Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:59 18.05.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Какво става с бъдещите непушачи? Къде изчезнахте"нови  
Авторelenna (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 21:35







Тема Re: Какво става с бъдещите непушачи? Къде изчезнахнови [re: elenna]  
Авторhelp! (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 22:33



Здравей,
След 9 дни успешна битка с цигарите, без Табекс, аз пак пропуших много жестоко. Пуша от 3.02. и се върнах още по-назад...Отново ми се появиха старите хрипове, а за паниката - да не говорим. Онази ужасна паника, че ако се окаже късно...
Сега се опитвам да се мотивирам наново. Много по-страшно е усещането, когато веднъж си успял да се справиш с критичните 72 часа в началото, а после всичко си провалил и то ти предстои отново, заедно с товара на допълнителните угризения...
Мисля, че ще ми е по-леко, ако ми кажат, че няма страшно, че всичко до момента е наред и не е късно да започна дори и сега, че каквото било - било, важното е оттук-нататък и пр. И най-важното - че не е късно...
Ако някой се чувства като мен, казвам му: Напред и нагоре! Важно е днес! Утре си е за утре и ще е малко по-лесно, а после - още по-лесно...И така - "One step at a time!"
Бъдете здрави!



Тема Re: Какво става с бъдещите непушачи? Къде изчезнахнови [re: help!]  
АвторHe пyшa вeчe (Нерегистриран)
Публикувано11.02.05 14:02



Здравей!
Наистина не е дошъл края на света. Просто не се отказвай в намерението си да откажеш цигарите. Всеки опит те приближава до целта ти. Ето аз от 13.01 не пуша., но преди това съм имала поне 100 неуспешни опита да ги спра. Бих ти препоръчала да си купиш някоя книга написана от човек спрял цигарите - напр. аз си купих книгата на Джилиан Райли "Как да откажа цигарите", някой беше писал за някаква друга книга. Но, наистина ще ти помогне четенето на такива книги. Пожелавам ти успех! Рано или късно ще ги откажеш, щом веднъж си започнала!



Тема Re: Какво става с бъдещите непушачи? Къде изчезнахнови [re: He пyшa вeчe]  
Авторhelp! (Нерегистриран)
Публикувано11.02.05 21:41



Благодаря ти. Купих си книгата "The easy way to stop smoking" - Allen Carr. Започвам да чета.
А ти - никога не прави като мен. Дори и само едно дръпване може да провали всичко. Наистина.
Успех!



Тема Re: Какво става с бъдещите непушачи? Къде изчезнахнови [re: help!]  
АвторHe пyшa вeчe (Нерегистриран)
Публикувано14.02.05 10:03



Няма, поне така се надявам Случва ми се да сънувам, че пуша и после ме е яд ужасно на себе си, ама като се събудя и разбера, че е било само сън и ми олеква
Успех и на теб!



Тема Re: Какво става с бъдещите непушачи? Къде изчезнахте"нови [re: elenna]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано14.02.05 23:33



отказали са се от трезвен живот!



Тема Re: Какво става с бъдещите непушачи? Къде изчезнахте"нови [re: elenna]  
Автор Janso1 (stranger)
Публикувано17.02.05 20:28



Нали не си пропушила? Нещо ми се губиш ???



Тема Re: Какво става с бъдещите непушачи? Къде изчезнахте"нови [re: Janso1]  
Авторelenna (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 21:51



Не съм пушила от 18 дена. Вече нямам и кризи. Опитвам се да спазвам някакви ограничения с храненето, но като че ли изпадам в депресия. Нормално ли е?



Тема Re: Какво става с бъдещите непушачи? Къде изчезнахте"нови [re: elenna]  
Автор Janso1 (stranger)
Публикувано18.02.05 22:08



Нормално е и при мен е така, освен това имам вълчи апетит , който напоследък овладявам с мъка. Засега още не съм качил килца, но има време...
Минаха 3 седмици някъде. Днеска ми се допуши зверски, но инат му е майката... Радвам се, че държиш фронта, да не ти пука за нищо, освен че вече си минала най-трудните 2 седмици и трябва да си луда да запалиш след тия мъки. А депресията ще изчезне и без да усетиш кога.



Тема Re: Какво става с бъдещите непушачи? Къде изчезнахте"нови [re: Janso1]  
Авторelenna (Нерегистриран)
Публикувано19.02.05 18:52



20 дена без цигари!!! И ти май издържа толко. Това е победа. Вече почти не ми се пуши и стигам до извода, че при мен може би пушенето на цигари се е свеждало до навика. Преди живеех за да пуша, а сега макар, че измина не чак толко време от последната ми цигара, ми се струва, че никога не съм пушила. Все пак естествено за организма е да няма нужда от никотин, ние му създаваме тази зависимост изкуствено. Дори вечер започнах да си позволявам по чаша две вино и установих, че не ми липсва придружаващата алкохола цигара. За сега все още сутрин не се позволявам кафе заради асоциацията с пълвата цигара и пия черен чай. Не е същото, но става. Най трудно е с апетита, но ще се бориме. Дръж се приятелю и ще успееш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.