Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 23.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какво става с бъдещите непушачи? Къде изчезнахте"нови [re: NlKOtin]  
Авторelenna (Нерегистриран)
Публикувано21.10.05 22:54



Много добре те разбирам. Като бивш заклет пушач аз също си поставях някакви ограничения, като например няма да запаля цигара до 10,00 ч, или ще пуша по една цигара на всеки час, или ще пуша само по една кутия на ден. Всичко беше мимолетно изживяване. След ден или два всичко се връщаше в нормата - две кутии дневно. Всяка вечер си казвах, че от утре ще ги намаля, но сутрин бързах към кафеварката и запалвах първата си цигара още преди кафето да е готово, а след това ги наставях през целия ден. Чудно ми беше, че бях изпушила 5-6 цигари с кафето още пред да тръгна за работа. Отвращавах се от себе си, а хората отказали цигарите ми се струваха герои. Така както ти разказвам, сигурно си мислиш, че става дума за време "оно", но това беше преди едва 9 месеца. От тогава не пуша и ако искаш вярвай, но ги отказах от раз. Друг избор нямах, защото се познавам и знам каква п... бях. , така, че постепенно намаляване, или някакви други методи намаше да ми повлияят. Трябва да ти кажа, че пълвите две седмици минах през ада, имаше моменти, в които мислех, че с нокти ще се кача по стената. Но постепенно всичко отмина. Мога и други неща да ти кажа, но сигурно ти омръзна да четеш. Така, че прави опити - все някога ще успееш.



Тема Re: Какво става с бъдещите непушачи? Къде изчезнахте"нови [re: *]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано06.01.21 01:29



постъпих тъпо, че отказах цигарите. уви този постинг е мой.
my new old Sign:
Turkey is The Key.Turkey
Каквото и да означава това - cold or hot.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.