далечната 2006 г.
Възможно е mima отдавна да ги е отказала, но пък много по-вероятно e още на другият ден, след постта си на 17.01.2006 г. да е пропушила...още повече, че след първото си писане тук не е публикувала абсолютно нищо за развитието на отказването

Редактирано от dron на 01.04.14 13:16.



Тема Re: ОТКАЗВАМ ГИнови [re: mima]  
Автор 44 DOUBLE ZERO (Faith savior)
Публикувано24.09.14 12:29



Сигурна ли си??
Ама 200 процента!!
Че и аз така ги спирах с години.
Накрая се оказа че било много по-лесно отколкото си мислих.
Мозъка има нужда да преработи информацията и да свикне с мисълта и нагласата.

Където има воля,там има и начин!
TEMPORE NIHIL SANAT!!!


Тема Re: ОТКАЗВАМ ГИнови [re: dron]  
Автор 44 DOUBLE ZERO (Faith savior)
Публикувано24.09.14 12:30



Щом не е..значи пуфти със пълна пара..

Където има воля,там има и начин!
TEMPORE NIHIL SANAT!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.