Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:08 09.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Какво става с бъдещите непушачи? Къде изчезнахте"нови [re: elenna]  
Автор * ()
Публикувано23.02.05 09:10



4 седмици без цигари - няма нищо по-хубаво от чистия въздух!


Не беше лесно /при "стаж" над 25 години/, но си заслужаваше. Успех на всички отказващи цигарите.

Редактирано от * на 23.02.05 09:16.



Тема Re: Какво става с бъдещите непушачи? Къде изчезнахте"нови [re: *]  
Авторelenna (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 12:54



Браво! Дръж се все така! И аз като теб съм с подобен "стаж" в пушенето и ги отказах преди 25 дни от раз. Вече се чувстам горе долу нормално, само апетита ми се повиши . Страх ме е от напълняване. Ти как се справяш с килограмите?



Тема Re: Какво става с бъдещите непушачи? Къде изчезнахте"нови [re: elenna]  
Автор * ()
Публикувано24.02.05 18:24



Повишаването на апетита може би се дължи на факта, че след отказването на цигарите се ускорява метаболизмат:) Парадоксално, но факт.
Браво на теб! Не се притеснявай от напълняване, първо, не е задължително, второ - ти си човек с такава воля, че лесно ще се справиш с малко спорт и корекции в начина на хранене с някакви си смешни килограмчета.
Който каквото да ми говори - нищо не може да се сравни като постижение с отказването на цигарите.
Дръж се - и не се залъгвай, че ако пропушиш, ще си стройна.




Тема Re: Какво става с бъдещите непушачи? Къде изчезнахнови [re: help!]  
АвторE (Нерегистриран)
Публикувано26.09.05 12:07



Книгата на бат' Ален Кар е много яка, аз с нея напредвам. Успех



Тема Re: Какво става с бъдещите непушачи? Къде изчезнахнови [re: E]  
Авторelenna (Нерегистриран)
Публикувано30.09.05 21:59



Длъжен си да опиташ всичко. Щом четенето на книгата ти помага - добре. Аз минах по най-баналната пътека - волята. Вече 8 месеца не пуша и все още не мога да повярвам. Бях заклета и проклета пушачка, която живееше за да пуши. Така че, щом аз успях ще успеят и другите. Желая ти успех, и не се отказвай.



Тема Re: Какво става с бъдещите непушачи? Къде изчезнахте"нови [re: elenna]  
АвторБoбчo (Нерегистриран)
Публикувано04.10.05 20:33



Не пуша от 1 година и 2 седмици- преди това 7 години бях с цигара в уста...



Тема Re: Какво става с бъдещите непушачи? Къде изчезнахнови [re: E]  
Автор Absolutna (ядосан)
Публикувано06.10.05 21:51



това е книгата





Тема Re: Какво става с бъдещите непушачи? Къде изчезнахте"нови [re: Бoбчo]  
Авторelenna (Нерегистриран)
Публикувано06.10.05 22:22



Браво на теб и продължавай в същия дух! Аз не пуша от около 9 месеца и се чувствам доста по-добре от преди. Не кашлям сутрин, не се запъхтявам по стълбите, гласът ми стана по-мек. Само, ако можех да сваля и тези проклети 5 килограма, които ме се лепнаха след спиране на цигарите. Ти напълня ли?



Тема Re: Какво става с бъдещите непушачи? Къде изчезнахте"нови [re: elenna]  
АвторNlKOtin (Нерегистриран)
Публикувано20.10.05 17:15



vsichko e planuvano, v djoba na iaketo si imam dve tsigari - MM Blue 100. Purvata shte izpusha sled polovin chas, po stara traditsia - predi redovnite projektsiii vseki chetvurtuk na kinokluba, a vtorata sled tova... i krai!
sled edna sedmitsa moje pak da vlezna kolkoto da spodelia kak e minalo preudoliavaneto na nikotinovia glad:)
pri mene koftito e drugo... az sum v sredu v koeto pusheneto e redoven zamestitel na dishaneto, no... abe niama razminavane... kazah...

Edin rejisior.... BEZ TSIGARA!



Тема Re: Какво става с бъдещите непушачи? Къде изчезнахте"нови [re: NlKOtin]  
Автор Frau Hess (непознат )
Публикувано21.10.05 18:27



Много драма в тоя пост, режисьоре... Зарежи тая една преди , една след... традиции и... Традицийте вече не са това, което бяха и средата не е това, което беше.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.