Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:58 25.05.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Gurdite mi se ugolemiha sled otkazvane na cigariteнови  
Авторkkk (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 11:54



Zdraveite,
Imam edin stranen vupros kum visk4i jeni,otkazali vigarite. Otkazah cigarite sled 7-8 godini pushene po Koleda bez vzemane na pomostni srestva kato TABEX. Nqmam problemi s posqganeto - e malko mi e trudno, no se spravqm dosta dobre.:)))) Kashlqh nqkolko dena, bode me sartseto rqdko, imam izvestni problemi s obmqnata na vestestvata v organizma - normalni nesta. :))) Tova koeto me u4udva oba4e e 4e gurdite mi rastat - predi 3-4 dena zabelqzah za parvi pat 4e leko sa se ugolemili, a sega razlikata e golqma - bolqt me -sqkash sum pred cikul - a imam 10 dena do togava. Vuprosa mi e ima li nqkoi s podoben problem. Priqtelq mi smqta 4e e normalno - 4e sled cigarite edva li ne se razvivam malko i estestveno tova se otrazqva i na mle4nite mi jlezi. Ta tova e ot men. AAA da dobavq 4e ne sum napulnqla - ka4ih 2 kg, no vinagi zimata gi ka4vam i tova ne se e otrazqvalo taka na gurdite mi.



Тема Re: Gurdite mi se ugolemiha sled otkazvane na cigariteнови [re: kkk]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано20.01.05 13:14



а да си бременна случайно (без да знаеш де)?

Just a genius



Тема Re: Gurdite mi se ugolemiha sled otkazvane na cigariteнови [re: kkk]  
Авторeлинop (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 14:28



А бе, скъпа, да не си бременна случайно? Само това трябва да е, бегай за тест Иначе и аз бих искала отказването на цигарите да има такъв ефект, ама нема...доколкото знам. Поне при мен... за съжаление. Не бих се отказала от още един бонус, ако можеше...



Тема Re: Gurdite mi se ugolemiha sled otkazvane na cigariteнови [re: Blake]  
Авторkkk (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 14:28



Ami....ne bi trqbvalo. Ne 4e ne se zamislish razbira se, no dori da sum bi trqbvalo da sum 10-12 den - a tolkova barzo da mi [prastnat gardite - malko stranno.:)))
A i tsvetna nadali e - zastoto predniq cikul si mi beshe napulno normalen.:P



Тема Re: Gurdite mi se ugolemiha sled otkazvane na cigariteнови [re: eлинop]  
Авторkkk (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 14:41



Zdrasti Elinor, predi malko postnah to4no message 4e nadali sum bremenna - moje i da otida da si vzema edno test4e, no naistna malko veroqqtno mi se struva. :))) Za tui reshih 4e toz efekt s gardite mi e v sledstvie na spiraneto na cigarite.



Тема Re: Gurdite mi se ugolemiha sled otkazvane na cigariteнови [re: kkk]  
Авторeлинop (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 14:45



Здрасти, . На мен ми се вижда твърде вероятно. Ако не си бременна, бързо кажи и сподели повече подробности как точно става номера, плийз!!!!.



Тема Re: Gurdite mi se ugolemiha sled otkazvane na cigariteнови [re: eлинop]  
Авторkkk (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 15:11



:))))))))))))))))))))
De da znaeh to4nata formula... :PPP Edinstvenoto, koeto naprvih e 4e sprqh da pusha bez Tabex i lepenki i davki. Parvite 10 dena qdqh po 3-4 portokala na ve4er sled osnovnoto hapvane (portokalite mi ubivaha mnogo lesno jealnieto za nikotin). Sega se hranq savsem normalno - nqmam v nikakuv slu4ai uveli4en apetit. Eii znaesh li moje da e ot 4esan-a :))) V posledno vreme si hapvam redovno 4esan - 4e dosta vreme vse bqh bolna i mi pisna ot nastinki i reshih da probvam dali starite hora tui deto kazvat za 4asana e vqrno.:))) Tui e v obsti linii - probvai s 4esana i kusmet!!!



Тема Re: Gurdite mi se ugolemiha sled otkazvane na cigariteнови [re: kkk]  
Авторeлинop (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 15:40



Мерси много, ККК, сигурно в чесъна е номерът. Супер. И аз започвам да го ям от довечера.



Тема Re: Gurdite mi se ugolemiha sled otkazvane na cigariteнови [re: eлинop]  
Авторkkk (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 16:51



Dori da ne pomogne za tova sas sigurnost ste stanesh po-zdrava. :))))
Mnogo dobar katalizator na imunnata sistema e - 4uvstvasm se zna4itelno po-dobre otkakto si pohapvam kiselo mlqko sas sitno narqzan 4esan>:)))



Тема Re: Gurdite mi se ugolemiha sled otkazvane na cigariteнови [re: kkk]  
Авторeлинop (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 18:47



Мерси! Ако ми кажеш и дозата - една глава, две глави, една скилидка, две скилидки? За чесъна е верно - в него имало вещества, които действали като естествени антибиотици. Татко ми е казвал, че на времето като бил ученик и върлувал тиф, ги карали да си носят чесън в торбичка на врата като предпазно средство.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.