Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:41 15.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Пушенето е полезно - убедете се сами...  
Автор Гpaция (Грациозна пиkлa)
Публикувано12.07.05 16:05



http://www.marctv.de/blog/2005/07/06/mit_dem_rauchen_aufhoren_ist_nicht_leich

На снимките на белите дробове, в ляво е тази на пушач.

Ако това не ви е убедило, колко е полезно пушенето, вижте как се развива...внимание само за хора със здрави нерви:

http://www.quitsmokinghelp.net/smokers_lungs.html

Очите виждат, сърцето иска....


Тема Re: Пушенето е полезно - убедете се сами...нови [re: Гpaция]  
Автор femina (отпускарка)
Публикувано16.08.05 01:41



Наистина изглеждат така. Виждала съм в Патоанатомията.
Много силно ми въздейства и един случай, когато на лекция за рак на белия дроб професорът доведе един пациент, който беше с такова заболяване. Самият човек каза, че е пушел дълги години и сега страшно съжалява за това. Каза ни да откажем цигарите докато е време. Думите му бяха обикновени, чувани хиляди пъти, но тази среща силно ми въздейства. Поне за мен беше като предупреждение, като среща със смъртта. Звучи малко драматично, но щом го помня и досега, значи е имало желания от професора ефект.

Държавата България - невъзможни неща няма!


Тема Re: Пушенето е полезно - убедете се сами...нови [re: femina]  
Автор butaloto (минаващ)
Публикувано26.08.05 22:33



И какво стана? Отказа ли цигарите?

П.С. Ти офталмолог(очен лекар) ли си?



Тема Re: Пушенето е полезно - убедете се сами...нови [re: Гpaция]  
АвторAз cъм cи aз (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 14:40



И въпреки всичко НИКОГА НЯМА ДА ОТКАЖА ЦИГАРИТЕ!



Тема Re: Пушенето е полезно - убедете се сами...нови [re: Aз cъм cи aз]  
Авторaйдe дe ! (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 22:22



Браво ! само така !!



Тема Re: Пушенето е полезно - убедете се сами...нови [re: Гpaция]  
Авторatila (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 22:39







Тема Re: Пушенето е полезно - убедете се сами...нови [re: Гpaция]  
Автор mamaZu (непознат )
Публикувано27.02.06 15:53



ох какво да ви кажа на всички....пуша си кат комин...погребах мъжа си на 39 от рак на белите дробове, в същото време лежах в болницата в Пловдив със същата диагноза на майка ми....видях и ребрата като се отвори раната...и не съм ги отказала.....а ТРЯБВА!! само, че тогава стреса беше адски...имах чувството, че ще налапам 2 наведнъж....професора ме видя един ден в коридора и вика " момиче...ако сега не ги оставиш след всичко на което се нагледа няма кога".......бъдете по-силни от мен!



Тема Re: Пушенето е полезно - убедете се сами...нови [re: mamaZu]  
Автор Beco_ ()
Публикувано27.02.06 17:07



Мамче, я гледай по оптимистично на живота. Тази работа с плашене не става. Цигарите са основният фактор който прати баща ми в по добрият свят, но това не можа да ме накара тогава да ги оставя.
Убеден съм, че когато наистина усетиш, че от тях нямаш никаква полза, даже напротив - само ти пречат да изживееш остатъка от определеният ти живот по пълноценно, ще се чудиш как си могла да пушиш. Помисли колко любов още можеш да дадеш на близките ти хора с един ден, една седмица, един месец живот повече. Шанс винаги има - казвам го напълно убедено след 26 г. "стаж" като пушач. Бъдещето ти зависи изцяло от теб.

Veso - Free and Healing for Two Months, Eleven Days, 17 Hours and 53 Minutes, while extending my life expectancy 5 Days and 21 Hours, by avoiding the use of 1696 nicotine delivery devices that would have cost me 221.17 лв.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.