Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:32 21.05.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема спрях цигарите мигновено!Обаче...  
Автор чaeнaтa (тиха церемония)
Публикувано04.10.05 10:40



сега кашлям много. Не пуша от...почти 2 месеца. Нормално ли е да получа кашлица от липсата на цигари или е друга причината? Пушех по 1/2 - 1 кутия на ден или по-точно по 2 кутии на 2 дни, понякога много по-малко, понякога по кутич за деня. Пушех "леки" цигари /готино залъгване/. Не предполагах, че ще бухам, ама ето че се случва....дали е от цигарите и обикновено кога получават отчистващата си кашлица?



Тема нормално е да имаш кашлицанови [re: чaeнaтa]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано05.10.05 08:10



ще изчезне след време, макар че може да се смени с кашлица от разболяване както идва зима :)



Тема Re: спрях цигарите мигновено!Обаче...нови [re: чaeнaтa]  
АвторHaнa (Нерегистриран)
Публикувано05.10.05 11:12



Поздравления за отказването на цигарите!
Кашлицата ще отшуми, съветвам те да си вземеш от някоя аптека "Тавипек", много ще то помогне. Не е лекарство, а са капсулки с етерични масла и помагат за прочистване на бронхите и за кашлица при пушачи - струва около 6лв.



Тема Re: спрях цигарите мигновено!Обаче...нови [re: чaeнaтa]  
АвторHaнa (Нерегистриран)
Публикувано05.10.05 11:17



Мила, сега видях че си бременна, на опаковката на "Тавипек" пише че може да се употребява по време на бременност и кърмене, но да уведомите лекаря си преди да започнете да го пиете.
Ето ти линк да прочетеш повече





Тема Re: спрях цигарите мигновено!Обаче...нови [re: Haнa]  
Автор чaeнaтa (тиха церемония)
Публикувано05.10.05 11:52



Благодаря, ще попитам дали трябва да пия нещо специално, защото вчера казах на личната, тя ме поздрави и реакция не последва друга...



Тема и правилно е направила!нови [re: чaeнaтa]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано05.10.05 17:06



не се връзвай на разните нещастници тука, които сегиз-тогиз пускат реклами на препарати! кашлицата и без гореспоменатите 6 лева ще изчезне.



Тема Re: спрях цигарите мигновено!Обаче...нови [re: чaeнaтa]  
Автор Absolutna (ядосан)
Публикувано06.10.05 21:33



абе как от липса на цигарите......и да е не6то свързано, то 6те е супер временно - не му обръ6тай внимание. Аз бях като теб (като коли4ество) и ги спрях от раз (не поради бременност де) и не си спомням никаква ка6лица.......свиракай си и гледай да не пропу6и6 след беб4ето и кърменето, няма смисъл просто:)



Тема Re: спрях цигарите мигновено!Обаче...нови [re: Absolutna]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано06.10.05 22:40



щото толкова ти е било и пушенето. аз всичките пъти при отказване имах кашлица известно време. не помня колко.



Тема Re: спрях цигарите мигновено!Обаче...нови [re: Absolutna]  
Автор чaeнaтa (тиха церемония)
Публикувано09.10.05 19:01



Сега имам хубав стимул, после се надявам, че няма да ми се припуши на някой купон. Защото аз нямам никотинова зависимост толкова, колкото просто се чувствам добре с цигара в ръката и пушейки не ми е скучно, даму се не види!
Даже бих казала, че много рядко съм имала нужда да си запаля така, че да дърпам от цигарата ожесточено. Ама гадна работа са цигарите, тровят без да забелязваме и хоп, изведнъж се гътваш!



Тема Re: спрях цигарите мигновено!Обаче...нови [re: чaeнaтa]  
Автор Padme Amidala (непознат )
Публикувано10.10.05 14:10



Аз спрях от раз. Просто една сутрин като се събудих, вече не ми се пушеше. Бях сериозен пушач от 6 години вече. Но аз кашлях сутрин, докато пушех. Като ги спрях, спря и кашлицата. Според мен е строго индивидуално. Поздрави!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.