Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:29 11.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Некролозинови  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано29.01.05 00:54



здрасти..пише ви един млад, неточно пушещ призрак, който обаче никога не отказва цигари на аванта...ей хора-хайде да се зъберем да направим една подписка против тия надписи на цигарите , че ми взимат здравето...аз не муфтя цигари , само за да видя на кутията, че ще умра по-млад, при положение , че не съм много жив :(

мълчанието убива част от нас



Тема Re: Некролозинови [re: Пpивидeниe]  
Автор hater (*ДИКТАТОР*)
Публикувано29.01.05 18:05



На синьото виктори още няма. Когато започнат да ги слагат и там тогава и аз може да си мръдна пръстчето. Аз цигари с некролози наистина няма да пуша. Това беше голяма изгъзица, от страна на булгартабак или която и да е 'умна' кратуна, която го е измислила.


ДИКТАТУРА НА ВЛАСТ!


Тема Re: Некролозинови [re: hater]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано29.01.05 19:06



смехориите на Запада какво да ти кажа..сигурно искат да ни накарат да си купуваме техни цигати без некролози:)

мълчанието убива част от нас



Тема Re: Некролозинови [re: Пpивидeниe]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано31.01.05 09:53



Не знам дали знаеш, ама и на запад (че и в УСА-то) май вече слагат, или ще слагат много скоро... много е грозно наистина, ама ко да праиш...

Just a genius



Тема Re: Некролози [re: Blake]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано31.01.05 10:40



те от нямане на работа си измислят глупости, не знам защо при нас трябва да става..ясно е , че сериозния пушач няма да ги гледа или ще ги скъса, но поне на начинаещите им действа по-депресиращо..и това ще мине както закона за масите в заведенията според мен

мълчанието убива част от нас



Тема Re: Некролозинови [re: Пpивидeниe]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано31.01.05 15:51



ми то тва е целта - да действа депресиращо

Just a genius



Тема Re: Некролозинови [re: Blake]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано31.01.05 16:55



ми то това си е чист сатанизъм :) малко са ни медиите да ни сдухват ,ами и цигарите. Мерките против тютюнопушенето трябва да важат само за тези, които са заклети непушачи..а те иначе си знаят какво да правят ако не им харесва никотиновия дим

мълчанието убива част от нас



Тема Re: Некролозинови [re: Пpивидeниe]  
Автор Samarian (угаждащ)
Публикувано01.02.05 00:22



Пуших френски Камел - там имаше снимка не бели дробове на пусшач.
Бррр.



Тема Re: Некролозинови [re: Samarian]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано01.02.05 00:31



как е тръгнало ще внасяме източни цигари..може и на марихуана да минем:))

мълчанието убива част от нас



Тема Re: Некролозинови [re: Пpивидeниe]  
Автор Г-жa Andre (Хип-Хоп Мома)
Публикувано01.02.05 16:17



аз бях чула някъде че щели да слагат и картики на повредени бели дробове и на мъртви ембриони...ОТВРТАТИТЕЛНО!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.