Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 05.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Тема Нещо, което да поглъща тютюневия дим?нови  
АвторHeпyшaчka (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 15:46



Я да видим дали някой може да ми отговори.
Съществува ли нещо, и аз не знам какво точно, което да се постави в едно помещение и да абсорбира дима? Работя в стая с двама върли пушачи плюс трета колежка, която честичко идва, защото работи с трима непушачи. През зимата нямат намерение да спират пушенето в стаята. Затова би ми свършило работа нещо като описаното. Нямам предвид мокра марля за лицето и другите неща, които се препоръчват при бомбено нападение.



Тема Re: Нещо, което да поглъща тютюневия дим? [re: Heпyшaчka]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано12.07.05 17:01



туй нящо ше ти свърши ли работа?



Just a genius



Тема Re: Нещо, което да поглъща тютюневия дим?нови [re: Heпyшaчka]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 18:16



"Hepa Air Purifier" - potyrsi w Google.



Тема Re: Нещо, което да поглъща тютюневия дим?нови [re: Heпyшaчka]  
АвторMopт (Нерегистриран)
Публикувано13.07.05 21:03



Най-добре бързо да се обадиш на полицията, това което описваш е абсолютно незаконно от 1-ви Януари.



Тема Re: Нещо, което да поглъща тютюневия дим?нови [re: Mopт]  
АвторHeпyшaчka (Нерегистриран)
Публикувано14.07.05 10:30



Или ХЕИ, впрочем сега се казват РИОКОЗ.
Да земат да ги глобът сичките, а после полицията да ги арестува.
Цъ, не става тая идея. Ще видя в Гугъл за пюърифайъра (хъ, каква дума!).
Благодаря!



Тема Re: Нещо, което да поглъща тютюневия дим?нови [re: Heпyшaчka]  
Авторжopo (Нерегистриран)
Публикувано14.07.05 10:35



Определено това е забранено



Тема Re: Нещо, което да поглъща тютюневия дим?нови [re: жopo]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано14.07.05 15:01



Aham. Prosto shefa trqbwa da dade na pushachite po 5min pochiwka na chas za da pushat nawynka i gotowo. Platena razbira se.



Тема Re: Нещо, което да поглъща тютюневия дим?нови [re: жopo]  
АвторHeпyшaчka (Нерегистриран)
Публикувано14.07.05 15:26



Определено всички знаем, че това е забранено.
Нещата стоят така: стаята за пушене е два етажа по-горе и никой няма никакво желание да се качва дотам, а "ние без да пушим, не можем да работим", при това единият пушач ми е началник, а аз съм нова.



Тема Re: Нещо, което да поглъща тютюневия дим?нови [re: Heпyшaчka]  
АвторHeпyшaчka (Нерегистриран)
Публикувано14.07.05 16:22



И да знаете, че сте голяма напаст пушачите. Ако случайно не знаете.
Направих си преди малко устата да се преместя в стаята на непушачите, а пушачката оттам да дойде в нашата стая. Въпреки че от гледна точка на работата предпочитам да съм там, където съм сега. Не ставало, защото искали да са заедно с другото момиче, защото някои неща ги работели заедно и защото тази стая била студена за нея. А за мен като е задимена? Понеже съм нова и още се уча, никак не върви да си въобразявам, че съм особено необходима и трябва да се съобразяват точно с мен. А и по принцип не обичам да се налагам.
Но поне в момента колежката от другата стая отиде да пуши другаде.
Ами това е. Явно не ми вършат работа тия неща от Гугъла поради цената си. Не знам защо реших, че може да съществува нещо по-евтино.
Чао!



Тема Re: Нещо, което да поглъща тютюневия дим?нови [re: Heпyшaчka]  
Авторtal (Нерегистриран)
Публикувано14.07.05 16:59



здрасти,
абе няма да погълне целия дим, но облек4ава атмосферата- запалена све6т, има и такива за задимени поме6тения, с н'амквиси неутрализатори и аромати. От опит, помага, макар 4е сигурно ма6инките направо филтрират. Обяснявам си го 4е около пламъка, тъй като най- горе6то е по краи6тата му, изгарят някои от органи4ните съставки на цигарения дим.
Не знам, като се замисля,то ако купува6 све6ти все някога 6те стигне6 цената на ма6инката.....
Дано съм ти била полезна




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.