Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:20 13.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Абстиненция  
Автор tinaO98 (турист)
Публикувано13.06.05 11:33



Здравейте
Пушач съм вече 10 години, че и отгоре. Чувствам дробовете си задръстени, сутрин имам храчки. Решила съм да ги откажа. Имам психическата настройка. Купих си вече и "Табекс". Това което ме интересува обаче е: КАКВИ СА АБСТИНЕНТНИТЕ ПОСЛЕДИЦИ???

Моля ви, кажете ми, защото смятам, че трябва да съм подготвена и за тях, ако искам да успея в отказването.

Благодаря :)

Редактирано от tinaO98 на 13.06.05 11:41.



Тема Re: Абстиненциянови [re: tinaO98]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано13.06.05 11:49



с Табекс не са много големи - 1-2 седмици максимум ще си нервен, изпотяване, ще се чудиш къде да си денеш ръцете и т.н. поне при мене беше така...

Just a genius



Тема Re: Абстиненциянови [re: Blake]  
Автор tinaO98 (турист)
Публикувано13.06.05 12:29



Четох някаде за: болки в гърдите, храчки, сърдечни смущения, отпадналост, главоболие - има ли такова нещо???
Интересуват ме такива по-сериозни смущения/последици. За това че се пълнеело и че ставаш нервен, чувала съм и не ме притеснява чак толкова :)



Тема Re: Абстиненциянови [re: tinaO98]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано13.06.05 13:27



е храчки има, ама те не са към абстиненцията, а са по-скоро резултат от "прочистването" на дроба... главоболие не съм имал, отпадналост - не знам, май не беше нещо сериозно...

само че (като гледам май си женско) - от много познати жени съм чувал, че при тях се получава гадене, повръщане и т.н. (май не познавам жена дето е опитала табекс и да не е споделила подобно нещо), така че внимавай - ако получиш подобни гадости, по-добре спри и опитай пак по-късно...

Just a genius



Тема Re: Абстиненциянови [re: tinaO98]  
Автор bratovcheda (спорт)
Публикувано13.06.05 16:39



Аз бях превъзбуден първата седмица и имах проблеми със съня - имах кошмари и се събуждах рано сутрин.
Успех!



Тема Re: Абстиненциянови [re: bratovcheda]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано13.06.05 18:00



да, това с кошмарите е вярно, ама се преживява... при мене беше 2-3 дена...
ама честно казано - по-страшни сънища не съм сънувал... единия път през нощта се събудих и направо не исках да заспивам, без майтап...

Just a genius



Тема Re: Абстиненциянови [re: tinaO98]  
Автор * ()
Публикувано14.06.05 13:39



Могат да се откажат спокойно без никакви помощни средства. Когато имаш пълната сигурност, че приключваш с цигарите, дори абстиненцията е много слаба. Казвам го от опит. Скоро ще станат 5 месеца откакто ги отказах и почти нямаше симптоми на абстиненция, освен това отзвучаха изключително бързо (а "стажът" ми е над 30 години пушене). Преди, когато отказвах цигарите, нямах нужната мотивация - и наистина си беше жива мъка, така че пропушвах отново.

Редактирано от * на 14.06.05 13:42.



Тема Re: Абстиненциянови [re: Blake]  
АвторEйвън (Нерегистриран)
Публикувано15.06.05 07:52



А при Джена как беше Блейк?
Търъръръръм
Търъръмтъдъм [image]http://www.hermit.org/Blakes7/Images/LibTR.jpeg[/image]



Тема Re: Абстиненциянови [re: Eйвън]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано15.06.05 09:30



виж, кво путьо маринкин, като не можеш да помагаш на хората и няма кво полезно да споделиш, по-добре не хаби ток и интернет... няма смисъл... само показваш колко застреляна мижитурка си... абе направо скочи от някой по-виско блок...

Just a genius



Тема Re: Абстиненциянови [re: tinaO98]  
АвторHaнa (Нерегистриран)
Публикувано16.06.05 10:47



Здравей Тина! Какво да ти кажа, не се притеснявай от "абстиненция". Ето аз съм жена с около 13 годишен стаж на пушачка, отказала цигарите с мотивация и Табекс преди 5 месеца.
Две неща ме съпътстваха съвсем кратко време при спирането на цигарите:
1. Сънувах че пуша И даже в съня си се обвинявах как пак съм се провалила при поредното спиране на цигарите Сутрин като се събуждах си отдъхвах, че е било само сън
2. За да запълня липсата на цигари ядях всякакви неща - ядки, вафли, чипсове и т.н. В следствие на това понапълнях с няколко килограма, но тези килограми както лесно са се качили - лесно се и свалят. В момента тежа дори по-малко отколкото като пушех

Така, че смело давай - не се отказвай Не е никак тръдно да се откажат цигарите, даже напротив

Успех ти желая от сърце



Тема Re: Абстиненциянови [re: tinaO98]  
АвторtinaO98 (Нерегистриран)
Публикувано17.06.05 12:23



Благодаря на всички за споделените мнения :)
Вече 4ти ден / може би е още рано / съм на Табекс, все още ми се пуши, признавам си, и понякога си запалвам. Но последния път установих, че не изпивам никакво удоволствие от цигарата и съм можела да мина и без нея. Почуствах се прекрасно и вече вярвам че изобщо не е толкова трудно да се спрат, въореки дългогодишния ми опит. Освен това, по повод абстиненцията / може би и за това е още рано :) /, но не чувствам нищо странно или страшно. Евентуално само някакъв задух..
Та така....
Айде, всички бивши пушачи, стискайте ми палци :))



Тема Re: Абстиненциянови [re: tinaO98]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано17.06.05 13:32



желая ти успех!!! ще видиш колко бързо ще забравиш цигарите!!!

