Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 30.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ПУШЕНЕТО УБИВАнови  
Автор KozaMostra (почитател)
Публикувано21.01.05 14:46







Тема Re: ПУШЕНЕТО УБИВАнови [re: KozaMostra]  
Автор indra (macondo)
Публикувано06.02.05 16:25



животът също в 100% от случаите завършва със смърт


esto no es tan simple como parece


Тема Re: ПУШЕНЕТО УБИВАнови [re: indra]  
Авторcas (Нерегистриран)
Публикувано06.02.05 16:35



golemi optimisti sa pu6a4ite
vse edno li ste ti e, ako prekara6 poslednite 20 godini ot jivota si v invalidna koli4ka, zastoto raka se e prostrql do grubna4niq ti stylb i ne moje6 da stoi6 izpraven...ili oste po-veseloto - s dupka na garloto, zastoto ima6 rak ami da-vseki umira nakraq....to i kola moje da te blusne, ama bi li ti4ala srestu vlak, koito idva, a?!



Тема Re: ПУШЕНЕТО УБИВАнови [re: cas]  
Автор indra (macondo)
Публикувано06.02.05 16:43



а непушачите винаги са ме удивявали с пристъпите си на поучителна загриженост. всъщност спрях цигарите преди месец и нещо. но продължавам да вярвам, че пушенето е въпрос на избор. и че безсмъртни няма. дори и сред непушачите.

а по отношение на безразсъдните действия - в сряда се върнах от доста опасно планинско пътешествие. поне на три пъти бях съвсем близо до собствената си смърт. доброволно. и не виждам връзката между смъртта в планината, бързите влакове и тютюнопушенето.

esto no es tan simple como parece


Тема Re: ПУШЕНЕТО УБИВА [re: indra]  
Авторcas (Нерегистриран)
Публикувано06.02.05 16:56



dobre, moje bi bqh tvarde rqzka! sorry. az sasto sym pu6a4...oste ne sam uspqla da gi spra...ste go napravq, razbira se. vaprosa e drug - 4e pove4eto mi poznati -pu6a4i jeveqt s edno takova bezgrijie, 4e na tqh nisto lo6o nqma da im se slu4i...a puk ne e taka - 4ovek trqbva da znae kakvi sa riskovete... i 4e ne se slu4va edno na hilqda, a mnogo, mnogo po-4esto.takiva nesta....
4udesno e,4e sportuva6 i se razhojda6 po 4ukarite-kakto sama kaza-dobrovolno...no nikoi dobrovolno ne ste da se razbolqva, nali?!



Тема Re: ПУШЕНЕТО УБИВАнови [re: cas]  
Автор indra (macondo)
Публикувано06.02.05 20:12



така е. имам познат, който работи с наркомани. той твърди, че пристрастяването към наркотични вещества (включително и тютюн) е болестно състояние. и както човек не може да бъде виновен, че има хрема така не може да бъде обвиняван и за зависимостта си към нещо. и това е вечният ни спор - аз твърдя, че ако се е разкарвал с мокра коса на минус двеста градуса (колкото май в момента е навън) сам си е виновен. но пък си е неговият избор.
още няма надделял в спора

живея срещу гробищата и може би оттам е убежденето, че каквото и да правим, умираме. а понякога смъртта настъпва толкова внезапно и независимо от начина на живот. вярвам и че е възможно човек да направи съзнателен и информиран избор, който да е в негов ущърб.
когато пушех на въпроса "защо" отговарях "защото така искам". избор.
всъщност цяла седмица бях във високите части на родопите да снимам. била ли си там?

esto no es tan simple como parece


Тема 404 Not Foundнови [re: KozaMostra]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано21.02.05 23:42







Тема Re: ПУШЕНЕТО УБИВАнови [re: indra]  
Авторfut (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 16:43



Es verda que no es tan simple como parece, entonces, que?



Тема за пушенето :)нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор Cлaв (новак)
Публикувано22.03.05 19:13



Всички рано или късно ни слагат на 2 метра под земята в ковчег от шперплат и талашит... някои правят и изключение

Всеки трябва да живее животът си така, както иска, но без да пречи на другия. А когато някой ми пафка на две педи от мене в някое заведение зимата... животът ми омръзва..

Аз живея така, че един ден да не съжалявам за нищо. Т.е. да не се обвинявам че съм в еди какво си положение, защото съм правил еди що си. Да си скъсиш живот с 5-10-15 че и повече години си е голям процент както и да го погледнеш.

Не пуша, не пия, не взимам нарокотици.. пък да става каквото ще.. Оня горе или Оня долу си знаят работата



Тема Re: за пушенето :)нови [re: Cлaв]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано22.03.05 20:42



> Да си скъсиш живот с 5-10-15 че и повече години си е голям процент както и да го погледнеш.

не е доказано, че тютюнопушенето скъсява живота.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.