Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 25.04.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Хайде заеднонови  
Автор vessy3O (минаващ)
Публикувано19.08.05 10:23



така.......
знаем колко са гадни......но са ни сладки........няма смисъл да го разискваме отново и отново..........
аз ще се опитам от понеделник!!!
пак казвам - опитам
ако някой иска да се присъедини
всеки ден ще споделям.......пък и никой да не чете - все тая........
за инфо - смятам да е с табекс
до понеделник ще се навивам!!!
не знам другите защо ги спират точно............аз не кашлям...........добре съм физически..........просто идеята че съм зависима от нещо вече взе да ме дразни..........събуждам се с мисълта за цигара и заспивам с тая мисъл
за вредата е ясно но не ви ли вбесява самата зависимост???? това че нещо е по-силно от вас?
от понеделник ще пиша всеки ден!!!
дано някой реши да се включи с мен
да си обменяме нерви
а такива ще има



Тема Re: Хайде заеднонови [re: vessy3O]  
Автор lniYan (непознат)
Публикувано19.08.05 15:01



Успех!!! Дано този път успееш.



Тема Аз ще се опитам [re: lniYan]  
Автор sarsaparila (истинска)
Публикувано19.08.05 18:52



И аз казвам ОПИТАМ,щото съм правила доста опити ,но съм издържала само 10 дни,сега се надявам да е за винаги.



Тема Re: Хайде заеднонови [re: vessy3O]  
Автори aз (Нерегистриран)
Публикувано19.08.05 22:18



Хайде!
Аз съм с вас. И понеже хиляди пъти съм се проваляла "от понеделник", започвам от днес.

Успех!



Тема Re: Хайде заеднонови [re: vessy3O]  
АвторHaнa (Нерегистриран)
Публикувано20.08.05 10:58



Успех на всички
Аз вече 7 месеца не пуша и съм много горда от себе си
И аз бях зависима до степен, че мисълта че в кутията ми с цигари са останали само няколко ме влудяваше и тичах да си купя нова. Но това вече е зад гърба ми.
След 100000 неуспешни опита накрая успях Казвам ви щом аз успях значи всеки може



Тема Re: Хайде заеднонови [re: Haнa]  
Авторsteff (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 10:14



kak gi otkaza?



Тема Re: Хайде заеднонови [re: steff]  
АвторHaнa (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 11:03



Ами промених си начина на мислене с една книга за отказване на цигарите, много ми помогна, но в момента не се сещам авторката как се казваше. Ако се интересуваш ще видя в къщи и ще ти кажа Купих си и табекс. И така при мен подейства следната формула ---> желание + книгата + табекс = спиране на цигарите Даже не беше толкова страшно колкото си го представях
Хайде Успех на всички, ако мога да помогна с нещо, насреща съм



Тема Re: Хайде заеднонови [re: vessy3O]  
Автор sarsaparila (истинска)
Публикувано22.08.05 23:08



Как върви при вас?Аз малко се поиздъних изпуших цигара и половина.Е,като се има в предвид,че пуша по кутия и половина това за мен си е цяло постижение.



Тема Re: Хайде заеднонови [re: sarsaparila]  
Автори aз (Нерегистриран)
Публикувано23.08.05 04:37



Ами и при мен е почти същото - 2 "половинки" за днес. В събота и неделя - само със сутрешното кафе. Доволна съм от себе си. Обаче не мога да спя. Дали това е абстинентен синдром?
Утре ще опитвам пак. Ще отлагам до последно една единствена цигара за деня.
Ще се "отчета" отново.
Стискам ви палци! Няма да е супер леко, но пък си струва усилията.



Тема Re: Хайде заеднонови [re: и aз]  
Авторfada (Нерегистриран)
Публикувано24.08.05 16:12



Моят съвет е да замениш сутришното кафе с черен чай. Кафето винаги се асоциира с цигара и предизвиква никотинов глад. Аз отдавна вече не пия кафе сутрин и така се спасявам от мисълта за цигара. И въобще не ми липсва ...

Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.