Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:33 31.05.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема opitvam da gi otkaja  
Авторrorik (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 19:06



От сега - измивам пепелниците- проветрявам - преброих цигарите -13 в едната кутия - 13 в другата
Предполагам че няма да Ви досадя като се отчитам
Предполагам че ми желаете успех



Тема Re: opitvam da gi otkajaнови [re: rorik]  
Авторsteff (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 08:08



pozdravjavam te za reshenieto! Kak smjatash da go napravish?



Тема kvo stava?нови [re: rorik]  
Авторsteff (Нерегистриран)
Публикувано11.09.05 22:42



njama nikakvi otcheti?



Тема Re: kvo stava?нови [re: steff]  
Авторrorik (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 02:45



Ужас - при преброяване се установявя че са отивали -2 кутии на ден-преди 5 години ми беше по-лесно- 1 кутия на ден -отказах ги за 15 дни - за 6 месеца-купувам цигарите оставям ги в кварталното кафене и за да пуша трябва да излизам а все нямам време да изляза и си намирам работа и така за 15 дни -
а сега - май ще е трудно- като начало - като тогава- пиша на един лист в колко часа съм запалила цигара - като ми се припуши поглеждам листа и отлагам за след малко- ще трябва да се сприятеля и с новите барманки в кафето- за тези дни ги намалих с 10 цигари- интересно но като разреждам запалването следващото палене ми е неприятно
Мисля да не ползвам табекс-

Стефф а ти питай - поне един път на седмица-ще черпя



Тема Re: kvo stava?нови [re: rorik]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано15.09.05 18:43



Като гледам не си ги спрял преди 5 години - след като още пушиш. Можеш да кажеш че си ги спрял докато не пушиш - не можеш да кажеш "спрях ги преди 5 години, ма пак почнах". Просто не си ги спрял ...
Спирането е лесно, но виж да се въздържиш да не ги почнеш наново - това е трудно ...



Тема Re: opitvam da gi otkajaнови [re: rorik]  
Автор umnitsa (непознат)
Публикувано16.09.05 15:28



Не знам какво търся тук, като че ли нещо ме дръпна да вляза при вас. Аз не пуша от 1 год 5 мес и 10 дена, не ми се броят часовете. В армията на пушачите бях близо 30 години. Още ми се пуши и ми липсва, но път удоволствието от непушенето също е голямо. Отказването беше много лесно, на шега, но първите 8 месеца бяха кошмарни.
Препоръчвам на всички които искат да спрат пушенето - ако ви понясят пийте хапчета Табекс точно по схемата - изисквайте си я защото в 1 кутия има 3(5) блистера, забравих вече колко бяха, и ако си купите само 1 може и да нямате инструкции как се прави това.
Е, за мене беше успешно, като се има предвид че 3 пъти съм била бременна и почти не съм спирала пушенето.



Тема Re: opitvam da gi otkajaнови [re: umnitsa]  
Авторrorik (Нерегистриран)
Публикувано27.09.05 21:21



На една кутия съм - къде ли ми се е дянал отчета от преди седмица- все по-гадно ми е като запалвам по-рядко - боли ме глава - много редки спомени имам в живота да ме е боляла глава - дали ще успея- похапвам обаче повечко - трябва да се премеря да видя на къде отивам




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.