Just a genius



Тема zakaz1500 нарко пак pak-закъсала за кинти.нови [re: tinaO98]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано19.01.21 00:28



подпис:
Повторяю – повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на САЩ USA - повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на USA, което не означава, че всички демократи са гадове, нито означава, че всички републиканци са saints.
затова не ме смущава червеният цвят.
Adam died at Gotta
Germany so icon *red*got mi e* is not color.
I prefer
black and white.
*гот ми е*
The same key is for still alive people at Wikipedia - SS have plan for them sign
they have brown color*orange* but there it is only one tool orange
apropos
Sponsor of Formula 1...

And this principle is at Internet at all
10x for confirming my words, stay away!

*b*u make me blue now I only make things clear profi is stolen nickname of unregistered me - efir

krechetalo77 or krechi77
_____________

*
Letter is for you
I am free
*гот ми е*
Да, имах нерегистриран никнейм псевдоним профайлър на шега, защото ми хареса навремето сериала без да съм чела тъпите ви анализи.
Сега след вашите изпълнения вече не харесвам нито Никита, нито пък Хрушчов, нито неговата прословута “оттепель” и имам друго отношение към Сталин.
А вие петата колона непрекъснато хулите един гениален военачалник.
Не окултна пионка като Хитлер.
Послесловие и подпис:




убеден републиканец съм и най-вече не съм предател.
мразя лъжата и предателството.
Фишек.
всичко е лично.




четете темата и попивайте колко навити има да ви оправят.
аз съм само един преводач на крадена и разпродавана от вас класифицирана информация и държавни тайни на доста повече от 7 държави.
сигнал за ядрен тероризъм е подаден от мен на Интерпол още през 2012 година и вие все си въобразявате, че безпаметно паса трева.


клуб рецепти е баш за терористични и прочее каши.
за оооо... и т.н.

сега за вас ох и ах.



Редактирано от siropino на 19.01.21 00:44.



Тема кво се връзваме на тоя боклук шизо психо патеннови [re: *]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано19.01.21 00:30



подпис:
Повторяю – повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на САЩ USA - повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на USA, което не означава, че всички демократи са гадове, нито означава, че всички републиканци са saints.
затова не ме смущава червеният цвят.
Adam died at Gotta
Germany so icon *red*got mi e* is not color.
I prefer
black and white.
*гот ми е*
The same key is for still alive people at Wikipedia - SS have plan for them sign
they have brown color*orange* but there it is only one tool orange
apropos
Sponsor of Formula 1...

And this principle is at Internet at all
10x for confirming my words, stay away!

*b*u make me blue now I only make things clear profi is stolen nickname of unregistered me - efir

krechetalo77 or krechi77
_____________

*
Letter is for you
I am free
*гот ми е*
Да, имах нерегистриран никнейм псевдоним профайлър на шега, защото ми хареса навремето сериала без да съм чела тъпите ви анализи.
Сега след вашите изпълнения вече не харесвам нито Никита, нито пък Хрушчов, нито неговата прословута “оттепель” и имам друго отношение към Сталин.
А вие петата колона непрекъснато хулите един гениален военачалник.
Не окултна пионка като Хитлер.
Послесловие и подпис:




убеден републиканец съм и най-вече не съм предател.
мразя лъжата и предателството.
Фишек.
всичко е лично.




четете темата и попивайте колко навити има да ви оправят.
аз съм само един преводач на крадена и разпродавана от вас класифицирана информация и държавни тайни на доста повече от 7 държави.
сигнал за ядрен тероризъм е подаден от мен на Интерпол още през 2012 година и вие все си въобразявате, че безпаметно паса трева.


клуб рецепти е баш за терористични и прочее каши.
за оооо... и т.н.

сега за вас ох и ах.





Тема от седморката на Блейк си явно фантастно сериалченови [re: Blake]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано19.01.21 01:26



подпис:
Повторяю – повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на САЩ USA - повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на USA, което не означава, че всички демократи са гадове, нито означава, че всички републиканци са saints.
затова не ме смущава червеният цвят.
Adam died at Gotta
Germany so icon *red*got mi e* is not color.
I prefer
black and white.
*гот ми е*
The same key is for still alive people at Wikipedia - SS have plan for them sign
they have brown color*orange* but there it is only one tool orange
apropos
Sponsor of Formula 1...

And this principle is at Internet at all
10x for confirming my words, stay away!

*b*u make me blue now I only make things clear profi is stolen nickname of unregistered me - efir

krechetalo77 or krechi77
_____________

*
Letter is for you
I am free
*гот ми е*
Да, имах нерегистриран никнейм псевдоним профайлър на шега, защото ми хареса навремето сериала без да съм чела тъпите ви анализи.
Сега след вашите изпълнения вече не харесвам нито Никита, нито пък Хрушчов, нито неговата прословута “оттепель” и имам друго отношение към Сталин.
А вие петата колона непрекъснато хулите един гениален военачалник.
Не окултна пионка като Хитлер.
Послесловие и подпис:




убеден републиканец съм и най-вече не съм предател.
мразя лъжата и предателството.
Фишек.
всичко е лично.




четете темата и попивайте колко навити има да ви оправят.
аз съм само един преводач на крадена и разпродавана от вас класифицирана информация и държавни тайни на доста повече от 7 държави.
сигнал за ядрен тероризъм е подаден от мен на Интерпол още през 2012 година и вие все си въобразявате, че безпаметно паса трева.


клуб рецепти е баш за терористични и прочее каши.
за оооо... и т.н.

сега за вас ох и ах.






[rl] https://www.facebook.com/photo/?fbid=258483529034895&set=pob.100046197481808[/url]




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.