Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:35 28.09.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема tozi clubнови  
Авторsmokefree (Нерегистриран)
Публикувано20.07.05 09:42



se okaza dosta polezen. chetoh izvestno vreme razni suveti i vsiakakvi strashki i ytre v 6.30 sytrinta shte napravia 72 4asa bezdimie. Mnogo se nadiavam i shte se radvam, ako yspeia da ysetia razlikata mejdy nepyshene i pyshene, zashtoto ne pomnia kak beshe predi 25 godini.



Тема Re: tozi club [re: smokefree]  
Авторdegustator (Нерегистриран)
Публикувано20.07.05 14:43



Pozdravlenia. İ az kato tebe predi 4 mesetza vlazoh v tozi klub i resih da gi otkaza
i gi otkazah sega se 4uvstvam mnogo po dobre.Ve4e ne se se6tam za tsigarite,dano taka prodalji. Az polzvah TABEX ,i na tebe ti prepori4vam.
Stiskam ti palci....



Тема Re: tozi clubнови [re: smokefree]  
АвторExsmoker (Нерегистриран)
Публикувано20.07.05 14:51



Успех!
Аз не пуша вече 2 седмици. И въобще не ми се пуши.
Не ми пречат пушачите.
Табекс не ми помогна кой знае колко. Пуших на психологическа основа. При определени обстоятелства все се сещах за цигарите.
Хубаво е без цигарен дим.
"От цигарите се поумнява, затова ги оставяме" цитирам един приятел.
Пак успех. С тебе сме.



Тема Re: tozi clubнови [re: degustator]  
Авторsmokefree (Нерегистриран)
Публикувано20.07.05 15:10



Ne! Nishto niama da im vzimam. Okaza se che naistina mozukut ti prevkluchva - vse edno natiskash kopche i krai. E ne che ne mi se pyshi, no v nikakuv slychai ne taka kakto ochakvah. Abe, ne e tolkoz strashno...



Тема Re: tozi clubнови [re: Exsmoker]  
Авторsmokefree (Нерегистриран)
Публикувано20.07.05 15:13



ymno go e kazal tvoiat priatel. 2 sedmitsi, ta ti si veche absoluten nepyshach. Chestito!



Тема daнови [re: smokefree]  
Авторevala (Нерегистриран)
Публикувано01.08.05 07:51



da vi kaja i az po sa6tiq na4in gi otkazah-vlqzoh v toq klub i po4etoh,dled tova si hvanah priqteka i za da ne stavam za rezil pred neq,re6ih da gi spra,6toto tq po kilogrami me bie6e otvsqkude.kupih si tabex,pih go edin mesec i taka-ot 1 mai tazi godina ve4e sum nepu6a4.4uvstvam se super,razbrah kolko e hubavo da jivee6 bez da pu6i6.evala na tezi koito sa gi spreli i uspeh na vsi4ki,koito iskat da gi sprat.nie,biv6ite pu6a4i sme sus vas




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.